Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimas - didelis stresas

o tai riekia ir ja veziotis? pamenu kazko klausiau, sako nereikia. nes kai pradejau vazinetis - norejau pasiimti visus dokumentus.

Atsakyti
Negasdinkit, "tik po 20 metu isgaruoja baime"... ohmy.gif . Praeis noras vairuoti.
Priedo, atkreipiau demesi, kad vairuoto vietoj suslapes kilimelis. Is pradziu maniau, kad kondensacija. Pakeiciau is guminio i medziagini kilimeli. Bet dabar ir jis slampa. Ka rai galetu reiksti?
Atsakyti
ui tu jau teises turi ir biijai nori pro šalį prabėgti,o man šiandien pirma vairavimo pamoka ir aš jau noriu į žemę sulįsti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2010 09 23, 15:29)
ui tu  jau teises turi ir biijai nori pro šalį prabėgti,o man šiandien pirma vairavimo pamoka ir aš jau noriu į žemę sulįsti  doh.gif


nebijokit, instruktorius tikrai nepaliks gatveje likimo valioje, ir kad kas nors atsitiktu mirksiukas.gif O anksciau esat vazinejus ar sis kartas bus pirmas kartas uz vairo?
Baisiausia kai viena sedi i automobili ir niekas tau nei sustabdys, nei kai kitaip pades ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vetrunge*: 23 rugsėjo 2010 - 14:36
QUOTE(*Vetrunge* @ 2010 09 23, 15:36)
nebijokit, instruktorius tikrai nepaliks gatveje likimo valioje, ir kad kas nors atsitiktu  mirksiukas.gif O anksciau esat vazinejus ar sis kartas bus pirmas kartas uz vairo?
Baisiausia kai viena sedi i automobili ir niekas tau nei sustabdys, nei kai kitaip pades  ax.gif

kažkada paauglė būdama kaimo keliuku važiavau su tėvu ir po 15metų su vyru 2metrus ir iš baimės iššokau lauk doh.gif nežinau kas yra bet labai bijau doh.gif
ir šiandien važiuojant kai lenkiausi su kitom mašinom,aš traukiuosi nuo savo durelių doh.gif
bet patiko,jau noriu antro karto biggrin.gif

instruktoriui i škart pasakiau nešaukit ant manęs,nes aš išlipsiu lauk ir nueisiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2010 09 23, 20:57)
instruktoriui i škart pasakiau nešaukit ant manęs,nes aš išlipsiu lauk ir nueisiu  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2010 09 23, 19:57)
instruktoriui i škart pasakiau nešaukit ant manęs,nes aš išlipsiu lauk ir nueisiu  lotuliukas.gif

Galima pasakyt ir kad nuo streso, sukelto kažkieno rėkimu, paprastai apsivemi. Irgi veiksminga turėtų būti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vetrunge* @ 2010 09 23, 20:22)

QUOTE(Atogrąža @ 2010 09 23, 22:46)
Galima pasakyt ir kad  nuo streso, sukelto kažkieno rėkimu,  paprastai apsivemi. Irgi veiksminga turėtų būti  lotuliukas.gif

na jam ir tai suveikė biggrin.gif sakė rėks kai aš jo negirdėsiu ką man sako biggrin.gif bet labai ramiai viską aiškino,net pritilusiu balsu sakyčiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sakoma perjungiant begius reikia ziureti i kelia, o ne i begius.Na va,kai mokiaus ir as vairuoti,bejungdama begius,instruktoriui uz keleno,nes arti buvo koja pakises.nu kokia geda pasidare wub.gif ,bet instruktorius nepasimete,tik persimaine ir i viskas tik i gera gavosi. Islaikiau as tuos egzus ir pravaziavimus pries 7 metus, tik beda ta kad nevairuoju,nes vyras visada ir visur kazkaip nuvezdavo. bet atejo laikas ir taikaus taikaus su ta mintim psichologiskai...
Atsakyti
vat manau čia ir yr adidžiausia bėd akai išsilaikoma ir nevairuojama schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2010 09 24, 11:58)
vat manau čia ir yr adidžiausia bėd akai išsilaikoma ir nevairuojama schmoll.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
man tai baisingai geda, islaikiau teises pries 5 metus, nevairavau, dabar su instruktorium vazinejom 15 pamoku, nes i automobili isedau kaip pirmasyk buciau mokinusis vairuoti doh.gif Dabar pratinuosi su vyru vazinetis, nuvairuoju iki darbo, paskui jis vaziuoja i savaji... Tikiuosi - priprast...
Ir kai isedau jau po 5 metu metu i instruktoriau auto, tai nemokejau nei 2 begio isijungt, vis i begius ziuredavau doh.gif Antrasyk jau kazkaip geriau buvo:)
Atsakyti
QUOTE(zostena @ 2010 09 24, 10:38)
vairuoti,bejungdama begius,instruktoriui uz keleno,nes arti buvo koja pakises.nu kokia



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai, kad ne uz kunkolu pagriebet lotuliukas.gif gerule situacija.. jau taip juokiaus.. as teisiu neturiu, bet esu vaziavus kelis kartus, tai irgi sunku zet i kelia ir jungt begius doh.gif is vis bijau teises laikyt..
Atsakyti