Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėn. vaiko meniu

Sveikutes, mes irgi i jusu bureli rasomes, mums birzelio 16 buvo 11 menesiuku. Esam ragave daug ka - zuvi, kiausini megstamm jogurtui ir varskei ga, suris paprastas fermentines, grudu koses su paprastu pienu jau pabodo mums, darzovienes su mesa irgi, mastau, kad jam pradeda patikti nuo bendro stalo maistas, bets su valgymu vargstam ilgai, kol pavalgo, bent puse normos, apetitas nekoks, bet valgo dar mp nemazai, niekaip negaliu sumazinti:(
dabar bandysiu laikytis grafiko kaskokio, ivairinti maista, jau nebezinau ka jam duoti...megsta sausainiu pagrauzti, vakar netyciau nusipirkom vaisiu persiku su obuoliais tai visa kose patvarke, betgi vaisiais nemaitinsi vien....
taip ir vargstam, o turim jau sesis dantukus, nebandziau dar misinuko duoti, gal reiktu vakare pagirdyti pameginti?tada gal duotu nakti ramiau miegoti, nes naktiniai maitininimai jau baigia issekinti schmoll.gif pvalgo tik prabusta, net vandens negaliu isiulyti...
Atsakyti
Sveikos mamytes,
musu maziukui jau tuoj 11men. , del maitinimo problemu nera, valgo labai daug ka, tik is pieno produktu ne viska gali valgyti, o siaip darzovienes su mesyte valgo noriai, grudines kioses taip pat. thumbup.gif tik va nakti tai vargelio siek tiek turiu, nes keliasi valgyti misinuko 3 kartus. Galvoju kaip tokio amziaus jau turetu ismiegoti visa nakti, ar bent jau koki karteli keltis. O kaio jusu maziukai naktimis miega? Kiek kartu keliasi valgyti? Gal as cia per daug noriu, kad vaikas ramiau miegotu, bet dukryte kai tokio amziaus buvo tai seniausiai visa nakti ismiegodavo.
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2014 08 29, 08:55)
Sveikos mamytes,
musu maziukui jau tuoj 11men. , del maitinimo problemu nera, valgo labai daug ka, tik is pieno produktu ne viska gali valgyti, o siaip darzovienes su mesyte valgo noriai, grudines kioses taip pat.  thumbup.gif  tik va nakti tai vargelio siek tiek turiu, nes keliasi valgyti misinuko 3 kartus. Galvoju kaip tokio amziaus jau turetu ismiegoti visa nakti, ar bent jau koki karteli keltis. O kaio jusu maziukai naktimis miega? Kiek kartu keliasi valgyti? Gal as cia per daug noriu, kad vaikas ramiau miegotu,  bet dukryte kai tokio amziaus buvo tai seniausiai visa nakti ismiegodavo.


o siaube doh.gif tai bandykit iš vakaro sočiai primaitint ir neduokit naktį, pratinkit nebesikelt.... kiek žinau tik naujagimiams reikia kas tris valandas valgyti o vyresni jau gali, ir turi normaliai išsimiegoti naktį.
Atsakyti
Mano vaikas kelias naktį valgyt, bet aš pati maitinu. Nesvarbu, kad prieš einant miegot valgyt duodu, visai jokios įtakos naktiniam valgymui.
Tikiuosi, kad pats atsisakys. Jei ne, reiks cypint naktim sad.gif į darbą kaip zombis eit nenoriu
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 09 04, 14:05)
Mano vaikas kelias naktį valgyt, bet aš pati maitinu. Nesvarbu, kad prieš einant miegot valgyt duodu, visai jokios įtakos naktiniam valgymui.
Tikiuosi, kad pats atsisakys. Jei ne, reiks cypint naktim sad.gif į darbą kaip zombis eit nenoriu


gal vakare misinuko kokio riebaus duoti? Nezinau ar jums tiks mano patarimas, bet gal jam reik sociau pavalgyt pries miega.
Atsakyti
schmoll.gif nepadeda jokie sočiau. Dantys eina vienas po kito, keliasi n kartų, ne tiek pažįsti, kiek nusiraminti unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamos. O as cia su tokiu pagalbos sauksmu.. Nelabai mum sekasi su maitinimu ir tai labiau mano kalte irbuves uzsispyrimas. Mano mazylei 11 men neuzilgo ir dar vis valgo mp plius karts nuo karto duodu ka pati valgau. Musu seima vegetarai. Baiminuos kad praleidau visa ta ivada ir primaitinimo pradzia tad gal kas tiesiog labai taikliai patartu ir pasiulytu kaip galeciau gristi prie nulio ir tapti kasdien vaikui gaminanti valgyt mama?
Atsakyti
QUOTE(Lemonation @ 2014 12 27, 14:53)
Sveikos mamos.  O as cia su tokiu pagalbos sauksmu..  Nelabai mum sekasi su maitinimu ir tai labiau mano kalte irbuves uzsispyrimas.  Mano mazylei 11 men neuzilgo ir dar vis valgo mp plius karts nuo karto duodu ka pati valgau.  Musu seima vegetarai.  Baiminuos kad praleidau visa ta ivada ir primaitinimo pradzia tad gal kas tiesiog labai taikliai patartu ir pasiulytu kaip galeciau gristi prie nulio ir tapti kasdien vaikui gaminanti valgyt mama?

nelabai supratau, o kur problema? Paprastai, atsikeli ryte ir pradedi būti vaikui gaminanti valgyt mama. Ar kas nors neleidžia? Kokį įvadą, kokie terminai, apie ką jūs čia?
Atsakyti
Sveikutes,
O kokius jogurtus jus perkat savo maziams?
Atsakyti
Bios ir Dobilą. Actimel per šiaudelį mielai traukia
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 01 25, 14:46)
Bios ir Dobilą. Actimel per šiaudelį mielai traukia

Aciu wink.gif pabandysim ir mes.
Atsakyti
Sveikos mamytes, maniskiui 11 men, siek tiek nevalgiukas pasidares. Turiu itarimu kad del pacios mano kaltes, nes buna dienu kai per daug nesistengiu gaminti tai pasinaudoju kad dar valgo MP smile.gif Bet va siandien po kraujo tyrimo atsakymo suzinojau kad gelezis jau pradeda silpt sad.gif(
Tad kol dar nevelu ir galima atstatyt krauja be chemines gelezies reikia susiimti ir rimtai rupintis kuo maitint mazyli...
Dabar pradejau mastyti kad reik atsisakyti dieninio MP..

O del naktiniu maitinimu tai pastebejau kad kai socios vakarienes gauna visa nakti ismiega neatsikeles 4u.gif isimtys dantukai ar kai suserga
Atsakyti