Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 26 rugsėjo 2010 - 14:15
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 26, 14:37)
user posted image
Papildyta:

Vat ir aš pradėjau nert vieną medaliuką ogi žiūri riečiasi  g.gif  pamasčiau, kad vašelio negerą storį pasirinkau

nea,ne vaselis bus kaltas-TIKRAI SHEMOS...as tai dariau taip:paziuriu-sita eile kilputes rolleyes.gif -na ir mezgu kilputes..bet akiu dedu tiek-kad neriestu ir nebanguotu mezginio.. rolleyes.gif ..nes jei pagal shema-BURDAKAS-taureles o ne ''medalionai''...ir vat ka dar pastebejau-geriau is kart prisimegsti mazdaug tiek vienos rusies detaliu kiek reikia,nes kai pabandziau visu po viena-mezgant vel kita tokia (po kurio laiko) tenka ''skaiciuoti'' is naujo...o kai mezgi ne ''tiksliai pagal shema''-pasimirsta kur kiek dejai ir t.t.. arba viska uzsirasineti tada reikia g.gif ..nu zodziu-kaip kam patogiau...
ir LAAAABAI ACIU UZ TEMUTES SUKURIMA wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
O tai jau daug prinėrei?
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Cia as... viena is ''tyliuju ligoniu'' blush2.gif
Labai puiki mintis atidaryti sia tema thumbup.gif ... sedziu iki isnaktu, kad tik speciau pabaigti dabartini darbuka, kol pareis siulai is ebay... o tada jau kibsiu i si grozi wub.gif jau ir ''osinkos'' prisisiunciau schemuciu ir pastabeliu ka ir kaip... ach, kaip niezti pirstukai bigsmile.gif
Atsakyti
aciu uz temuke 4u.gif registruojuos joje drinks_cheers.gif tik pradesiu nert ne anksciau kaip po dvieju savaiciu, nes turiu nebaigta suknia pabaigt ir dukrai skubiai liemenes dar reikia smile.gif

sekmes jau pradejusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 09 26, 14:04)
Sveikos, merginos  4u.gif
Cia as... viena is ''tyliuju ligoniu''  blush2.gif
Labai puiki mintis atidaryti sia tema  thumbup.gif  ... sedziu iki isnaktu, kad tik speciau pabaigti dabartini darbuka, kol pareis siulai is ebay... o tada jau kibsiu i si grozi  wub.gif  jau ir ''osinkos'' prisisiunciau schemuciu ir pastabeliu ka ir kaip... ach, kaip niezti pirstukai  bigsmile.gif

o kokios pastabėlės? g.gif sudėsiu schemutes kurias aš parsisiunčiau
Atsakyti
Registruojuosi ir aš.. biggrin.gif Jau nebe daug liko, bet kada pabaigsiu, tai nežinau.. labai aptingau.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 09 26, 14:14)
Registruojuosi ir aš..  biggrin.gif  Jau nebe daug liko, bet kada pabaigsiu, tai nežinau.. labai aptingau..  tongue.gif

foto prašom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 26, 14:17)
foto prašom  biggrin.gif


Tai dar tik atskiros detalės guli.., pagal schemą jis man gavosi labai trumpas.., tad dar papildomai neriu, kad bent jau 150 cm ilgio gautusi.. ax.gif
Maniškis bus baklažaninis.., kai pabaigsiu būtinai pasirodysiu..
Atsakyti
kokio storio siūlais neriat ir vąšeliu? neapsisprendžiu ką pasirinkt, norisi likučius vienų siūlų sunaudot kurių yra 450 g, bet taip suprantu gali būt maža tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 26, 14:23)
kokio storio siūlais neriat ir vąšeliu? neapsisprendžiu ką pasirinkt, norisi likučius vienų siūlų sunaudot kurių yra 450 g, bet taip suprantu gali būt maža tiek  g.gif


Neriu iš Vernito pusvilnės ( 100 g / 267 m) su 3,5 Nr vąšeliu.. Jau 1 kg sunėriau, bet dar kokių 200 gr tikrai reikės.. doh.gif
Atsakyti
ojeij, tai tikrai man neužteks tų likučių sad.gif gal tada margą daryt, bet vienspalvis man gražesnis
Atsakyti