Įkraunama...
Įkraunama...

BABOR kosmetika

QUOTE(susidomejus @ 2011 04 01, 11:07)
bet, matyt, tenkina reikalavimus, kad turi teise vadintis organine linija  g.gif


Tai kad dabar apstu besivadinančių natūraliais/draugiškais gamtai/ekologiškais. Bet ne visi tokie yra. Tiesiog didėjant susidomėjimui natūralia kosmetika, siekiama tuo pasinaudoti ir pritraukti daugiau pirkėjų. Bet sertifikato jie neturi, o pasižiūrėjus į sudėtį pasidaro labai aišku, kodėl neturi.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 04 01, 15:49)
Tai kad dabar apstu besivadinančių natūraliais/draugiškais gamtai/ekologiškais. Bet ne visi tokie yra. Tiesiog didėjant susidomėjimui natūralia kosmetika, siekiama tuo pasinaudoti ir pritraukti daugiau pirkėjų. Bet sertifikato jie neturi, o pasižiūrėjus į sudėtį pasidaro labai aišku, kodėl neturi.

Gal ten ne organine kosmetika, o tik taip sugalvojo pasivadint, nes to siekia g.gif

Siaip tai kiek domejausi tai viena is geresniu profesionaliu kosmetiku. Turiu maiseli meginuku, tai bandau dabar. Prausiklis su aliejuku toks idomus buvo, niekad tokio neturejau. Dr.Babor kremai man kiek per riebus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 01 balandžio 2011 - 18:32
QUOTE(susidomejus @ 2011 04 01, 12:55)
kas yra ampulese?


na skystis, serumas matyt kazkoks smile.gif
jos yra 7 rusiu, tai ir sudetis matyt visu skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2011 04 02, 10:18)
na skystis, serumas matyt kazkoks  smile.gif
jos yra 7 rusiu, tai ir sudetis matyt visu skiriasi.

tai ir idomi sudetis ir kaip patinka.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 04 02, 09:27)
tai ir idomi sudetis ir kaip patinka.


Na sudeties as netyrinejau. Patikti patinka, kazkaip is karto oda lyg ir atsigauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2011 04 01, 14:49)
Tai kad dabar apstu besivadinančių natūraliais/draugiškais gamtai/ekologiškais. Bet ne visi tokie yra. Tiesiog didėjant susidomėjimui natūralia kosmetika, siekiama tuo pasinaudoti ir pritraukti daugiau pirkėjų. Bet sertifikato jie neturi, o pasižiūrėjus į sudėtį pasidaro labai aišku, kodėl neturi.


Kodel neturi? Turi... http://www.babor-spa...page=baborganic
Jus turbut nematet sudeties? nes pasiziurejus i sudeti aisku kad turi.
Ir dar laimejo GALA SPA AWARDS 2009
http://spa-awards.ga...x.php?id=51&L=1
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 04 01, 18:31)
Gal ten ne organine kosmetika, o tik taip sugalvojo pasivadint, nes to siekia  g.gif

Siaip tai kiek domejausi tai viena is geresniu profesionaliu kosmetiku. Turiu maiseli meginuku, tai bandau dabar. Prausiklis su aliejuku toks idomus buvo, niekad tokio neturejau. Dr.Babor kremai man kiek per riebus.


Laba diena, tikrai zinau kad eco nes Baborganic linija gavo Ecocert sertifikata http://www.babor.eu/...nic.1398.0.html http://www.ecocert.com/en
Atsakyti
BABOR Baborganic Pure Age Preventing Cream sudėtis: Water (aqua), glycerin, butylene glycol, meadowfoam delta-lactone, butyrospermum parkii (shea butter), dicaprylyl carbonate, squalane, vitis vinifera (grape) seed oil, dicaprylyl ether, glyceryl stearate, limnanthes alba (meadowfoam) seed oil, tocopheryl acetate, panthenol, phenoxyethanol, potassium cetyl phosphate, cetearyl alcohol, hydrogenated palm glycerides, carbomer, fragrance (partum), xanthan gum, bellis perennis (daisy) flower extract, ethylhexylglycerin, alcohol, potassium sorbate, sodium hydroxide, leontopodium alpinum flower/leaf extract, hydrolyzed cicer seed extract, disodium EDTA, citronellol', biosaccharide gum-t, linalool', caprylic/capric triglyceride, sodium benzoate, lactic acid, pantolactone, citric acid, ascorby! palmitate, ascorbic acid.

sudėtį 3 vietoj butylene glycol:
"Kenksmingiausios medžiagos kurių turime vengti kosmetikoje:
Butylated Hydroxythaluene (BHT)
Butylene Glycol
Diethanolamine (DEA)
<...>"
čia
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 05, 19:17)
BABOR Baborganic Pure Age Preventing Cream sudėtis: Water (aqua), glycerin, butylene glycol, meadowfoam delta-lactone, butyrospermum parkii (shea butter), dicaprylyl carbonate, squalane, vitis vinifera (grape) seed oil, dicaprylyl ether, glyceryl stearate, limnanthes alba (meadowfoam) seed oil, tocopheryl acetate, panthenol, phenoxyethanol, potassium cetyl phosphate, cetearyl alcohol, hydrogenated palm glycerides, carbomer, fragrance (partum), xanthan gum, bellis perennis (daisy) flower extract, ethylhexylglycerin, alcohol, potassium sorbate, sodium hydroxide, leontopodium alpinum flower/leaf extract, hydrolyzed cicer seed extract, disodium EDTA, citronellol', biosaccharide gum-t, linalool', caprylic/capric triglyceride, sodium benzoate, lactic acid, pantolactone, citric acid, ascorby! palmitate, ascorbic acid.

sudėtį 3 vietoj butylene glycol:
"Kenksmingiausios medžiagos kurių turime vengti kosmetikoje:
Butylated Hydroxythaluene (BHT)
Butylene Glycol
Diethanolamine (DEA)
<...>"
čia

tai kaip cia tada yra is tikro? Gal reiktu uzklausti tu, kas platina?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 05, 18:17)
BABOR Baborganic Pure Age Preventing Cream sudėtis: Water (aqua), glycerin, butylene glycol, meadowfoam delta-lactone, butyrospermum parkii (shea butter), dicaprylyl carbonate, squalane, vitis vinifera (grape) seed oil, dicaprylyl ether, glyceryl stearate, limnanthes alba (meadowfoam) seed oil, tocopheryl acetate, panthenol, phenoxyethanol, potassium cetyl phosphate, cetearyl alcohol, hydrogenated palm glycerides, carbomer, fragrance (partum), xanthan gum, bellis perennis (daisy) flower extract, ethylhexylglycerin, alcohol, potassium sorbate, sodium hydroxide, leontopodium alpinum flower/leaf extract, hydrolyzed cicer seed extract, disodium EDTA, citronellol', biosaccharide gum-t, linalool', caprylic/capric triglyceride, sodium benzoate, lactic acid, pantolactone, citric acid, ascorby! palmitate, ascorbic acid.

sudėtį 3 vietoj butylene glycol:
"Kenksmingiausios medžiagos kurių turime vengti kosmetikoje:
Butylated Hydroxythaluene (BHT)
Butylene Glycol
Diethanolamine (DEA)
<...>"
čia


Norėčiau plačiau padiskutuoti šia tema, kadangi jau ilgą laiką naudoju kosmetiką BABOR. Esu labai patenkinta akivaizdžiais rezultatais, bei kosmetikos kokybe. Tikrai esu neabejinga šiai produkcijai, kadangi tikrai labai gilinuosi į kosmetikos sudėtį ir ne tik nuo to laiko, kaip plačiau jau buvo kalbama apie ingredientų žalą. Jei ką nors domina Butylene Glycol ingredientas, tai tiesiog yra vazelininis ingredientas, kuris sulaiko drėgmę odoje, apsaugo ją nuo pašalinio aplinkos poveikio, bei sustiprina veikliųjų medžiagų poveikį ir yra naudojamas prabangių bei kokybiškų firmų produkcijoje.
Mielosios, nepulkime į paniką prisiklausę įvairių diskusijų šia tema ir sugebėkime atsirinkti tai kas yra tikrai kokybiška, sertifikuota bei laiko patikrinta, o ne tai ką siūlo turgus ir t.t..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(koti19 @ 2011 04 06, 15:48)
Norėčiau plačiau padiskutuoti šia tema, kadangi jau ilgą laiką naudoju kosmetiką BABOR. Esu labai patenkinta akivaizdžiais rezultatais, bei kosmetikos kokybe. Tikrai esu neabejinga šiai produkcijai, kadangi tikrai labai gilinuosi į kosmetikos sudėtį ir ne tik nuo to laiko, kaip plačiau jau buvo kalbama apie ingredientų žalą. Jei ką nors domina Butylene Glycol ingredientas, tai tiesiog yra vazelininis ingredientas, kuris sulaiko drėgmę odoje, apsaugo ją nuo pašalinio aplinkos poveikio, bei sustiprina veikliųjų medžiagų poveikį ir yra naudojamas prabangių bei kokybiškų firmų produkcijoje.
Mielosios, nepulkime į paniką prisiklausę įvairių diskusijų šia tema ir sugebėkime atsirinkti tai kas yra tikrai kokybiška, sertifikuota bei laiko patikrinta, o ne tai ką siūlo turgus ir t.t..... doh.gif

taip, kiekiai yra labai minimalus tu blogiuku, kad susirgtu vien nuo ju. Ir gerose kosmetikose galima ju rast. Babor daug kas giria. Turbut nera nei vieno zmogaus susirgusio rimtai nuo kosmetikos. Retoriniai pamastymai...

koti19 , galit placiau parasyt savo nuomone apie BABOR, man ji labai idomi. Planuoju neuzilgo dirbt su sita kosmetika, idomi naudojanciu merginu nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 06 balandžio 2011 - 14:58
QUOTE(susidomejus @ 2011 04 06, 14:56)
taip, kiekiai yra labai minimalus tu blogiuku, kad susirgtu vien nuo ju. Ir gerose kosmetikose galima ju rast. Babor  daug kas giria. Turbut nera nei vieno zmogaus susirgusio rimtai nuo kosmetikos. Retoriniai pamastymai...

koti19 , galit placiau parasyt savo nuomone apie BABOR, man ji labai idomi. Planuoju neuzilgo dirbt su sita kosmetika, idomi naudojanciu merginu nuomone  4u.gif


taip, žinoma galiu plačiau papasakoti. Pirma pažintis buvo Vokietijoje. Vėliau gryžusi maloniai nustebau, kad galiu jau ir Lietuvoje jos įsigyti. BABOR naudoju jau labai ilgą laiką, ne vienerius metus. naudoju tiek veido tiek kūno priežiūros produktus. Kadangi asortimentas yra labai platus, todėl yra labai svarbu tinkamai parinkti kremus. Aš šiuo klausimu tiesiogiai konsultuojuosi su atstovais (firminėje BABOR parduotuvėje). Jie konkrečiai parenka pagal mano odos tipą. Dar vienas didelis pliusas yra tas, kad kosmetika labai dažnai pasipildo naujais produktais. Esu šios kosmetikos gerbėja blush2.gif ne tik aš, bet ir labai platus mano pažystamų ratas. Tikrai nenoriu labai girti, tačiau kiekvienas turi teisę rinktis ir atrasti savo kosmetiką. tongue.gif
Atsakyti