Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti kontaktiniai lęšiai III

QUOTE(citanika @ 2015 03 23, 15:22)
Sveikos, naudojau paryskinancius spalva lesius Acuvue2 Colours, green spalvyte, mano gelsvai zalioms akims jie visai tiko ir patiko, bet kai "iseeme" juos is gamybos niekaip nerandu pakaitalo, kad nebutu su nupaisytomis rainelemis, kazkaip jos man "iseina" is konturu.. doh.gif
Gal galite parekomenduoti kokius lesius "be raineliu"?


Ha! Aš irgi ieškojau jiems alternatyvos, išbandžiau EyeSmile Colors ir likau patenkintas.
Atsakyti
o, geras, labai primena Focus Softcolors, o as taip gedejau kad ju nebegamina..Reiks butinai pabandyti, aciu uz nuoroda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2015 03 23, 20:54)
o, geras, labai primena Focus Softcolors, o as taip gedejau kad ju nebegamina..Reiks butinai pabandyti, aciu uz nuoroda smile.gif


Nėra už ką. Perskaičiau atsiliepimus ir sudomino, kad EyeSmile Colors tik paryškina natūralią akių spalvą. Draugė net nustebo kaip pamatė akis ir dar kartą įsimylėjo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(labasitas @ 2015 03 23, 16:02)
Ha! Aš irgi ieškojau jiems alternatyvos, išbandžiau EyeSmile Colors ir likau patenkintas.

Aciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(citanika @ 2015 03 25, 13:28)


Man nepasisekė blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Pamačiau, kad šį mėnesį - 40 % eyesmile kontaktiniams lęšiams ...

Kas bandė FreshKon spalvotus lęšius?

Bandžiau sutaupyt. Užsisakiau neaiškios firmos ... atsiuntė vieną žalią, o kitą mėlyną... atrodau kaip haskis. lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labasitas: 02 birželio 2015 - 09:04