Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmingi giluminiai spuogai

QUOTE(No_Angel* @ 2014 01 23, 18:05)
Negirdėta man ta Aknicare visiškai  g.gif Noreva galvoju pirkti. Dar galvoju apie valymus su Oda kosmetika ir apie odos priemones  g.gif

Man asmeniskai vienos ODA preimones nesustabde giluminiu, tik kai pradejau darytis ir valymus su ODa tik tada reultatas pasimate. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RakteliS @ 2014 01 21, 11:02)
kas dėl gėrimo kazko tai man buvo labai suveike gerai detox-kit toks žolinis misinukas lasiuku forma ten bet jo pirkti tai tik kaune toj senojoj rotušės vaistinėj kiek zinau budavo,o kazin kur ji issikelusi siuo  g.gif  metu?


"homeopatijos vaistinėlė" persikėlė iš Rotušės a. 3 į centrinę vaistinę Sukilėlių pr. 51.

Daugiau informacijos tel. (8 37) 387533

4u.gif
Atsakyti
Detox kit tikrai yra kitose vaistinese smile.gif
Atsakyti
Ar Kaune daro kur tik dalinį veido valymą? Man reikėtų, jog tik tą plotą nuo lūpų iki smakro aptvarkytų. Neseniai dariausia valymą, tik vis iš ten spuogus nelabai išspaudžia. Užsiima Kaune kas tuo?
Atsakyti
Na va pasidžiaugiau, kad po duac naudojimo spuogai nebekyla... praejo keturi menesiai ir vel išaugo ir net trys vienu metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 06 03, 07:40)
Na va pasidžiaugiau, kad po duac naudojimo spuogai nebekyla... praejo keturi menesiai ir vel išaugo ir net trys vienu metu  doh.gif

o tuos 4men is vis jo nenaudojot? ir tik po 4men isdygo? bigsmile.gif
as tai gal 3men tepiau visa veida nakciai, kol issigydziau ir neliko net demiu nuo spuogu, o dabar turiu duac ir tepuosi tik lokaliai ant spuogelio jei matau kad jau lenda, ir per 2-3dienas nelieka net demes... rolleyes.gif
Atsakyti
o kaip vadinasi tokie spuogai, kurie yra odos spalvos guzeliai po oda, jie neskauda neturi jokios galveles (t.y. ne inkstirai) ir paspaudus issispaudzia baltas kirminas toks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nattnatt @ 2014 06 03, 22:53)
o kaip vadinasi tokie spuogai, kurie yra odos spalvos guzeliai po oda, jie neskauda neturi jokios galveles (t.y. ne inkstirai) ir paspaudus issispaudzia baltas kirminas toks smile.gif


Balti inkštirai - maži mazgeliai ant skruostų, vokų, kaktos, užausiuose. Dauguma jų visiškai nepastebi, o liaudis vadina riebaliniais spuogais. Tai išties nedidelės cistos, pilnos riebalų. Jų atsiradimo priežastys iki galo neišaiškintos, bet pastebėta, kad daugumai žmonių jų atsiranda nuo riebaus maisto. Kada baltų inkštirų daug, veidas atrodo lyg nubertas manų kruopomis.
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2014 06 03, 11:32)
o tuos 4men is vis jo nenaudojot? ir tik po 4men isdygo?  bigsmile.gif
as tai gal 3men tepiau visa veida nakciai, kol issigydziau ir neliko net demiu nuo spuogu, o dabar turiu duac ir tepuosi tik lokaliai ant spuogelio jei matau kad jau lenda, ir per 2-3dienas nelieka net demes...  rolleyes.gif


Duac pagal gydytojos rekomendacijas tepiausi menesi, daugiau sake nebenaudoti. Paskui isaugsiantiems spuogams rekomendavo pora priemoniu, bet ju iki siol nenusipirkau, nes svarus ir grazus veidas buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Violaaa @ 2014 06 04, 17:27)
Balti inkštirai - maži mazgeliai ant skruostų, vokų, kaktos, užausiuose. Dauguma jų visiškai nepastebi, o liaudis vadina riebaliniais spuogais. Tai išties nedidelės cistos, pilnos riebalų. Jų atsiradimo priežastys iki galo neišaiškintos, bet pastebėta, kad daugumai žmonių jų atsiranda nuo riebaus maisto. Kada baltų inkštirų daug, veidas atrodo lyg nubertas manų kruopomis.

Jo jo bet ne kaip manu kruopos jie daug didesni man. Normalaus spuogo dydzio gumbeliai tokie. Nesugebu ju atsikratyti sad.gif
Atsakyti
Man irgi DUAC išrašė dermatologė, naudoju jį nakčiai. Efektas yra, labai norėtųsi, kad jis nedingtų, kai baigsiu naudoti...
Rekomandavo išbandyti Biodermos produktus, dauguma man tinka. Naudoju Bioderma Sebium prausiklį, Sebium Global kremą, miceralinį vandenį. Taip pat Sensibio AR BB kremą su spalva, nuo saulės Photoderm AKN.

Atsakyti
Sveiki, nezinau ar blogai ieskau ar vaistines nebeprekiauja DUAC'u? ka vietoj jo pasiulytumet?
Atsakyti