Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 73

QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 13, 16:02)
tiesiog turejau labai koncentruota juros druskos tirpala (druska + vanduo) tokiam ale lako buteliuke ir vis patepdavau nagus, kai prisimindavau. paprasta smile.gif tik buvau pamirsus. kiek padejo, nezinau, mano tada ir taip geri nagai buvo.


Idomus reikalas - reikes pabandyt smile.gif


Dar turiu klausimeli del keliu ingredientu sampune:

sodium peg-7 olive oil carboxylate (glycerides from olive oil),
decyl glucoside (natural foaming agent from glucose)

Gal galite pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 09 13, 16:33)
sodium peg-7 olive oil carboxylate (glycerides from olive oil),
decyl glucoside (natural foaming agent from glucose)


dėl pirmojo suabejočiau ax.gif Koks čia šampūnas? Nes šitą surfaktantą naudoja visokie Dove, tuo tarpu ekologiškose priemonėse jo nėra g.gif Jis pagamintas naudojant polyethylene glycol doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 13, 16:52)
dėl pirmojo suabejočiau  ax.gif Koks čia šampūnas? Nes šitą surfaktantą naudoja visokie Dove, tuo tarpu ekologiškose priemonėse jo nėra  g.gif Jis pagamintas naudojant polyethylene glycol  doh.gif


stai sitas tas virsuje: http://www.paulpende...ct-haircare.php

kaip suprantu pats brandas kaip ir naturalus... tai net nezinau.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 09 13, 16:56)
kaip suprantu pats brandas kaip ir naturalus... tai net nezinau..  unsure.gif


rašo, kad "Made with Certified Organic Ingredients", kas reiškia, kad su sertifikuotas ingredientais, bet anaiptol nepatvirtina, kad visos sudedamosios dalys yra ekologiškos 4u.gif
Atsakyti
Gavau siandien pagaliau savo Lily Lolo. Visko nerodysiu, nes ir taip prisikankinau fotografuodama doh.gif Lauke taip pilka ir tamsu, kad 1 valanda dienos turiu sviesa jungti namie (nors musu butas ir siaip labai sviesus g.gif)

Visu pirma, labiausiai laukiau In the buff foundation. Pagal aprasyma, tai tinkamiausias mano odai atspalvis.

user posted image

Bet buvo siek tiek per tamsus (net siek tiek tamsesnis nei nuotraukoje). Turint omeny, kad sia vasara turejom tik savaite saules, idegio ner, todel mano odai netinkamas. Kita kart uzsisakinesiu, turbut Blondie.

Taip pat uzsisakiau skaistalu Doll Face beigi cover up'a Nude.

user posted image

Skaistalai nors ir grazus maiselyje, yra visiska nesamone ant veido. Is nuotraukos nesimato, kad skaistaluose pilna labai stambiu sidabro ( doh.gif ) spalvos zeruciu! Tokia nebent per naujuosius, arba i koki vakareli, ant seseliu, nes jau spindi tai deimantais lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Cover up'as (kaip cia ji lietuviskai uzvadinus, maskuoklis?) paliko gan nebloga ispudi. Pasibandziau savo pajuodusius nuo kompo paakius pasimaskuoti, ir visai patiko rezultatas.

Viename italu forume radau labai geru Lily Lolo seseliu paveiksliuku (nuoroda nusimete). Sitie trys dabar mano megstamiausi, todel Green Opal ir Khaki Sparkle tikrai keliaus i krepseli:

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif

Pavyzdukas kaip pastarieji (GP IR KS) atrodo ant rankos:

user posted image

Taip pat nuostabiai grazus Brown Sugar, Sandy Shore, Orchid ir Smoky Brown. Pastaraji uzsisakiau. Tai zymiai sviesesnis pakeliavo nei tikejausi, bet labai graziai dengiasi. Pirstu patrynus vos vos tas metaliskas blizgesys apslopsta, todel svelniai ruda islenda. Uzskaitau, puikus i darba thumbup.gif

user posted image

Sie galbut labiau tamsiu akiu savininkems, bet vis viena nuostabiai grazus (African Violet, Golden Lilac, Deep Purple ir Pink Champagne):

user posted image

Dar nusipirkau pilna "puodyne" Stardust, tai zinokit man maziausiai metams uzsteks, nors highlighterius naujoju bene kasdien. Ryte ant rankos graziai dengesi ir spindejo, bet kai bandziau dazytis, siek tiek truko to svelnaus spindejimo g.gif, gal cia tas apsvietimas kaltas. Dar nenurasau. Testuosim toliau.
Atsakyti
QUOTE(Jorun @ 2010 09 13, 17:27)
Gavau siandien pagaliau savo Lily Lolo. Visko nerodysiu, nes ir taip prisikankinau fotografuodama doh.gif

mano odai netinkamas. Kita kart uzsisakinesiu, turbut Blondie.

Smoky Brown. Pastaraji uzsisakiau. Tai zymiai sviesesnis pakeliavo nei tikejausi, bet labai graziai dengiasi. Pirstu patrynus vos vos tas metaliskas blizgesys apslopsta, todel svelniai ruda islenda. Uzskaitau, puikus i darba  thumbup.gif 


ar negėda su šitokiu krepšu mums čia akis badyti doh.gif lotuliukas.gif Numirsim iš norėjimo ir negalėjimo rolleyes.gif

kokia tavo oda? Labai šviesi, kad Blondie geresnė būtų 4u.gif

Smoky Brown kokie gražūs, negaliu wub.gif Gal čia mano svajonių šešėliai cool.gif O violetiškumo juose nėra?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 13, 16:43)
Smoky Brown kokie gražūs, negaliu  wub.gif Gal čia mano svajonių šešėliai cool.gif O violetiškumo juose nėra?


Ne man klausimas, bet atsakysiu, nes pati turiu. Vat vat, kad šiek tiek turi violeto (mano nemeniškom akim žiūrint blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 09 13, 17:50)
Ne man klausimas, bet atsakysiu, nes pati turiu. Vat vat, kad šiek tiek turi violeto (mano nemeniškom akim žiūrint  blush2.gif )


supere thumbup.gif , matyt jų ir būsiu tiek laiko ieškojusi drinks_cheers.gif Na, belieka dar gyvai pamatyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 09 13, 14:33)
sodium peg-7 olive oil carboxylate (glycerides from olive oil),
decyl glucoside (natural foaming agent from glucose)

Gal galite pakomentuoti?


pirmas ir man nepatinka smile.gif

Jorun, as atsispyriau LL, bet turbut tik iki dabar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 13 rugsėjo 2010 - 17:00
QUOTE(Satura @ 2010 09 13, 17:43)
ar negėda su šitokiu krepšu mums čia akis badyti  doh.gif  lotuliukas.gif Numirsim iš norėjimo ir negalėjimo  rolleyes.gif

kokia tavo oda? Labai šviesi, kad Blondie geresnė būtų  4u.gif

Smoky Brown kokie gražūs, negaliu  wub.gif Gal čia mano svajonių šešėliai cool.gif O violetiškumo juose nėra?



Nepykit ax.gif Buciau Lietuvoj, labai mielai pasidalinciau.
Mano oda misriaspalve. Zandai, nosis, smakras - sviesus, siek tiek miniatiuriniu raudonu demeliu, kaubureliu matosi, o stai palei smilkinius, lupas, jau net i olive panaseja. Vasarom, kai idegis atsiranda, oda suvienodeja. Dabar kai pasakei, kad gali but per sviesi dar kart nuejau i LL puslapi ir radau Barely Buff, ta nauja atspalvi...Stai sitas rodos rimtas kandidatas. In the buff irgi neblogas, bet manau tiktu siltesnes veido spalvos savininkems. Beje, ju sveitaineje spalvos per sviesiai pavaizduotos, bent jau makiazo pagrindu.

Smokey Brown man labai wub.gif . Violetiskumo juose nelabai, nors tas metaliskas zvilgesys net sakyciau siek tiek i svelnu pink panaseja...toks svelniai rudas su sviesiai sviesiai ruzavu metaliskumu..Sunku apibudinti. Butu lauke saules nors laselis, pafotografuociau, bet dabar tikrai ner tikslo, nes neatitiks tikroves.

Atsakyti
QUOTE(Jorun @ 2010 09 13, 18:01)
Sunku apibudinti. Butu lauke saules nors laselis, pafotografuociau, bet dabar tikrai ner tikslo, nes neatitiks tikroves.


savo slyvos nesugebėjau nufotografuoti nei aš, nei eglutei82 realus vaizdas gavosi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 13, 17:59)
pirmas ir man nepatinka smile.gif

Jorun, as atsispyriau LL, bet turbut tik iki dabar biggrin.gif



O, tamstai turetu tos graziosios fioletavos spalvos tikti... Galu gale, jei ka, galeciau atsiust pasibandymui, jei kas is mano turimu domintu mirksiukas.gif

Kas dar yra siuntesis skaistalu is LL? Man tai buvo didelis nusivylimas. Vis ieskojau kazko persikiskai ruzavo, su auksiniu lengvu atspalviu (panasaus i NARS Orgasm)
Atsakyti