Įkraunama...
Įkraunama...

Extra (skubioji) kontracepcija - 3

QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 06 14, 16:00)
Pastabėlė. Apvaisintai zigotai, t.y. jau realiai pradėtai naujai gyvybei, stabdant jai galimybę toliau vystytis. Nes neįvykus apvaisinimui, niekas gimdoje įsitvirtinėt nepuola. Tiesa, nebūtinai neleidžia, bet bando tam sutrukdyti.  Gal kam  tai ir nereikšminga "detalė", bet gal kam esminė.


Aš gyvenu ultra katalikiškoje šalyje (ne Lietuvoje), tad visos šios detalės katalikams gydytojams ir vaistininkams yra labai reikšmingos.
Kur aš gyvenu, Postinor parduodamas tik su receptu.Deja, moterims labai sunku surasti gydytoją, kuris išrašytų Postinor, beveik visi gydytojai yra "pro life".Tas pats ir su vaistininkas.Net jei turi Postinor receptą, tenka palakstyti po vaistines, kol surasi vaistininką, kuris teiksis parduoti Postinor.Na man neteko patirti tokios patirties, bet tenka apie tai skaityti straipsnius.Tad labai palengvėjo, kai čia perskaičiau, kad Postinor Lietuvoje parduodamas be recepto.Kai grįšiu į Lietuvą, tai būtinai nuspirksiu Postinor extra atvejui, kad neduok dieve netektų man patirti "pro life" gydytojų ir vaistininkų pasityčiojimų. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginestra: 13 rugsėjo 2013 - 16:08
Sveikos,

Per naujuosius metus turejau nesaugiu lytinių santykių. Po ~10min. Isgeriau viena kontraceptine portinor2 tabletę.
Po 3 dieniu isgeriau dar dvi postinor2 tabletes. Menesines turejo prasideti veliausiai šiandien.
Kai isgeriau dvi tabletes pajutau galvos svaigima.
Ar as nescia ar man menesines veluos del tablečių? Kokia tikimybė del nestumo?
Labai aciu uz atsakyma is anksto.
Atsakyti
Po tiek tablečių, manau, jokių galimybių, kad nėščia. Būtų užtekę ir vienos.
Paskaičiuokit, ar nebuvo vaisingos dienos. Jei ne, tai stipriai sumažina nėštumo galimybę
Atsakyti
Šiandien va, truputį krauju patepliojau :/.bet kad būtų normalios mėnesinės kažkaip nesisviecia. Man sutriko ciklas menesiniu?
Atsakyti
QUOTE(Karina Av @ 2014 01 06, 23:30)
Šiandien va, truputį krauju patepliojau :/.bet kad būtų normalios mėnesinės kažkaip nesisviecia. Man sutriko ciklas menesiniu?

Žinoma jog sutriko
Trys tabletės su arklišku kiekiu hormonų.
Atsakyti
Nesuprasi, čia mėnesinės ar ne mėnesinės, rytoj bus šešta diena kaip kraujuoju bet visai negausiai,atrodytų lyg tepliociau(vieno paketo pilnai visai dienai uztegtu), kelias dienas tik mėnesinės gal ir būtų galima pavadinti mėnesinėmis. Dar toks jausmas lyg vidui ten kažkas vyktų. Dabar dar ir taip apsirgau, antibiotikus geriu. :/ tai jau net nežinau ir ka galvoti. Neismanele tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(Karina Av @ 2014 01 11, 02:07)
Nesuprasi, čia mėnesinės ar ne mėnesinės,  rytoj bus šešta diena kaip kraujuoju bet visai negausiai,atrodytų lyg tepliociau(vieno paketo pilnai visai dienai uztegtu), kelias dienas tik mėnesinės gal ir būtų galima pavadinti mėnesinėmis. Dar toks jausmas lyg vidui ten kažkas vyktų. Dabar dar ir taip apsirgau, antibiotikus geriu. :/ tai jau net nežinau ir ka galvoti. Neismanele tiesiog.

Gali būt kad ir dėl antibiotikų pakito normalių mėnesinių eiga g.gif
Atsakyti
na, o as geriau menesio pradzioje escapele tabletele, po kokios savaiteles prasidejo dienos, iki tol - maude, krutine buvo sunki, apsidziaugiau, kad suveike tablete, bet po savaites -beveik savo tiksliu laiku, keliu dienu netikslumu- velei susirgau, tai kaip suprantu, antrosios ir buvo mano normalios - o pirmosios - padejo? ar dar reiktu darytis testa?nes krutine dar sunkoka, daugiau jokiu pozymiu
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 02 01, 18:57)
na, o as geriau menesio pradzioje escapele tabletele, po kokios savaiteles prasidejo dienos, iki tol - maude, krutine buvo sunki, apsidziaugiau, kad suveike tablete, bet po savaites -beveik savo tiksliu laiku, keliu dienu netikslumu- velei susirgau, tai kaip suprantu, antrosios ir buvo mano normalios - o pirmosios - padejo? ar dar reiktu darytis testa?nes krutine dar sunkoka, daugiau jokiu pozymiu

Nereikia testo
Atsakyti
siandien vel pradejo kraujuoti, jau nieko nesuprantu, kalendoriuje tik rutuliukus braukiu doh.gif cia taip isderino? pora dienu nieko ir velei skausmas pilvo apacioje kaip pries ir per ir kraujuoju, negausiai, nes ir taip mano nera gausios dienos doh.gif
Atsakyti
Mamos, ilgai galvojau kur man patalpint klausima, gal nesupyksite jei uzduosiu ji cia.

jei mano paskutiniu mm pirmoji diena buvo Sausio 18d. Cikl 28d. Kaip man zinoti kurios si men dienos vaisingos, kurios ne, t.y. saugios ? Pvz kitos sav dienos?
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2014 02 09, 14:10)
Mamos, ilgai galvojau kur man patalpint klausima, gal nesupyksite jei uzduosiu ji cia.

jei mano paskutiniu mm pirmoji diena buvo Sausio 18d. Cikl 28d. Kaip man zinoti kurios si men dienos vaisingos, kurios ne, t.y. saugios ? Pvz kitos sav dienos?

Pvz. http://www.tevu-darz...nu-skaiciuokle/ smile.gif
O jei turit išmanųjį, Google play parduotuvėj galit parsisiųsti programėlę, kuri viską apskaičiuoja ax.gif
Atsakyti