taigi va kad ta pudra, prabangos reikalas tuoj pasidarys... aš šiai dienai moku po 4,79 lt/kg jei perku po kilogramą Saudos iš PROMO, nes Dan sukerio man įpirkti per brangu kas kartą, o tos pigesnės, tai labai prastos kokybės
QUOTE(akvilyte @ 2010 09 28, 16:24)
mane domina kiek 1 kg anksciau ir dabar kainuoja
QUOTE(Olesta @ 2010 09 28, 17:30)
taigi va kad ta pudra, prabangos reikalas tuoj pasidarys... aš šiai dienai moku po 4,79 lt/kg jei perku po kilogramą Saudos iš PROMO,
man rodos pikau maisa 5kg už 20lt, o dabar va mokėjau 25
Papildyta:
QUOTE(Atize @ 2010 09 28, 17:31)
mane domina kiek 1 kg anksciau ir dabar kainuoja
nes as cukrasus pudra lenkijoje paskutini syki pirkau... lenkijoje isviso pigiai ji parduodama...
kiek?? ar labai gera???
vat man idomu... cukrus tai nebrango
QUOTE(akvilyte @ 2010 09 28, 16:37)
man rodos pikau maisa 5kg už 20lt, o dabar va mokėjau 25
Papildyta:
kiek?? ar labai gera???
vat man idomu... cukrus tai nebrango
na lenkiskos pudros yra pirkti ir lietuvoje (norfoje, maximoje), bet cia kaina didele, o pudros kokybe tokia pat [irktos cia ir lenkijoje. Jeigu neklystu lenkijoje be akciju ji kainavo 1,99 zl. pokelis, bet tada akcija buvo tai prisiprkau uz 1,69 zl.
Man ji visai patinka
QUOTE(Atize @ 2010 09 28, 17:43)
na lenkiskos pudros yra pirkti ir lietuvoje (norfoje, maximoje), bet cia kaina didele, o pudros kokybe tokia pat [irktos cia ir lenkijoje. Jeigu neklystu lenkijoje be akciju ji kainavo 1,99 zl. pokelis, bet tada akcija buvo tai prisiprkau uz 1,69 zl.
Man ji visai patinka
Man ji visai patinka
turbut apie ta pacia kalbam, pradžioj ir aš šitą pirkdavau.. bet kol nepabandai tikrai geros pudros- ir šita atrodo visai nieko...
Cia ziuriu as atsilikus baisiai... nes perku ta dan sucker po 3,99
po puse kg..
dan zukker firmos man gaila uz tokia suma pirkti
Cia kaip ir su grikiais pamaciau kaina tai vos neatsisedau
Dabar grikius tuoj bus prabanga valgyti...
QUOTE(adriu @ 2010 09 28, 16:41)
nea, nebandžiau.. neturiu kavamalės...
aš SUGEBĖJAU smulkios želatinos bazėj nusipirkti už 28 litus
Na as nezinau jokiu tasku, tai ir grietinele, ir pudra perku musu prekybos centruose... nors kiek as ten ju bekepu...
gerai kai kaune yra urmo bazes, o vilniuje kur galima butu pigiai isigyti cukraus pudros ir zelatinos?
QUOTE(Olesta @ 2010 09 28, 17:30)
taigi va kad ta pudra, prabangos reikalas tuoj pasidarys... aš šiai dienai moku po 4,79 lt/kg jei perku po kilogramą Saudos iš PROMO, nes Dan sukerio man įpirkti per brangu kas kartą, o tos pigesnės, tai labai prastos kokybės 
o pastebejai,kad ji buna skirtinga
na nepasitaikė man, pakuotės kad ir skirtingos būna, bet rupumo nepastebėjau man netinkančio









