Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonas rašiklis...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
QUOTE(Zaiza @ 2006 01 22, 20:38)
aš tai būčiau susilydžius dar po to ir ne prie tos vietos tą širdelę būčiau nukeverzojus doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2006 01 22, 21:00)

Nesijuok o jei rimtai doh.gif tai jis tik žaislus susirenka ir viskas balius baigtas verysad.gif
Atsakyti
Gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labai grazi istorija wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 01 22, 23:11)
Nesijuok o jei rimtai  doh.gif tai jis tik žaislus susirenka ir viskas balius baigtas  verysad.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o jei rimtai, tai jis daiktų, manau nesusirinktų, o ateitų kitadien to paties paklaust mirksiukas.gif

QUOTE(ice_kava @ 2006 01 22, 23:18)
Gražu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

QUOTE(gritte @ 2006 01 23, 07:36)
labai grazi istorija  wub.gif  4u.gif


ax.gif 4u.gif smagu, kad ir manieji prisiminimai jums sukelia teigiamas emocijas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 23 sausio 2006 - 09:58
kaip filmuose cray.gif heart.gif maniau, kad tikrovėj taip nebūna, arba būna, bet taip retai, kad po to apie tokius atvejus sukuria filmą ... mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
kaip tai nebūna blink.gif būna būna, bet va kai komentarus pradėjau skaityt, tai jaučiu reiks patikėt, kad nelabai būna... ax.gif 4u.gif

na bet tikrai juk būna, žinau dar vieną gražią pasipiršimo istoriją... wub.gif wub.gif

QUOTE(Aurėja @ 2006 01 23, 09:57)
kaip filmuose  cray.gif  heart.gif maniau, kad tikrovėj taip nebūna, arba būna, bet taip retai, kad po to apie tokius atvejus sukuria filmą ...  mirksiukas.gif  tongue.gif

Atsakyti
Kaip išradingai pasipiršo Tavo vyras thumbup.gif Labai šaunu, kad turi "vaizdinį" prisiminimą apie pasipiršimą, juk manau, kad išsaugojai tą lapą mirksiukas.gif
Atsakyti
tą lapą saugo mano vyras thumbup.gif 4u.gif ax.gif
QUOTE(Raselita @ 2006 01 23, 12:49)
Kaip išradingai pasipiršo Tavo vyras  thumbup.gif Labai šaunu, kad turi "vaizdinį" prisiminimą apie pasipiršimą, juk manau, kad išsaugojai tą lapą  mirksiukas.gif

Atsakyti
kaip fainai wub.gif wub.gif wub.gif skaitant ir man sirdele net pradejo virpet is nerimo ax.gif galvoju: "nu svolocius,kazka jau negero sumaste...gal kita susirado..." biggrin.gif
Atsakyti
ui, ne, ne svolačius jis schmoll.gif geras jis pas mane wub.gif wub.gif
QUOTE(pilypukė @ 2006 01 23, 18:24)
galvoju: "nu svolocius,kazka jau negero sumaste...gal kita susirado..." biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 01 22, 20:38)
Nu jo tikrai blaivaus proto nepraradai  mirksiukas.gif aš tai būčiau susilydžius dar po to ir ne prie tos vietos tą širdelę būčiau nukeverzojus doh.gif

lotuliukas.gif o ir dar rankos drebančios neaišku ką nupieštų unsure.gif
Atsakyti