Įkraunama...
Įkraunama...

zhu zhu pets

QUOTE(rusneliukas @ 2010 12 08, 17:18)
taip mastant nei leliu, nei masinu pirkt neverta. Nes po to reiks ir garazo ir leliu vezimelio  doh.gif
O as siandien maximoj su 40 % nuolaida nusipirkau ruda peliuka
user posted image
thumbup.gif  thumbup.gif Net nesitikejau, kad ju buna maximose. Kainvo 75 lt, mojau 48 lt  thumbup.gif

su nameliu, ar uz viena peliuka kaina buvo 75 lt blink.gif šiaip peliukas be nuolaidos visur kainuoja apie 50-55 lt.
praita sav Senukuose nupirkau su 40 proc nuolaida (pliusiniam zaislams buvo ir tiko thumbup.gif ) tai uz du peliukus sumokejau 54 lt biggrin.gif maniskiams patiko abiems, mergaitei 5 m, berniukui 3. siandien abu išsineše i darzeli ir nakti miegojo kartu. man irgi jie labai mieli, juokinga buvo kai nakti palietus pradejo jie cypset biggrin.gif bet garsai tikrai nera reziantys ausi. labai mielai jie ten cypsi thumbup.gif
Atsakyti
Cia kaina rinkinio: suniukas, namas ir dar visokiu smulmenu, pavadalesi, kazkoks meskiukas, lipdukai.
maniskei labai patiko, ir miegojo kartu kelias naktis. Bet po 3 dienu, jo net neatsimena doh.gif Guli dabar zaislu dezej doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rusneliukas @ 2011 01 03, 17:03)
Cia kaina rinkinio: suniukas, namas ir dar visokiu smulmenu, pavadalesi, kazkoks meskiukas, lipdukai.
maniskei labai patiko, ir miegojo kartu kelias naktis. Bet po 3 dienu, jo net neatsimena  doh.gif Guli dabar zaislu dezej  doh.gif



merginos, jei ka domina zhu zhu pets peliukai uz normalia kaina, kreipkites per AZ duosiu kontaktus..
Atsakyti
is Ebay perkant tiesiai i LT apie 16lt vnt gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Turime du, labiau patinka man, nei keturmetei...Labiausiai erzina, kad ratukuose visokios dulkės renkasi, jei varinėja per grindis ir kokią dulkę įsuka...ilgas darbas iškrapštyti. Mieli, bet kainos neatžaidžia smile.gif
Atsakyti
Vakar "RUDUDU' parduotuvėj mačiau zhu zhu viskam nuolaios- 40 proc. mirksiukas.gif Tik iki kada nepasižiūrėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pucukelis @ 2010 12 01, 14:40)
Va va ir man įdomūs panašumai ir skirtumai su furry frenzies. Žiūrėjau YouTube filmuką ir apie vienus ir apie kitus. Tai Furry Frenzies kazkaip truputį pavažiuoja ir stabteli ir vėl važiuoja. Zhu Zhu Pets lyg ir pastoviai važiuoja iki kokios kliūties. Bet man asmeniškai Furry Frenzies su savo trasa fainesni nei Zhu Zhu Pets. g.gif  g.gif  g.gif
Mes pernai pasiskaitem sia tema ir perziureje yotube Kaledoms padovanojom dukrai Furry Frenzies suniuka su nameliu ir dar 1 atskira "peliuka" thumbup.gif Zaislas super!
user posted image user posted image
Kaip viena mamyte rase, kad labiau patinka jai, nei keturmetei. Tai pas mus patinka abiems biggrin.gif Man tai pats mieliausias naminis gyvunas - smagus, mielas, valgyt nepraso ir kraiko dezes valyt nereikia lotuliukas.gif O mazei vasara teko ir visa trasa gimtadieniui pirkt. user posted image
Su paciais peliukais iki siol zaidzia labai daznai, o trasa stovi daugiau kaip interjero detale.
Beje, tie peliukai ne tik 5 metu vyresnelei patinka, bet ir 9 men maziukei - lekia ropodama is paskos biggrin.gif
Lyginant su Zhu-zhu pets man Furry zymiai grazesni.

Visus tuos Furry pirkau didelej Maximoj per zaislu ispardavimus kai buna 40 % nuolaida.

Dabar Kaledoms vyresnele buvo uzsinorejus Furry kate, ta tokia "a la tikra", panasaus dydzio kaip ir tikra, murkiancia ir t.t., na bet jau kaina doh.gif tai teko atsisakyt, nor neabejoju, kad irgi patiktu.
Atsakyti
labai pasiteisines mums atradimas, pelytes su picerija thumbup.gif
Atsakyti

Mes gavom dovanu Furry Frenzies suniuka ir kaciuka, na tikrai nerealus zaisliukas thumbup.gif mazytis, svelnutis, tereikia paspaust nosyte ir nugaryte kad veiktu bigsmile.gif mergaitems beveik du metukai viska greit ismoko ir net miegot kartu eina lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(weza @ 2012 02 06, 01:14)
labai pasiteisines mums atradimas, pelytes su picerija  thumbup.gif

Cia is Zhu-zhu pets? Ir kas ten per picerija? mirksiukas.gif
Atsakyti
oij geras dalykelis vaikams dziaugsmas tos pelytes
Atsakyti
Siandien maciau "Cipoline" Vilniaus Akropoly 40 % nuolaida visoms Zhu-zhu pets prekems. Bet kad jos nei is tolo neprilygsta Furry ax.gif
Atsakyti