Įkraunama...
Įkraunama...

aistros kvapas...

PATIKO idomu...lakus zodziai...noreciau paskaityti daugiau, manau, tokios raiskos vingrybes deretu su ironija...
Atsakyti
Nuostabu... mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
man pasirode banalu ir netikra, dar vienas bandymas isspausti kazka is plastamsines vartotojiskos kasdienybes, nerasyk, jei nesugebi jausti, nerasyk, jei jauti ir nesupranti ka jauti.. jei nevertini zmoniu, ir manipuliuoji jais, kaip marionetemis, niekada nebusi verta kad tave vertintu ir ilgam isliktum kazkieno sirdyje..
Atsakyti
QUOTE(Juratikas @ 2006 02 05, 22:24)
Jei čia istorija - gražu, super aprašyta...jei čia GYVENIMIŠKA istorija - liūdna...liūdna dėl to, kad dauguma mūsų lietuvaičių leidžiasi užburiamos tų juodųjų akių viliokių...mergaitės, juk jie - pietiečiai - yra gimę vilioti...žinau, nes mano draugė irgi išgyveno tokią jaudinančiai liūdną dramą...deja, ji liūdna buvo tik jai, o jam...tai tik dar vienas ĮDOMUS gyvenimo tarpsnis...


Na parasei kaip kaimo bobulyte, nesupyk 4u.gif Nemaciau ar autore ka nors atsake, bet neliudna visai. Tai dovana kuria gavai, net jei ji tetruko diena.. Toki aistros kvapa nesiotu kiekviena savo sirdyje, nors jis tave veliau ir sudauzys i tukstancius skeveldru.. Na gal kitoms geriau to nepajusti, o gyventi pilka "grazu" gyvenima..
As toki pajutau, ir tebejauciu iki siol, nes JIS tapo mano vyru wub.gif wub.gif Kaip gera girdeti kasdien ti amo, tu sei la mia vita.. Matyti savo meile jam savo vaiko akyse wub.gif
Atsakyti
puikus debiutas 4u.gif
Atsakyti
Kažkaip keistokai skaitėsi, mintys vis nutrūkdavo...
Atsakyti
Gražu...
Atsakyti
aciu tau uz sias minutes,kurias praleidau skaitydama tavo pastraipele...su malonumu skaityciau ir knyga.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi labai gražu...
Rodos skaitau Tavo kūrinį, o kai kurios mintys, išsireiškimai tokie savi (ir, matyt, ne vien man). "Ir žodis tapo kūnu".... arba, kaip lietuvių legendose tikima - tereikia atspėti kokio nors reiškinio vardą (jį pavadinti) - ir jis nurims, nebekankins ir nebegąsdins. Taip ir čia. Tu parašei ir įvardijai, o man tapo ramiau.
Gražu. 4u.gif
Atsakyti
Labai grazu, gal netycia jau knygele pasirode? mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia neapsakoma, skaiciau netekusi amo, labai grazu. smile.gif
Atsakyti
Graziai parasyta wub.gif
Atsakyti