Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėn. vaiko meniu

QUOTE(JuRu @ 2010 10 05, 16:15)
Sveikos merginos, mums jau irgi 11 menesiuku. Maniskis irgi turi problemu su kramtymu. Labai noreciau isvirti jam varsketuku, tik noriu pasiteirauti, ar jus dedate visa kiausini ar tik tryni. Iki siol tai savao vaikui nesu davusi baltymo, tai net nezinau, ar nesualergizuos? O gal jau galima 11 menesiu ir kiausinio baltymus valgyti?

Aš dėjau visą kiaušinį, jei valgot baronkas, sausainius tai ten juk visą kiaušinį deda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 05, 14:36)
Aš dėjau visą kiaušinį, jei valgot baronkas, sausainius tai ten juk visą kiaušinį deda  mirksiukas.gif


Dekui uz atsakyma. 4u.gif Labai daug baronku negauna, o sausainius perku specialius, vaikiskus. Na, bet as siek tiek "pagudravau" - idejau tik truputi baltymo ir visa tryni. Gavosi neblogai, nors mazius sunkiai valge, gal del to kad gabaliukai vis tiek nemazi. Matyt, reikia dar pertrinti.
Taigi, ziuresiu, ar nebus kokiu alergiju ir jei viskas tvarkoje, tai kita karta jau viska pilnai desiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JuRu @ 2010 10 05, 17:06)
Dekui uz atsakyma. 4u.gif  Labai daug baronku negauna, o sausainius perku specialius, vaikiskus. Na, bet as siek tiek "pagudravau" - idejau tik truputi baltymo ir visa tryni. Gavosi neblogai, nors mazius sunkiai valge, gal del to kad gabaliukai vis tiek nemazi. Matyt, reikia dar pertrinti.
Taigi, ziuresiu, ar nebus kokiu alergiju ir jei viskas tvarkoje, tai kita karta jau viska pilnai desiu. smile.gif

As jau senokai darau saviskiui varsketukus. Na kiausinio as nededu, kazkaip gaunasi man tesla kietoka nuo jo. Bet vat paskaitinejusi kitu mamu receptus apsistojau ties vienu:varske, miltai, manu kruopos, ir saukstas grietines. Varskeciai gaunasi laaabai minkstuciai. Iskocioju tokia "gyvate" ir supjaustau mazuciais gabaleliais. Mano mazius irgi turejo problemu su kramtymu, bet po truputuka jau priprato. Ir siuos varsketukus nedidukus labai sauniai sukramto. Pagardinu sviestu ir labai nedaug grietines (nes visgi viduje yra).
Atsakyti
QUOTE(dušara @ 2010 10 05, 21:11)
As jau senokai darau saviskiui varsketukus. Na kiausinio as nededu, kazkaip gaunasi man tesla kietoka nuo jo. Bet vat paskaitinejusi kitu mamu receptus apsistojau ties vienu:varske, miltai, manu kruopos, ir saukstas grietines. Varskeciai gaunasi laaabai minkstuciai. Iskocioju tokia "gyvate" ir supjaustau mazuciais gabaleliais. Mano mazius irgi turejo problemu su kramtymu, bet po truputuka jau priprato. Ir siuos varsketukus nedidukus labai sauniai sukramto. Pagardinu sviestu ir labai nedaug grietines (nes visgi viduje yra).

Labai idomus receptas g.gif Nors visada dariau su kiausiniu, miltais, ir varske, ir gaudavosi minksti. Dejau 5 saukstus miltu, kiausinis, ir pakelis varskes. Irgi padarydavau gyvatele, ir i verdanti vandeni. Visada minkstuciai, o kai viena karta dejau daugiau miltu vat tada kieti buvo. BEt reikes ir taip pabandyti, gal skaniau netgi bus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamamia*: 06 spalio 2010 - 16:32
na va ir aš vakar savo mažyliui išviriau varškėtus, dariau su kiaušiniu, ir tešlą tokia kad dar prie rankų šiek tiek limpa, tai gavosi minkštučiai, suvalgė visus šešis tokius nemažus smile.gif o kiek kartų į savaitę rekomenduojama duoti varškės? ar kad ir kiekvieną dieną?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rūtkė: 07 spalio 2010 - 09:52
QUOTE(dušara @ 2010 10 05, 20:11)
As jau senokai darau saviskiui varsketukus. Na kiausinio as nededu, kazkaip gaunasi man tesla kietoka nuo jo. Bet vat paskaitinejusi kitu mamu receptus apsistojau ties vienu:varske, miltai, manu kruopos, ir saukstas grietines. Varskeciai gaunasi laaabai minkstuciai. Iskocioju tokia "gyvate" ir supjaustau mazuciais gabaleliais. Mano mazius irgi turejo problemu su kramtymu, bet po truputuka jau priprato. Ir siuos varsketukus nedidukus labai sauniai sukramto. Pagardinu sviestu ir labai nedaug grietines (nes visgi viduje yra).


o ar galetumet parasyti tiksliau kokiu santykiu minkote visus produktus varsketukams?nu daleiskim jei varsketukus noreciau virti is varskes pakelio(250g)?tai kiek dedate miltu,manu kruopu?o beje ar galima deti manu ,nes prisiskaiciau ir prisiklausiau ,kad tokiems maziems vaikuciams negalima iki metu ar daugiau duoti manu kosyciu,nes atseit ten kazkokiu medziagu yra kas sparciai didina vaikelio svori ir da ten kazka jau nelabai pamenu...zodziu zinau kad reikia ju privengti,jei vaikutis ir taip nesiskundzia apetitu g.gif
Atsakyti
Maziukei musu 11 men. Valgo daug ka, bet nezinau ka smile.gif Megsta grikius, ryzius, avizu kose su bananais, mesos kukulius. Nieko nesmulkinu ir niekada neblenderiavau, tai kramto puikiai. Nuo 6 men daviau netrinta maista, tai buvo laiko ismokti tongue.gif
O siaip valgo mazom porcijom, nes be MP sotumo nejaucia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2010 10 11, 09:05)
Maziukei musu 11 men. Valgo daug ka, bet nezinau ka smile.gif Megsta grikius, ryzius, avizu kose su bananais, mesos kukulius. Nieko nesmulkinu ir niekada neblenderiavau, tai kramto puikiai. Nuo 6 men daviau netrinta maista, tai buvo laiko ismokti tongue.gif
O siaip valgo mazom porcijom, nes be MP sotumo nejaucia smile.gif

Kiek kartų valgo MP, aš vieną dieninį nuėmiau.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 10 11, 22:51)
Kiek kartų valgo MP, aš vieną dieninį nuėmiau.


Nezinau, niekada neskaiciuoju g.gif Valgo ryte, po to eidama pries miega, atsikelus. Pries pietus, po pietu, pavakariams, prie vakare, pries miega ir dar kada tik nori ax.gif

Zinokit, nezinau, kadangi valgo kada nori, tai neisivaizduoju kiek tu maitinimu buvo ar kiek sumazejo 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamyte! o man toks klausimas iskilo (tikriausiai kvailas, bet neturiu jokios patirties su maziukais ir draugiu nera su leliais, su kusiomis pasikonsultuot butu galima, pas visas mazesni nei maniskis) - o varskecius kada duodat? cia vietoj vieno maitinimo jau (t.y. keicia kose) ar papildomai duodat?
Papildyta:
beje, gal galetumete parasyti jusu maziuku dienos meniu. idomu kaip kas maitinate leliukus. mes valgom mazdaug taip:
apie 5.30 val. pienukas
apie 7.30 keliames ir uzkandam banano, dziuvesiuka ar sausainiuka
apie 9 val. grudine kosyte su vaisiais
10-12 val vel miegutis,
apie 12 val. atsikelus vaisiai, dazniausiai obuoliukas
iki 15 val kazkuriuo laiku vel pagrauzia sausainiuka ar pan.
15 val mesyte su darzovem
16.30 - 18 miegutis, tame tarpe dar pienuko pasireikalauja
apie 18.30 - 19 val. jogurto ar varskytes uzkanda
apie 20 val obuoliukas
ir 21 val. kosyte, dazniausiai avizine ir po jos vel pienukas
22 val - miegutis.

zodizu valgom ir valgom, tad neisivaizduoju i kuri cia tarpa ikisti sriubyte, varskecius ir pan.
Atsakyti
QUOTE(dina0814 @ 2010 10 12, 10:58)
sveikos mamyte! o man toks klausimas iskilo (tikriausiai kvailas, bet neturiu jokios patirties su maziukais ir draugiu nera su leliais, su kusiomis pasikonsultuot butu galima, pas visas mazesni nei maniskis) - o varskecius kada duodat? cia vietoj vieno maitinimo jau (t.y. keicia kose) ar papildomai duodat?
Papildyta:
beje, gal galetumete parasyti jusu maziuku dienos meniu. idomu kaip kas maitinate leliukus. mes valgom mazdaug taip:
apie 5.30 val. pienukas
apie 7.30 keliames ir uzkandam banano, dziuvesiuka ar sausainiuka
apie 9 val. grudine kosyte su vaisiais
10-12 val vel miegutis,
apie 12 val. atsikelus vaisiai, dazniausiai obuoliukas
iki 15 val kazkuriuo laiku vel pagrauzia sausainiuka ar pan.
15 val mesyte su darzovem
16.30 - 18 miegutis, tame tarpe dar pienuko pasireikalauja
apie 18.30 - 19 val. jogurto ar varskytes uzkanda
apie 20 val obuoliukas
ir 21 val. kosyte, dazniausiai avizine ir po jos vel pienukas
22 val - miegutis.

zodizu valgom ir valgom, tad neisivaizduoju i kuri cia tarpa ikisti sriubyte, varskecius ir pan.

Na valgot jūs tikrai daug, kas dėl sriubytės tai tokiems mažiukams nerekomenduojama, juk daržovės su mėsa būna skystesnės konsistencijos, ar tu duodi mėsą atskirai o daržoves atskirai. g.gif
Varškėtukus duodu vietoj pusrytinės košės

O valgom mes taip laiko tiksliai nežanau tai rašau apytiksliai

apie 6-9 MP
9-10 košė ar varškėčiai
11-12 MP prieš miegą
13-15 daržovienė su mėsa arba makaronai su mėsa
17 buvo MP, bet dabar nuėmiau, tai dabar prieš miegą duodu arba jogurtą arba varškytę, kai buvo MP gaudavo atsikėlus po antro miegelio
20-21 košė
ir prieš miegą MP, bei dar naktį jei paprašo, bet dabar dažniau paryčiais paprašo
O sausainius, baronkas, obuolius, trapučius ir sultys pasiima kada nori

Atsakyti
QUOTE(dina0814 @ 2010 10 12, 09:58)
sveikos mamyte! o man toks klausimas iskilo (tikriausiai kvailas, bet neturiu jokios patirties su maziukais ir draugiu nera su leliais, su kusiomis pasikonsultuot butu galima, pas visas mazesni nei maniskis) - o varskecius kada duodat? cia vietoj vieno maitinimo jau (t.y. keicia kose) ar papildomai duodat?
Papildyta:
beje, gal galetumete parasyti jusu maziuku dienos meniu. idomu kaip kas maitinate leliukus. mes valgom mazdaug taip:
apie 5.30 val. pienukas
apie 7.30 keliames ir uzkandam banano, dziuvesiuka ar sausainiuka
apie 9 val. grudine kosyte su vaisiais
10-12 val vel miegutis,
apie 12 val. atsikelus vaisiai, dazniausiai obuoliukas
iki 15 val kazkuriuo laiku vel pagrauzia sausainiuka ar pan.
15 val mesyte su darzovem
16.30 - 18 miegutis, tame tarpe dar pienuko pasireikalauja
apie 18.30 - 19 val. jogurto ar varskytes uzkanda
apie 20 val obuoliukas
ir 21 val. kosyte, dazniausiai avizine ir po jos vel pienukas
22 val - miegutis.

zodizu valgom ir valgom, tad neisivaizduoju i kuri cia tarpa ikisti sriubyte, varskecius ir pan.

Pas mus tai MP pries kiekviena miega ir uzkandima. O varskecius as ikisciau vietoj mesos su darzovem. Bent jau as, tai tikrai mesos kasdien neduodu smile.gif Arba darzoves palikciau, o varskeciai butu vakarienei.
Atsakyti