QUOTE(aix2011 @ 2012 05 03, 23:11)
sveikos merginos,as gyvenu europos pietuose, kondicionieriu nemegstu ir niekada neturesiu,
is jo sklinda nemalonus garsas,sausas oras, provokuoja sloga ir visa kt ko as asm nemegstu,beje musu name jo ir nereikia,nes visdelto pietieciai zino kaip gyventi sauleje! patarimas jums gal butu toks : arba dekit apsaugines zaliuzes,arba storus roletus is vidaus kurie nepraleidzia saules ir sviesos, arba po naktine uzuolaina uzdekit toki kaip spec pamusala kuris nepraleidzia sviesos! manau tai bus tikrai pigiau nei kondicionierius ! ir dar nepamirkit kad reikia langa laikyti uzdegta visa laika kol sviecia saule tik saulei nusisukus galit atitraukti uzuolaidas ,bet jei lauke labai karsta tai lango atidaryti neverta nes patalpa vistiek prikais ,praverkit siaurinius langus!
Papildyta:
ps i miegamus kambarius kondicionieriai dazniausiai nesistato,jie statosi i koridorius ! bet vistiek reikia langus uzdengti!
Esate labai labai dezinformuota oro kondicionieriaus naudos klausimu
Oro kondicionieriai:
1)neutralizuoja bakterijas, alergenus ir kitas žalingas daleles;
2)net 99,97% sunaikina: gripo virusą, grybelį, žiedadulkes, naminių gyvūnų kailyje esančius alergenus/kvapus, namų erkutes, dulkes, pelėsių sporas, tabako dūmus ir kitus kvapus, cheminių priemonių garus;
3)išvalo sveikatai kenkiančias daleles ir jas sunaikina net sunkiai prieinamose vietose;
4)negalima kondicionieriaus nustatyti, kad jis pūstų jums į veidą; yra režimų, kur įv. firmų ir modelių oro kondicionieriai orą pučia palei žemę, palei sienas, vėsaus oro srovės cirkuliuoja ir maišosi su šilto oro srovėmis, yra modelių, turinčių spec. jutiklius, kur tokie oro kondicionieriai patys aptinka patalpoje esančias vėsaus/karšto oro "duobes" ir jas ima šildyti/vėsinti...
5)žmogui kenkia didžiulis temperatūrų skirtumas, bet ne pats oro kondicionierius, todėl temperatūrą reikia nusistatyti proto ribose (patartina, kad namų ir lauko oro temperatūra skirtųsi apie 5 laipsnius); jeigu lauke yra +30, o jūs nusistatysite šaldymo režimą +16 tai maža tikimybė, kad po tokio drastiško poelgio nesusirgsite!
6)dauguma šiuolaikinių oro kondicionierių normaliame režime veikia itin tyliai (pvz.: 19 dB), todėl jų skleidžiamą garsą galime prilyginti bibliotekoje esančių žmonių verčiamų knygos lapų garsui.
...