Įkraunama...
Įkraunama...

Oro kondicionierius

Nu gerai. Pucia salta vejeli - kaip vyksta dregmes surinkimas, fizizkai.
Cias labiau i ventiliacija panasu.
Nes jei dregme efektyviai surenka - ja turi kazkur padet


QUOTE(Lauružė @ 2017 01 19, 12:38)
Kiek maciau, tai visi kondicionieriai turi ta funkcija, kur laselis nupiestas - dregmes surinkimas. Bet kai ji ijungta, pucia salta ora. Vasara gal ir neblogai bus, bet ziema, kai reikia sildytis, kazkaip nesinori to salto vejo namie... Vanduo isteka per vamzdeli i lauka, tai jokio papildomo indo kaip ir nereikia.
Atitirpinimo funkcija yra atskirai aprasyta, tai cia ne tas pats kaip DRY.
Turejom ir atskira aparata dregmei surinkti. Efektyvus buvo labai, bet jau kiek elektros naudojo  doh.gif Todel galvojom, kad su kondishinu kazkaip bus geriau.

Atsakyti
GAl kam teko susidurti su MINI rekuperatoriais kaip:
http://www.rubisolis...-reco-100.htmls
https://daikaras.lt/...tric-vl-100u5-e
ar pamasiais?
Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Mane domina montuojami į langą (duris) kondicionieriai, kurie ir šaldo ir šildo. Apie tokius yra daug kur aprašyta, bet va pardavime-nematau, gal aš blogai ieškau. Tiesa šis įrenginys būtų naudojamas darbe, patalpos yra senamiestyje,tad įtariu kad normalaus kondicionieriaus nebus galimybės įsirengti, todėl ieškau alternatyvos. Kadaise dirbau Vln, senamiestyje, ten virš durų buvo būtent toks kondicionierius, kuriam nereikia išorinio bloko. Turėjome mobilų kondicionierių, bet mane tas vaizdas su žarnom, iškištom per langą-pjauna, ypač kai aplinka yra estetiška.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2017 04 06, 04:55)
Mane domina montuojami į langą  (duris) kondicionieriai, kurie ir šaldo ir šildo. Apie tokius yra daug kur aprašyta, bet va pardavime-nematau, gal aš blogai ieškau. Tiesa šis įrenginys būtų naudojamas darbe, patalpos yra senamiestyje,tad įtariu kad normalaus kondicionieriaus nebus galimybės įsirengti, todėl ieškau alternatyvos. Kadaise dirbau Vln, senamiestyje, ten virš durų buvo būtent toks kondicionierius, kuriam nereikia išorinio bloko. Turėjome mobilų kondicionierių, bet mane tas vaizdas su žarnom, iškištom per langą-pjauna, ypač kai aplinka yra estetiška.


Gal galite imesti kokia nuoroda kas cia per kondicionieriaus variantas? Nes negirdetas man dar, kad butu montuojamas tiesiai I duris ar langa
Atsakyti
QUOTE(jonukas30 @ 2017 04 06, 08:34)
Gal galite imesti kokia nuoroda kas cia per kondicionieriaus variantas? Nes negirdetas man dar, kad butu montuojamas tiesiai I duris ar langa

kondicionierių tipai
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2017 04 06, 09:10)


Na gal ir idomus variantas, siaip dar niekur Lietuvoje nemaciau, idomu kaip su aptarnavimu, o su sildymo funkcija dar visai neblogai. Klausimas ar nevagia ju pas mumis jei kokiam pirmam aukste isirengus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jonukas30: 06 balandžio 2017 - 20:57
QUOTE(jonukas30 @ 2017 04 06, 21:56)
Na gal ir idomus variantas, siaip dar niekur Lietuvoje nemaciau, idomu kaip su aptarnavimu, o su sildymo funkcija dar visai neblogai. Klausimas ar nevagia ju pas mumis jei kokiam pirmam aukste isirengus.

Pavogti gali viską, todėl ir reikia apsidrausti ;)
Atsakyti
Sveiki.
Noreciau pasiteirauti tu, kas statete oro kondicionierius didziuosiuose miestuose daugiabuciuose. Ar kreipetes i savivaldybe leidimo? Ar darete projektus? Ar yra gavusiu baudu del neteisetai pastatyto kondicionieriaus? Ar reikia kaimynu sutikimo? Rinkote parasus?
Atsakyti
Žiūriu ši tema visai nutilusi, gal kad vasara vis niekaip neateina, o tie kurie jau įsirengę, nebeužeina į šią temą pasidalinti savo patirtimi.
Jau kitą savaitę bandysiu krutinti šį reikalą, kaip minėjau, man reikia kondicionierius, kuris ir vėsintų ir šildytų, bet svarbiausias klausimas ar gausiu leidimą, nes pastatas senamiestyje ir įtrauktas į paveldą 😨
O štai čia straipsniukas apie leidimus https://m.delfi.lt/g...php?id=68297176
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxox: 21 birželio 2017 - 06:07
QUOTE(linuxox @ 2017 06 21, 06:49)
Žiūriu ši tema visai nutilusi, gal kad vasara vis niekaip neateina, o tie kurie jau įsirengę, nebeužeina į šią temą pasidalinti savo patirtimi.
Jau kitą savaitę bandysiu krutinti šį reikalą, kaip minėjau, man reikia kondicionierius, kuris ir vėsintų ir šildytų, bet svarbiausias klausimas ar gausiu leidimą, nes pastatas senamiestyje ir įtrauktas į paveldą 😨
O štai čia straipsniukas apie leidimus https://m.delfi.lt/g...php?id=68297176



Aciu uz nuoroda. Esu skaiciusi sita ir panasius straipsnius. Bet mane domina realybe, kitu zmoniu patirtys unsure.gif Jusu ir musu situacija analogiska - mums reikia tokio pacio kondicionieriaus kaip ir Jums, ir musu butas senamiestyje, itrauktas i pavelda. Bent jau musu pastato administratorius taip teigia, nes paveldo internetiniame puslapyje nerandu info, kad musu namas butu itrauktas blink.gif Yra kaimynu, pasistaciusiu kondicionierius. Parasu jie nerinko. Baudos gasdina. Noretusi oficialiais keliais viska sutvarkyti. Bet jei daug marazmatikos... Tai gal apseit be oficialumu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazas_eziukas @ 2017 06 26, 23:57)
Aciu uz nuoroda. Esu skaiciusi sita ir panasius straipsnius. Bet mane domina realybe, kitu zmoniu patirtys unsure.gif  Jusu ir musu situacija analogiska - mums reikia tokio pacio kondicionieriaus kaip ir Jums, ir musu butas senamiestyje, itrauktas i pavelda. Bent jau musu pastato administratorius taip teigia, nes paveldo internetiniame puslapyje nerandu info, kad musu namas butu itrauktas  blink.gif Yra kaimynu, pasistaciusiu kondicionierius. Parasu jie nerinko. Baudos gasdina. Noretusi oficialiais keliais viska sutvarkyti. Bet jei daug marazmatikos... Tai gal apseit be oficialumu... unsure.gif

Parašykit į KPD užklausimą ar jūsų namas patenka į paveldą, gausit oficialų atsakymą ir žinosit kaip elgtis.
Atsakyti
Jūs pasižiūrėkite kas tiksliai yra parašyta išraše iš registrų centro. Pas mus pastatas yra 1965m statybos (tad tikrai nėra paveldas) bet stovi paveldo zonoje, todėl projektą reikia derinti ir su paveldosauga.
Man atsiuntė tokį atsakymą, bet aš klausiau ir apie durų, bei langų keitimą, ne tik sistemos oras-oras įvedimą.
Tuo atveju, jei numatote remontuoti  pastato fasadą nekeičiant pastato konstruktyvinių elementų (keisti fasado apdailą, langus ir duris esamose angose)  reikia teisės aktų nustatyta tvarka  parengti pastato paprastojo remonto projektą  bei gauti statybos leidimą.  Kadangi pastatas yra NKV- Kauno Senamiesčio  teritorijoje,  projektas turi būti suderintas su   Kultūros vertybių apsaugos departamento Kauno skyriumi.
Tokius projektus ruošia architektai. Po to kai architektas paruoš projektą visi leidimai bus duoti per porą savaičių.
Atsakyti