Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas vyko taip greitai...

Super thumbup.gif Ar neplysai sunaiteliui taip beskubant? Vienai mano pazistamai toks ė valandu gimdymas baigesi trecio laipsnio plysimu, brrr.
Atsakyti
ačiū už palinkėjimus visoms 4u.gif

plyšau vos vos, pasisekė man labai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Saunuole ir maziukas tikras saunulis, nenuvargino mamytes 4u.gif
Sekmes visai seimynai
Atsakyti
biggrin.gif šį pasakojimą, reiktų visom nėštukėm paskaityt thumbup.gif


bet dėl gimdymo laiko tai irnesakyk.gif aš pusę aštuonių stovėjau priimamajam ir diktavau vardą, pavardę... po aštuonių 20 jau turėjau sūnelį wub.gif o ir į ligoninę nesakyčiau kad skubėjau lotuliukas.gif kai po visko paskambinau mamai, jinai tepasakė "kaip jau gimė, aš gi net kambario nespėjau išsiurbt (kaip tik tvarkėsi tą vakarą) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alina @ 2006 12 01, 16:19)
biggrin.gif  šį pasakojimą, reiktų visom nėštukėm paskaityt  thumbup.gif
bet dėl gimdymo laiko tai  irnesakyk.gif  aš pusę aštuonių stovėjau priimamajam ir diktavau vardą, pavardę... po aštuonių 20 jau turėjau sūnelį  wub.gif  o ir į ligoninę nesakyčiau kad skubėjau  lotuliukas.gif  kai po visko paskambinau mamai, jinai tepasakė "kaip jau gimė, aš gi net kambario nespėjau išsiurbt (kaip tik tvarkėsi tą vakarą)  thumbup.gif


tai tau dar labiau pasisekė negu man thumbup.gif gal aš taip savo antrą pagimdysiu? wub.gif
Atsakyti
nuostabi istorija 4u.gif sėkmės jums augant 4u.gif
Atsakyti
lauksim 2-ros gimdymo istorijos mirksiukas.gif
Atsakyti
labai graži istorija... Net ašarą išspaudžiau... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Famili @ 2009 01 06, 16:14)
lauksim 2-ros gimdymo istorijos  mirksiukas.gif


tai jau ir antra yra hihihi.gif štai čia
Atsakyti
labai graži istorija wub.gif wub.gif
Atsakyti
ačiū tongue.gif
Atsakyti
labai grazu ir taip greita 4u.gif
as ir gimdykloj praleidau tik tris valandas, bet sunkiai gimdziau, nes vaikiukas didelis buvo..
Atsakyti