QUOTE(Lotari @ 2010 09 27, 11:28)
o tarkim , kokių gerų specialistų Vilniuje ar Kaune pažįstate ?
Nesiimčiau proteguoti kurio tai vieno ar kito gydytojo, per didelė atsakomybė... Turbūt kiekvieno gydytojo praktikoje yra ir sėkmingų atvejų, ir nesėkmių.
Svarbiausia, manau, yra pasitikėjimas. Jei nueisite pas visų išgirtą specialistą, bet matysite, kad negalite juo pasitikėti, vargu ar gydymas bus sėkmingas. Pasikliaukite savo intuicija.
QUOTE(jovitukas27 @ 2010 09 27, 16:00)
kiekviena diena saves klausiu ka tureciau daryti kitaip, kaip mastyti, kaip elgtis, kad tai ivyktu... nezinau kaip pakeisti savo psichologija, nors jauciuosi gerai (o gal tik save apgaudineju)... 2-3 metai atgal turejau panikos priepuolius - su jais kovojau, bet ne vaistais, bandziau joga, kvepavimo pratimus, stengiausi daugiau bendrauti su aplinkiniais, nesedeti viena namuose, stengiausi isivaziuoti i gyvenimo ritma - vyras sako kad tai padejo ir viskas praeityje, bet kartais yra akimirku kai suabejoju... visumoje jauciuosi puikiai, turiu nuostabu mylima vyra, gera darba, draugus ir atrodo pasiruosusi buti
taciau gal to neuztenka, gal dar kazko tam reikia kad tai ivyktu...gyvenu laukimu ir viltim, kad tai ivyks viena diena...

Jeigu žinotumėt, kur yra problema, tai jau nebebūtų problema.
Dažniausiai mus valdo įvairūs nematomi, neįsisąmoninti konfliktai, kažkada patirtos bet neišreikštos emocijos, neišspręstos situacijos. Jos dėl to ir turi galią mums, kad mes jų nepažįstam ir negalim valdyti. Į psichoterapiją žmonės dažnai ir ateina su panašiais skundais - viskas mano gyvenime lyg ir neblogai, turėčiau džiaugtis, turėčiau būti laiminga, bet kažkas yra ne taip, kažko trūksta, bet nežinau ko.
Psichoterapijos metu, susidarius atvirumo atmosferai, užduodant specialius klausimus, darant įvairius pratimus, užduotis, pamažu yra atrandamos nepažįstamos asmenybės dalys.
Jei turite bent menkiausią nuojautą, kad Jums pastoti galbūt trukdo kokie tai psichologiniai trukdžiai, žinoma pabandykit nueiti pas specialistą.