Įkraunama...
Įkraunama...

Bambutės priežiūra

QUOTE(Tekantisaule @ 2010 12 26, 18:45)
As tai manyciau, tikra nesamone su tuo virintu vandeniu valyti.  doh.gif  Na, bent jau savo vaikui tikrai nevalyciau, kad ir lieptu.  schmoll.gif

Na zinai, kiekvienai savo, taciau mano abiems vaikams bambytes uzgijo puikiai valant tik su virintu vandeniu 4u.gif
Dukrytei bambyte nukrito 7para po gimimo ir nebuvo jokiu slapiavimu ar t.t. O sunui 5para.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2011 01 02, 14:40)
Na zinai, kiekvienai savo, taciau mano abiems vaikams bambytes uzgijo puikiai valant tik su virintu vandeniu  4u.gif
Dukrytei bambyte nukrito 7para po gimimo ir nebuvo jokiu slapiavimu ar t.t. O sunui 5para.


Bet cia mazesnioji dalis ir mazesnis procentas, kad valant vien tik su virintu vandeniu uzgis puikiai ir be jokiu problemu. Tuo labiau, kad daugelis mamu pastebejo, jog valant vien tik vandeniu, ne tik, kad negyja, bet dar ir slapiuoti pradejo, tai cia jau faktas, kad jokio gyjimo nera ir tik "plaukas" nuo infekcijos. Kitas dalykas, kiekvieno organizmas individualus...taciau kaip ir sakiau, as pati nerizikavau ir nerizikuosiu valyti vandeniu. schmoll.gif Visiems trims valiau spec. spiritu israsytu ligonineje, pirmajam po 7 paru (teko "nusukti" chirurgo pagalba stora bambagysle), antrajai po 4 paru, o traciajam po 3 paru nukrito bambyte, be jokiu raudonavimu, puliavimu ir pan. Su ketvirtuoju darysiu ta pati, valysiu tik spiritu ir jokio vandens, apart tada, kai maudysimes. cool.gif
Atsakyti
man paciai irgi buvo keista valyt tik vandeniu, bet taip darem, nemaciau kad slapiuotu ar kazkaip kitaip negraziai gytu. nukrito 5 para. tiesa, daktare vistiek israse spirito, sako ramiau bus. tai pabaigem su spiritu smile.gif
esu tikra, kad viskas butu gerai buve ir su vandeniu vien valant.
Atsakyti
QUOTE(Cat&Rat @ 2011 01 03, 21:30)
man paciai irgi buvo keista valyt tik vandeniu, bet taip darem, nemaciau kad slapiuotu ar kazkaip kitaip negraziai gytu. nukrito 5 para. tiesa, daktare vistiek israse spirito, sako ramiau bus. tai pabaigem su spiritu smile.gif
esu tikra, kad viskas butu gerai buve ir su vandeniu vien valant.


Na, bet pasirodo, net gydytojai abejoja del bambytes valymo vandeniu, jei jau del visa ko israso recepta spiritui...
Atsakyti
Mums bambyte nukrito 10paru. Pradzioj valem spirituku, bet niekaip nenorejo nukrist, tuomet gydytoja patare gerai kalio permanganatu patept, tai po dvieju patepimu nukrito... ax.gif
Atsakyti
Asmeniškai man geriausias dalykas - spiritas. Netikiu vandenuko galia schmoll.gif Vienai dukrai bandžiau su juo tik valyt, tai po kelių savaičių atsiprašiau sipirito, nes negijo bambutė.
Atsakyti
mums irgi israse receptuka spiritui pries vaziuojant namo, tik nesuprantu pirmajam vaikuiciui dar kai isvalydavau su spiritu liepdavo patepti ir briliantine zaluma, o dabar jau nereikia ir del maudymo nieko nesake dabar kad permanganato ipilti i vandenuka, o pirmajam reikejo
Atsakyti
Sveikos, mes irgi valem su spiritu, gydytoja tik pasake jog siuo metu rekomenduojama valyt su vandenuku, bet recepta israse ir neprasant mirksiukas.gif
Atsakyti
mes tai tik su virintu vandenuku valem ir viskas buvo thumbup.gif , neslapiavo ir greitai nukrito. smile.gif
bet cia kiekvienam vaikuciui gal kitaip, juk ir odele pas vienus jautri, pas kitus ne, taip ir bambute gal skirtingai gyja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<<sypsenele>> @ 2011 01 13, 12:45)
mes tai tik su virintu vandenuku valem ir viskas buvo  thumbup.gif  , neslapiavo ir greitai nukrito. smile.gif
bet cia kiekvienam vaikuciui gal kitaip, juk ir odele pas vienus jautri, pas kitus ne, taip ir bambute gal skirtingai gyja.  4u.gif


drinks_cheers.gif ir as valiau tik vandenuku,ir ketvirta para jau turejom grazia bambute. Virksteles jau nebebuvo smile.gif
Atsakyti
Mes valėm su silicio rugštimi. Po savaitės nukrito, bet valiau į dieną po 4 kartus, mat nestiprus tas silicis.Užgijo nuostabiai, neturėjom jokių problemų.
Atsakyti
Paprastu vandeniu abiems valiau. Jokiu problemu nebuvo, nukrito 5 para cool.gif
Atsakyti