Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

QUOTE(lauritaz @ 2012 08 28, 16:44)
As irgi su tokia vazineju, tik pilka  biggrin.gif


OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO thumbup.gif Kolegės biggrin.gif

Šiaip visi man kalė į galvą žiūrėk japoniškas, žiūrėjau žiūrėjau g.gif Ir nepasakyčiau, kad kažkas į akį krito labai, o ir kaina kandžiojosi apžiūrėtų g.gif Norėjosi vistiek ne tranto kokio, ne 20 metų, naujesnės, o naujesnės ir savo kainą turėjo doh.gif

Dar vienas čia draugas prieš atrandant tą Forduką buvo atvažiavęs, įsikalbėjom apie mašinas, sakau ieškau japoniškų...Eik tu, sako, pirk forduką kaip aš lotuliukas.gif Tai aš jį dar vos ne į šuns dienas išdėjau, kad man reikia JAPONIŠKOS, ką čia man siūlai brudą doh.gif lotuliukas.gif

O kitą dieną vaikštom su mama po turgų eilinį kartą ir vualia !!!!! Pamatom focusą ir taip patiko, kad nepaleidom blush2.gif biggrin.gif Gal ir baisoka buvo pirkti nuo nepažįstamo visai, bet tfu tfu tfu tikrai tvarkinga, nesiskundžiu, patenkinta thumbup.gif Ir kaip už apynauję nepasakyčiau, kad ir permokėjau labai, manau nebrangiai nusipirkau blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2012 08 28, 23:53)
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO  thumbup.gif Kolegės  biggrin.gif

Šiaip visi man kalė į galvą žiūrėk japoniškas, žiūrėjau žiūrėjau  g.gif  Ir nepasakyčiau, kad kažkas į akį krito labai, o ir kaina kandžiojosi apžiūrėtų g.gif Norėjosi vistiek ne tranto kokio, ne 20 metų, naujesnės, o naujesnės ir savo kainą turėjo  doh.gif

Dar vienas čia draugas prieš atrandant tą Forduką buvo atvažiavęs, įsikalbėjom apie mašinas, sakau ieškau japoniškų...Eik tu, sako, pirk forduką kaip aš  lotuliukas.gif Tai aš jį dar vos ne į šuns dienas išdėjau, kad man reikia JAPONIŠKOS, ką čia man siūlai brudą doh.gif  lotuliukas.gif

O kitą dieną vaikštom su mama po turgų eilinį kartą ir vualia !!!!! Pamatom focusą ir taip patiko, kad nepaleidom  blush2.gif  biggrin.gif  Gal ir baisoka buvo pirkti nuo nepažįstamo visai, bet tfu tfu tfu tikrai tvarkinga, nesiskundžiu, patenkinta  thumbup.gif  Ir kaip už apynauję nepasakyčiau, kad ir permokėjau labai, manau nebrangiai nusipirkau blush2.gif

As irgi ieskojau japono, nusipirkau Ford'a biggrin.gif
Siaip viskas su ja super, tik va maniske benza srebia unsure.gif
Atsakyti
nail.gif: ko tyluma mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2012 11 12, 14:58)
nail.gif: ko tyluma mastau.gif


Tai pasakok kaip gyvenat? biggrin.gif
Atsakyti
Labuka,
Atrodo simtas metu nebuvau uzsukus,galvoju reik ilyst apzet kaip sekasi.
Mez2a sveikinimai su teisemis ir auto, nevairuojant kaip be ranku bent jau man.
Zuvele su dukrytes wub.gif gimimu nors jau laiko nemazai praejo.
Musu auga panos banditauja sakes. Didzioji vadovauja, mazoji viska megdzioja,visur lipa,viska krausto jetau jetau kokios abi skirtingos baisu. Andrea visai kitokia buvo ant visko. Nieko kaip nors istversim ir taip laikas greit lekia. Visu musu didiesiems jau 5 metukai, kaip greit laikas eina,o atrodo taip nesenai tik planavom smile.gif gal kuri jau ir su treciu nestuke.gif lotuliukas.gif
Linkejimai visoms ir visiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2012 11 13, 00:47)
Didzioji vadovauja, mazoji viska megdzioja,visur lipa,viska krausto jetau jetau kokios abi skirtingos baisu.


Tokas jausmas, kad apie maniškes rašai lotuliukas.gif Vienas prie vieno doh.gif

O aš įmesiu truputį vasaros blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Buvom porą savaičių Egipte su mama ir vyresniąja wub.gif Miglutę uošviai apsiėmė pasaugoti, tai mes ir išmovėm visos trys biggrin.gif Būtume abi pasiėmusios, bet su mažiuke vargas vistiek, o be to kai abi, tai pešasi, duodasi, kai po vieną, tai auksinės biggrin.gif Niu kaip ir visur ko gero cool.gif

Ech, kaip gera buvo... O čia grįžtam, lyja, šalta, bjauru doh.gif Ir tik keli laipsniai doh.gif Dabar lyg jau baigiam apsiprast, bet pirmom dienom tai šokas buvo iš 35 į porą laipsnių grįžt lotuliukas.gif



Atsakyti
Me2za kaip faina thumbup.gif
O mergaite tavo kaip istysusi rolleyes.gif
Ir as noriu kur silta biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi nooooooooooooooriu blush2.gif O mergaitei greit 5 metai jau, tai kur nebus ištįsus biggrin.gif

Bet kad ir kaip ten buvo šilta, smagu, į galą atostogų jau buvom pasiilgę lietuviško oro - kad ir vėsesnio, kad ir drėgnesnio, bet GRYNO smile.gif Gal tik mums taip atrodė, bet ypač vakarais nuo to karščio ir tvankumo net kvėpuot būdavo sunku rolleyes.gif Jau apie visokius specifinius kvapelius net nekalbu lotuliukas.gif Ir lietuviškų dešrų pasiilgom, ir juodos duonos, ir jogurto... blush2.gif Ir vaiko žinoma lotuliukas.gif
Atsakyti
Me2za keiti įpročius, nebesėdi naktimis prie kompo smile.gif)

Man irig taip buvo kai Egipte ir Tunise buvom, po geros savaites namolio norejosi, bet is Italijos ir po triju savaiciu nesinorejo grizti biggrin.gif
Atsakyti
Sėdžiu sėdžiu cool.gif
Atsakyti
Ajai Mez2a kaip faina, sugalvojai paerzint su vasara lotuliukas.gif ir siluma.
Jo matyt tie vaikai pas visus tokie.Didieji baisius virsininkus vaidina, o maziukai kipisai tikri.Eva ka nors nufyrina is Andrejos ir kulniuoja patenkinta, ta tik pamato pradeda vytis nori atimt saukia,kad cia mano, Eva skubina zingsni ir sveicia viska i sona,o tada jau bega kiek gali. Sakes tikras kipisas doh.gif doh.gif
Atsakyti
Pas mur viskas tas pats biggrin.gif Jaučiu menka paguoda lotuliukas.gif Arba būna guli koks žaislas, kad ir mėnesį, niekam nereikia, tik pasiima Miglė pačiupinėt, tai ir Smiltė griebia, nu tada ir prasideda doh.gif
Atsakyti