Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas VII tema

Mamos, kas kavitacija bande? Kur daret, kiek kainavo, kiek kartu reikia daryt? Na ir aisku, koks efektas? As tokia tingine, ne man tos dietos, sportai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 02 06, 23:30)
pritariu. bandziau as tuos ivyniojimus su purvu namie. nieko jie nepadeda. kaip ir sportas+dieta+ ivyniojimai +kremai. tikiu kad padeda profesionalus masazas, deja jis kainuoja verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:
prie ko cia dietos prie celiulito,as kuda nereik man jokiu dietu, bet celiulitas vistiek yra blush2.gif

turima omenyje dieta- maisto racionas. Nesvarbu, kad kuda, gak valgot tik makaronus, bandeles, saldumynus.Reiketu, kad butu daugiau proteinu dietoje- vistienos, zuvies bei darzoviu g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif As paskelbiau kova celiulitui pries dvi savaites. Pradejau masazuot slaunis su ta vakuumine taurele po 10 minuciu kiekvienai kojai. Tai man tas celiulitas dar labiau isryskejo.. g.gif Bet slaunu apimtys sumazejo 2-3cm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MissBraske @ 2011 02 07, 12:30)
turima omenyje dieta- maisto racionas. Nesvarbu, kad kuda, gak valgot tik makaronus, bandeles, saldumynus.Reiketu, kad butu daugiau proteinu dietoje- vistienos, zuvies bei darzoviu  g.gif


Na cia gal kaip celiulito profilaktika padetu, bet jei jau atsirado, tai makaronu ir bandeliu atsisakymas jau nebepades
Papildyta:
QUOTE(gudajciukaz @ 2011 02 07, 12:31)
Sveikos merginos smile.gif  As paskelbiau kova celiulitui pries dvi savaites. Pradejau masazuot slaunis su ta vakuumine taurele po 10 minuciu kiekvienai kojai. Tai man tas celiulitas dar labiau isryskejo.. g.gif  Bet slaunu apimtys sumazejo 2-3cm thumbup.gif


blink.gif O teisingai pagal schema masazavot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika333: 07 vasario 2011 - 11:35
QUOTE(Vika333 @ 2011 02 07, 12:34)
Na cia gal kaip celiulito profilaktika padetu, bet jei jau atsirado, tai makaronu ir bandeliu atsisakymas jau nebepades
Papildyta:
blink.gif  O teisingai pagal schema masazavot?


Taip, pagal limfos tekejimo krypti.
Atsakyti
QUOTE(gudajciukaz @ 2011 02 07, 12:45)
Taip, pagal limfos tekejimo krypti.


velnias, as irgi norejau tos taures, bet dabar isgasdinot biski mastau.gif Parasykit prasom, kaip bus toliau, gal cia tik laikinai pradzioj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika333: 07 vasario 2011 - 11:49
QUOTE(Vika333 @ 2011 02 07, 12:47)
velnias, as irgi norejau tos taures, bet dabar isgasdinot biski mastau.gif


Tai va, man regis, kad jis isryskejo, bet esu kazkur girdejus, kad isryskeja, o veliau dingsta, apmazeja, nes iskelus i pavirsiu jis yra ismasazuojamas, bet dabar sugalvojau pasiklaust jusu, ar tikrai cia taip g.gif
O siaip man patinka taures efektas, kojos dailesnes atrodo(neskaitant celiulito), tokios stangresnes, o ir pagal apimtis matosi juk smile.gif
Mes su mama masazuojames, as pagal cm parodymus matau, kad sulieknejo slaunys, o mama pagal dzinsus jaucia drinks_cheers.gif
Gerai, vis apsilankysiu cia, pranesiu kaip sekasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudajciukaz: 07 vasario 2011 - 11:52
QUOTE(susidomejus @ 2011 02 05, 21:51)
iki siol man geriausi ir efektyviausi STYX cellogelio vyniojimai.


o cia kazkokiam salone? ar sios priemones galima isigyt parduotuveje?
Atsakyti
QUOTE(gudajciukaz @ 2011 02 07, 12:31)
Sveikos merginos smile.gif  As paskelbiau kova celiulitui pries dvi savaites. Pradejau masazuot slaunis su ta vakuumine taurele po 10 minuciu kiekvienai kojai. Tai man tas celiulitas dar labiau isryskejo.. g.gif  Bet slaunu apimtys sumazejo 2-3cm thumbup.gif

Viskas gerai, taip buna, kad pries pagerejima visada buna pablogejimas. Bent jau dazniausiais atvejais. Tik dabar jau nemeskite visko ir viskas tik geres mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gudajciukaz @ 2011 02 07, 04:31)
Sveikos merginos smile.gif  As paskelbiau kova celiulitui pries dvi savaites. Pradejau masazuot slaunis su ta vakuumine taurele po 10 minuciu kiekvienai kojai. Tai man tas celiulitas dar labiau isryskejo.. g.gif  Bet slaunu apimtys sumazejo 2-3cm thumbup.gif

Logiška, nes kartais mažėjant riebaliniam sluoksniui paviršiuje dar labiau išryškėja jo struktūra. Dėl to kai kuriom moterim vien svorio metimas (jūsų atveju- apimčių sumažėjimas) nepadeda, o kaip tik išryškina problemą. Pirma pablogėja, tada, jei nepasiduosit, pagerės.
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 02 07, 16:41)
Viskas gerai, taip buna, kad pries pagerejima visada buna pablogejimas. Bent jau dazniausiais atvejais. Tik dabar jau nemeskite visko ir viskas tik geres  mirksiukas.gif



QUOTE(himalaia @ 2011 02 07, 18:22)
Logiška, nes kartais mažėjant riebaliniam sluoksniui paviršiuje dar labiau išryškėja jo struktūra. Dėl to kai kuriom moterim vien svorio metimas (jūsų atveju- apimčių sumažėjimas) nepadeda, o kaip tik išryškina problemą. Pirma pablogėja, tada, jei nepasiduosit, pagerės.


Aciu, ikvepete mane 4u.gif 4u.gif dabar jau tikiu, kad iki vasaros kiek imanoma daugiau issinaikinsiu. Tikrai nepasiduosiu, o kaip tik sustiprejo noras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 02 06, 23:30)

prie ko cia dietos prie celiulito,as kuda nereik man jokiu dietu, bet celiulitas vistiek yra blush2.gif

manau, kad sveika mityba irgi galima pavadinti dieta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(beieškanti @ 2011 02 07, 07:30)
Norėjau paklausti kiekvieną dieną reikia daryti šiuos įviniojimus ar kas antrą ir turbūt apie 10 kartų reikia  ax.gif


priklausomai nuo cellogelio stiprumo galima darytis 1-3 k/sav.

QUOTE(Nesugausi @ 2011 02 07, 12:27)
o cia kazkokiam salone? ar sios priemones galima isigyt parduotuveje?



internete buna.
Atsakyti