Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 73

QUOTE(ernesin @ 2010 09 20, 11:14)
ashtri, koks kiekis to molio ir kokia kaina? 4u.gif

25 Lt už berods 250 g smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 20, 11:23)
ir aš taip darysiu, MB džiaugsis naujomis išmonėmis biggrin.gif

Jau dieve, dieve doh.gif Yra toks krepsiukas sieteliu ( "sietka") , ji su skylutemis...Tai pakabini ta maiseli ir igrudi i ta skylute is siulu kota sepetuko doh.gif ir kabo biggrin.gif Moteru ismonei ribu nera! biggrin.gif
Atsakyti
Satura super krepsis 4u.gif o prie veido prieminiu, stikliniam indeli tavo gamybos ir dar toks zalsvas stikliniam indeli su juodu kamstuku, kas ten toks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute82: 20 rugsėjo 2010 - 10:59
savaitgalį išbandžiau Madara drėkinantį fluidą riebiai ir mišriai odai (žalia pakuotė) - na ir labai patiko bigsmile.gif Gerai geriasi, drėkina, nepalieka jokios plėvelės. Dabar tikrai galiu pasakyti, kad turi Madara ir gerų produktų wink.gif Tik žiemai jis gal nelabai, labiau šiltajam sezonui.

niekas apie kremus nepaklausėt, pati parašysiu esmę. Argital kremas su ylang ir ramunėlėmis toks problemų nekeliantis, kasdieninis variantas. Dabar drėkinimo pakanka, susigeria, palieka odą matinę. Nemažas jo kiekis, dar užtruksiu, kol išsinaudos. Kaip raminantį variantą po skutimosi kartais ir MB panaudoja.

Phyt-inov kremas serumas ir kaukė labai turtingi. Man jie naudotini, kai odai didesnės pagalbos reikia: po saulės vonių, kai žvarbu. Didelis pliusas, kad mažyčio lašelio reikia, jie labai skalsūs ir gal žiemą aš su jais abiem ir ištempsiu, nors man jau reikia visko iš Prancūzijos biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(eglute82 @ 2010 09 20, 11:58)
Satura super krepsis  4u.gif  o prie veido prieminiu, stikliniam indeli tavo gamybos ir dar toks zalsvas stikliniam indeli su juodu kamstuku, kas ten toks?


mano gamybos gelis su kava ir su konjako ekstraktu. Pirmas ir labiausiai pavykęs. Man ir spalva jo graži, ir kvapas fainas, ir tepasi maloniai, geriasi. Ten žalias Suki indelyje yra mėtinis veido losjonas, labai stipriai drėkinantis. Bet nenaudoju, nes iki šiol mažai ką veidui tepiau, kadangi vasara, o dabar kai keičiu visą priežiūros sistemą, vėlgi kitaip ta rutininė priežiūra klostosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 20 rugsėjo 2010 - 11:10
del sepeteliu dziovinimo maciau, kad kabina su tokiais kaip skalbiniu segtukais uz kotelio, seriais zemyn, tik segtukai tokie padidinti ir ta vieta kur laiko skalbini ar sepetuka dengta guma. Tiesa cia uzsienio forume tai neisivaizduoju kur LT gauti tokiu segtuku
Papildyta:
beje ismegintas argital kremas su eziuole
man buvo netiketa du dalykai, kad jis su gvazdikeliais (asmenines antipatijos) ir, kad saldo oda (na kai ryte is siltos lovos tik gelezines valios deka islipi tai saltukas ant veido veikia demotyvuojanciai biggrin.gif )
ir dar matau, kad savo firminems vietelems ant veido, kurios megsta pademonstruoti visokius dermatitus, reiketu isigyti hauschkos arba argitalio roziu kremuko, nes sitos eziuoles negaliu sakyt, kad sausina, bet tiesiog matau, kad kai kur reikia pamaitinti/padrekinti
o siaip tai laukiu kada instirai isnyks biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, kur jūs perkat aliejus? tarkim kaip sezamo, nakvišų ar alyvuogių? peržiūrėjau, pasiūla didelė, kainos irgi labai skirtingos, tai gal kuri esat atradusios geriausią kainos ir kokybės santykį? labai dėkui iš anksto;)
Atsakyti
QUOTE(Arbuzu @ 2010 09 20, 12:30)
gal kuri esat atradusios geriausią kainos ir kokybės santykį? labai dėkui iš anksto;)


www.aromanatural.lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 09 20, 11:22)
nes sitos eziuoles negaliu sakyt, kad sausina, bet tiesiog matau, kad kai kur reikia pamaitinti/padrekinti

va va man ir tas pats, lyg ir nesausina, bet kaip ir sausina g.gif truksta man dregmes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 09 20, 12:31)
www.aromanatural.lt smile.gif


o alyvuogiu alieju?
Atsakyti
eglute, man negaliu sakyti, kad sausina (oda misri) nosis, skruostai, kakta, smakras viskas ok, bet apie akis, skruosto dalis tarpe akies ir nosies - pleiskanoja, bet sitos vietos pas mane visad tokios jautrios tai nedristu kaltinti kremo, tiesiog ten atskirai reiktu kitkuo tepti, kad ir kaip man nepatiktu terliotis.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 19, 23:27)
Gal gali įmesti nuorodą ir aš prisimenu tą postą bet negaliu surasti blush2.gif

Neišsisaugojau nuorodos, tik tekstą iš kelių žinučių persikopijavau. O šiaip aš ėjau į SM narius, ten susiradau Odrey ir jos žinutes. Arba gali eiti į 71 temą, kur nuo keturiasdešimtkažkelinto puslapio prasidėjo diskusija. smile.gif
Atsakyti
SP nučiupau paskutinį ekologiškos medvilnės rankšluostuką veidui - oi, kaip ilgai manęs jis ten laukė ax.gif Bet nekokia žinia užtat: nebeprekiaus jais SP daugiau. Jeigu kur užtiksit, tai tik išparduodamus likučius verysad.gif
Atsakyti