Įkraunama...
Įkraunama...

Baltupiai: Gintarėlis, Didlaukio g. 35

QUOTE(SuperMeska @ 2011 04 12, 15:55)
As isvis neisivaizduoju, kokiu budu galima pakliuti i sita darzeli. Kai uzsirasem buvom 91, po kiek laiko pasiskambinau 98, o dabar jau 102 eileje. O priklausom pagal gyvenamaja vieta. Tai ar cia logiska?

vieninteli logiska paaiskinima duociau toki, kad pries jus i eile stojo jau lankanciu vaiku broliai ir seserys unsure.gif
mes nuo rudens 32 i trimeciu grupe g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2011 04 12, 20:48)
vieninteli logiska paaiskinima duociau toki, kad pries jus i eile stojo jau lankanciu vaiku broliai ir seserys unsure.gif
mes nuo rudens 32 i trimeciu grupe g.gif

manau į trimečių pakliūsit mirksiukas.gif
Kas man nepatinka tai, kad nebraukia iš eilės, jei vaikas lanko kitą darželį, taip gaunasi dirbtinos eilės į darželį verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 04 12, 23:16)
manau į trimečių pakliūsit  mirksiukas.gif
Kas man nepatinka tai, kad nebraukia iš eilės, jei vaikas lanko kitą darželį, taip gaunasi dirbtinos eilės į darželį  verysad.gif

bet sake nera bendru duomenu baziu, kad jie zinotu, jog lanko kita darziuka... as kazkaip dar tikiu, kad is tu 32 jau kazkas kitur eina unsure.gif

o mano dukrai bus pirmenybe 2013, jei sunus siemet lankyt prades g.gif ?
nes 2013 m. ji eilej 4, bet gimus sausi, o grupes bus suformuotos rudeniui g.gif 2012m. lankyt ji dar mazoka butu...
Atsakyti
Nezinau, kaip reguot isgirdus kieme vaikuciu seses pasakojima, kad darzelyje aukeltoja musa (per galva) jos broliuka ir sesute blink.gif

Ar nieko panasaus nesat girdeje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2011 04 13, 09:46)
bet sake nera bendru duomenu baziu, kad jie zinotu, jog lanko kita darziuka... as kazkaip dar tikiu, kad is tu 32 jau kazkas kitur eina unsure.gif

o mano dukrai bus pirmenybe 2013, jei sunus siemet lankyt prades g.gif ?
nes 2013 m. ji eilej 4, bet gimus sausi, o grupes bus suformuotos rudeniui g.gif 2012m. lankyt ji dar mazoka butu...


Taip turėsit pirmenybę, pagal gyvenamąją vietą ir, kad antras vaikiukas lanko darželį wink.gif
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 04 15, 08:48)
Nezinau, kaip reguot isgirdus kieme vaikuciu seses pasakojima, kad darzelyje aukeltoja musa (per galva) jos broliuka ir sesute blink.gif

Ar nieko panasaus nesat girdeje? g.gif

manau reikia išsiklausinėt vaikų, o po to pakalbėt su auklėtoją
Atsakyti
as irgi vaiku uzklausciau. Neatmetu ir galimybes, kad prifantazavo vaikas, gal i darziuka nenori eiti, ar ka g.gif
Atsakyti
Sveikos mamaites smile.gif

Oi pikta aš ant šio darželio labai labai ....
Dabar, kai esu jau aplankiusi be šio darželio dar kokius septynis, ir bendravusi su tų darželių direktorėmis, supratau, kad Gintarėlyje su eilėmis ne viskas gerai.
1. Pagal švietimo skyriaus išaiškinimus - tie asmenys, kurie nepatvirtina savo vaiko lankomumo iki birželio, turi būti braukiami iš sąrašų. Taip daroma kituose darželiuose. Ir tuose darželiuose eilėje yra ne 500 vaikų, o 100-200.
2. Bet labiausiai papiktino mane tai, kad užrašant vaiką į darželį man nebuvo pasakyta, kad aš eilėje jau 107 (kas reiškia, kad nuo rugsejo nepapulsiu). Manęs tik paprašė patvirtinti lankymą iki birželio mėn.
Būčiau žinojusi, kad šansų pakliūti jokių nėra, iš karto būčiau parašiusi prašymus dar į kelis darželius. Galbūt kituose darželiuose įmanoma būtų pakliūti. O dabar, praėjus metams - šaukštai po pietų.
Gal šis darželis ir geras, ir direktorė kaip žmogus gera. Bet administracinis darbas yra nesutvarkytas.
Atsakyti
QUOTE(Svits @ 2011 04 26, 14:56)
Sveikos mamaites smile.gif

Oi pikta aš ant šio darželio labai labai ....
Dabar, kai esu jau aplankiusi be šio darželio dar kokius septynis, ir bendravusi su tų darželių direktorėmis, supratau, kad Gintarėlyje su eilėmis ne viskas gerai.
1. Pagal švietimo skyriaus išaiškinimus - tie asmenys, kurie nepatvirtina savo vaiko lankomumo iki birželio, turi būti braukiami iš sąrašų. Taip daroma kituose darželiuose. Ir tuose darželiuose eilėje yra ne  500 vaikų, o 100-200.
2. Bet labiausiai papiktino mane tai, kad užrašant vaiką į darželį man nebuvo pasakyta, kad aš eilėje jau 107 (kas reiškia, kad nuo rugsejo nepapulsiu). Manęs tik paprašė patvirtinti lankymą iki birželio mėn.
Būčiau žinojusi, kad šansų pakliūti jokių nėra, iš karto būčiau parašiusi prašymus dar į kelis darželius. Galbūt kituose darželiuose įmanoma būtų pakliūti. O dabar, praėjus metams - šaukštai po pietų.
Gal šis darželis ir geras, ir direktorė kaip žmogus gera. Bet administracinis darbas yra nesutvarkytas.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kai as pildziau prasyma, manes perklause ar noreciau suzinoti kelinti mes eileje.
Atsakyti
QUOTE(Aure @ 2011 04 27, 08:57)
Kai as pildziau prasyma, manes perklause ar noreciau suzinoti kelinti mes eileje.

Tai man irgi pasakė kelinti mes eilėje, bet tuo pačiu, kad pagal naują sistemą galima rašytis tik į vieną darželį, būčiau žinojus, kad galima į visus tik darželyje ne pagal gyvenamąją vietą būčiau žemiau tų kuriems priklauso pagal gyvenamąją vietą, bet gal būtų šiokia tokia galimybė pakliūt, o dabar doh.gif
Atsakyti
tai tokia pat situacija bus ir su mokyklomis? vietu nebus ir ten?

kaip gali noreti tureti daugiau vaiku, kad net vienam negali rasti darzelio...
Atsakyti
QUOTE(pamesa @ 2011 05 02, 14:27)
tai tokia pat situacija bus ir su mokyklomis? vietu nebus ir ten?

kaip gali noreti tureti daugiau vaiku, kad net vienam negali rasti darzelio...

Tai va, pas mus valstybe reguliuoja vaiku skaiciu.. Kada gimdyti, kiek gimdyti.. Ir vistiek niekada negali zinoti, kas bus ateity.. Vaikai bus tik turtinguju "palikimas"..
Atsakyti