Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo žinutes rodo kaip medį

QUOTE(mama @ 2009 02 08, 13:10)
laba, kas gali man padeti nes mano kompiuteris kvailioja . manvisada kas 5 min ismeta lentute asmeninia parametrai ir taip visa laika net irasyti video negaliu nes kai atsiranda ta lentute visada ismeta nebent tik interneta o zaidimus tai visada ismeta i darbalauki . prasau padekit!!! schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  doh.gif  unsure.gif  verysad.gif  verysad.gif

Apie kompiuterius ir jų problemas klauskite visai kitame skyrelyje rolleyes.gif

Mamos kompiuteris
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2009 02 06, 15:10)
O kam daryt?  unsure.gif Specialiai nuimta, kad nariams patogiau būtų naršyt, skaityt, atrašyt smile.gif



Gaila kad nuimta verysad.gif Taigi būdavo galima pasirinkti, kaip kam patogiau, o dabar pasirinkimo nebeliko cray.gif
Atsakyti
Pas mane tas pat.Ir isvis negaliu perskaityt ne vieno pasisakymo,raso,kad ivyko klaida.Ar cia imanoma kaip pataisyt,nes jau ne pirma diena,nors kiti tuo tarpu,sau normaliai bendrauja?
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2006 11 14, 09:03)
Kas čia pasidarė, kad temų žinutes rodo medžio forma? Ar čia tik laikinai ar visam laikui? Gal čia aš kokį nustatymą pakeičiau netyčia?
Labai nepatogu!

labas man irgi taip rodo zinutes kaip medis, gali pasakyti ka ne taip as padariau? nes niekas man cia nesuteikia tokios info.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 11 14, 11:44)
Jei tau rodo taip:

user posted image
Nusistatyk Standartinį rodymo būdą. (virš žinučių "medžio" dešinėj pusėj - prieš temos pavadinimą)

user posted image



QUOTE(ERIKULKA @ 2009 09 17, 11:09)
labas man irgi taip rodo zinutes kaip medis, gali pasakyti ka ne taip as padariau? nes niekas man cia nesuteikia tokios info.. verysad.gif

atsivertus lapą atgal rasite visą info kaip kur ką padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 11 14, 12:44)
Jei tau rodo taip:

user posted image
Nusistatyk Standartinį rodymo būdą. (virš žinučių "medžio" dešinėj pusėj - prieš temos pavadinimą)

user posted image

o ka man daryti,kad tas "medis" dingo blink.gif ir salia nebera tu nustatymu kur linijiniai ir standartiniai? liko vienintelis pasirinkimas standartinis verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Mong @ 2009 02 06, 12:47)
Gal galit pasakyt kaip padaryt kad butu medis? Nes dabar yra tik  zodis standartinis.

man irgi kai buvo medis buvo patogiau, o liko tik standartinis... verysad.gif kaip grazinti medi? nes as cia naujoke ir nieko nesigaudau unsure.gif
gal galit i az parasyt?
Atsakyti
Laba diena,

Supermamų forume neesu naujokė,šiandiena prisijungusi,nežinau kodėl,bet temoje"Kulinarija"negalėjau patekti.
Likau labai nustebusi,ir,prašau pagalbos,tikiuosiu,sulauksiu.


Pagarbiai
regna
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 07 08, 13:43)
bet temoje"Kulinarija"negalėjau patekti.

Turit omeny skyrelį Kulinarinės idėjos ar konkrečią temą?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 07 08, 14:27)
Turit omeny skyrelį Kulinarinės idėjos ar konkrečią temą?

Borzika 4u.gif -taip "kulinarinės idėjos"
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 07 08, 15:36)
taip "kulinarinės idėjos"

O ar spaudėte ant mano pateiktos nuorodos? Vis tiek nepavyko patekt į tą skyrelį? unsure.gif Kokią klaidą/problemą rodo? g.gif
Atsakyti
aciu siai temai, radau atsakyma i savo klausima thumbup.gif
Atsakyti
kazkokia belebirda pasidare - negaliu skaityti jokiu zinuciu, tik pirma nuolat meta. ir kai paspaudi atsakyti - kelias paskutiens dar galiu perskaityti. cia tarpodo aiskinmasi, kaip susitvarkyti, bet nematau pirmuju znuciu sad.gif
Atsakyti