Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos * 27 namučiai

Sveikutės bye1.gif

Šiandien pagaliau gavom nuolatiniį tvarkaraštį - mirtis alyvose. Pirmadienį ir penktadienį po aštuonias pamokas doh.gif 15.30 tik išeisim iš mokyklos, o žiemą tokiu laiku jau tamsu unsure.gif Žodžiu, ir dar langai kiekvieną dieną doh.gif

Aš vis dar su tom pačiom knygom blink.gif Kuo tolyn, tuo "Džeinė..." įdomesnė bigsmile.gif O vat "Mano vaikai..." nieko ypatingo kolkas unsure.gif

Panos, kaip slogą gydyt be vaistų? rolleyes.gif Po Kauno naktų nei prakvėpuoju, nei prašneku doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AgnĖ.**: 20 rugsėjo 2010 - 14:24
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 20, 14:06)
Žinot, kad prieš kalėdas pasirodys trečioji Užkalnio knyga apie Angliją  ax.gif


Nesuprantu, tai kiek jis begali apie tą Angliją rašyti g.gif Kol pirmos neperskaitysiu, antros tikrai nepirksiu. Kad nebūtų sviestas sviestuotas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 20, 15:28)
Nesuprantu, tai kiek jis begali apie tą Angliją rašyti g.gif  Kol pirmos neperskaitysiu, antros tikrai nepirksiu. Kad nebūtų sviestas sviestuotas biggrin.gif

Man rodos vadinsis "Prisijaukinus Angliją" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 20 rugsėjo 2010 - 14:35
AGNE
chlorchinaldin
Atsakyti
user posted image
Karin Alvtegen "Dingusi"

Jau išmokau jos pavardę mintinai, galiu parašyt be klaidų biggrin.gif Savaitgalio detektyvą, kaip ir priklauso, perskaičiau per savaitgalį. Skaitėsi sunkiau nei "Kaltė" fizine prasme, nes knyga kišeninio formato, storesnė ir šriftas smulkesnis. Tai paskausdavo ranka laikyt atverstus lapus. Pačiam pirmam puslapy parašyta "trileris", net išsigandau, galvoju negana to, kad detektyvus pradėjau skaityti, tai dar ir trileriaus "užsikabinsiu". Perskaičius pagalvojau, kad autorės giminaitės Lindgren (šitos pavardės be klaidų dar nemoku parašyt) knygoje "Pėpė Ilgakojinė" yra daugiau trilerio nei "Dingusi" ax.gif Knygoje rašytoja daugiau dėmesio skiria ne pačioms žudynėms, nesitaško kraujais, nesistengia šokiruoti (bent jau manęs), o labiau aprašo psichologinius dalykus, kaip jautėsi apkaltintoji, kaip tėvus sugadina pinigai, kaip vertinama draugystė ir t.t. Skaitydama vis bandžiau atspėti, kas kur kaip, kokie galai ir pan. Ir sakiau, jeigu jau atspėsiu pabaigą arba, kad tas berniukias jos vaikas, tai daugiau nieko nebeskaitysiu, nes per daug nuspėjama man bus. ax.gif Bet žudiko neatspėjau, dėl berniuko linkstu manyti, kad buvau teisi, nors gale ir neatplėšė ji to voko.
Apibendrinus, tai galėčiau pasakyti taip, man labiau patiko knyga "Kaltė", šiai daviau 4/5. Tačiau neatmušė noro perskaityti ir kitų jos knygų. Dėl rekomendacijų, kam ji patinka, tai taip ar taip skaitys šią knygą, o kas dar yra Alvtegen virgin, tai siūlyčiau nepradėti nuo šios knygos, o imti kitą ax.gif Šiam kartui tiek. Einu galvoti, ką toliau skaityti. Cic man, džeinės neminit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 20 rugsėjo 2010 - 14:47
Ne i tema, bet pazekit iki ko pasaulis nusirito.. dvimete ruko zole
http://www.alfa.lt/s...010-09-20_10-49
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 09 20, 15:39)
AGNE
chlorchinaldin

Sitie geri. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 20, 15:28)
Nesuprantu, tai kiek jis begali apie tą Angliją rašyti g.gif  Kol pirmos neperskaitysiu, antros tikrai nepirksiu. Kad nebūtų sviestas sviestuotas biggrin.gif

Va ką jis rašo:
Andrius Užkalnis Na tai ka, treciosios knygos, 'Prijaukintoji Anglija', rankrastis atiduotas leidyklai. Knyga bus pries Kaledas.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 20, 14:49)
Va ką jis rašo:
Andrius Užkalnis  Na tai ka, treciosios knygos, 'Prijaukintoji Anglija', rankrastis atiduotas leidyklai. Knyga bus pries Kaledas.



A, tai tu čia iš jo Facebook'o trauki lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 20, 15:51)
A, tai tu čia iš jo Facebook'o trauki lotuliukas.gif  thumbup.gif

Bet svarbiausia, kad žinios patikimos, iš jo paties lūpų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 20, 14:46)
Ne i tema, bet pazekit iki ko pasaulis nusirito.. dvimete ruko zole
http://www.alfa.lt/s...010-09-20_10-49


doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Meškute, ką skaitysi po "Beždžionių tilto"? g.gif
Atsakyti