Įkraunama...
Įkraunama...

Milli way vežimėliai

gal kas turite milli way vezimeliai galetumet pasidalinti ispudziais siuo vezimuku?kokie pliusai ri minusai?
Atsakyti
QUOTE(Garbaniele02 @ 2010 09 17, 14:46)
gal kas turite milli way vezimeliai galetumet pasidalinti ispudziais siuo vezimuku?kokie pliusai ri minusai?



Mane taip pat domintu info apie si vezimeli smile.gif Bet tikriausia dar nelabai kas ji turi, juk neperseniausia tik atsirado g.gif
Atsakyti
Dizainas - Titis Zippy, gamintojas - Tako. Kadangi dar nera realiu naudotoju teks atsiliepimus rankiotis is siu dvieju temu g.gif
Atsakyti
Jau maciau vaikstant mama su siuo vezimu. Laukiam nesulaukiam atsiliepimu. Dizainas uzkabino, reikia tik patvirtinimo, kad geras
Atsakyti
Mano kaimyne maciau jau stumdo milli WAY vezimuka. Gyvenam 7 aukste, tai kelis kartus maciau, kaip be vargo su siuo vezimuku ivaziuoja i lifta ir be vargo vezimuka uznesa tuos kelis laiptukus iki lifto (girdejau, kad dazna vezimuku problema, kad jie netelpa i liftus). Reikes paklausti kur pirko si vezimuka ir kiek kainavo, bet turbot pirko Baby City parduotuveje, nes ji man jau skolino Kotrynos lojalumo kortele viena karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 09 19, 16:56)
Dizainas - Titis Zippy, gamintojas - Tako. Kadangi dar nera realiu naudotoju teks atsiliepimus rankiotis is siu dvieju temu  g.gif

O tai cia Tako gamintojas, man tai pasirode kad cia gerokai patobulintas Zippy ir tiek ?
Atsakyti
QUOTE(rimas19 @ 2010 09 22, 21:22)
O tai cia Tako gamintojas, man tai pasirode kad cia gerokai patobulintas Zippy ir tiek ?

Ne, ne zippis, tai Tako gaminys. O kieno kopija ar patobulinimas, tai jau kitas klausimas biggrin.gif
Atsakyti
Maciau si vezimuka Limpopo pardej,kaina jo buvo apie 1250,
siaip neblogas dizainas,sveria 12 kg kaip sake pardaveja....
Atsakyti
milli WAY is tikruju sveria 12kg. Be to labai patogu visas vezimo dalis uzdeti ant remo del patobulintu fiksavimo mechanizmu.
O siuo vezimu dar prekiauja "mazylis", "Cipolinas", "baby city" ir "Vaiku miestas".
Man labai grazus kakavinis jo variantas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 09 22, 23:05)
Ne, ne zippis, tai Tako gaminys. O kieno kopija ar patobulinimas, tai jau kitas klausimas  biggrin.gif

Gitulia tu mane galutinai supainiojai. Zippis Tako gaminys ir milli way Tako? Siaip aisku visos detales tos pacios, tik pas milli stabdziu sistema gudresne ir saugesne, gal protingesnis lopsio tvirtinimas, stabilesnis, na nezinau gal ir viskas kas liecia rema. Ai rankena ne gumine. Gal jus ir teisi.
Atsakyti
Nu netikiu rimai, ka nesigaudai vezimuose, saipaisi. biggrin.gif Zippis yra lietuviskas gaminys, gamintojas "Tutis". Milly way yra lenku gaminys, gamintojas "Tako".
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 09 23, 21:28)
Nu netikiu rimai, ka nesigaudai vezimuose, saipaisi.  biggrin.gif  Zippis yra lietuviskas gaminys, gamintojas "Tutis". Milly way yra lenku gaminys, gamintojas "Tako".


O ką, jūs galvojat, kad Zippių rėmai, lopšiai, kėdutės gaminamos Lietuvoj? smile.gif
Atsakyti