Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 26, 14:32)
ojeij, tai tikrai man neužteks tų likučių sad.gif gal tada margą  daryt, bet vienspalvis man gražesnis


Va šis margutis man visai gražus.. mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 26, 14:12)
o kokios pastabėlės?  g.gif sudėsiu schemutes kurias aš parsisiunčiau


hm... nezinau ar pavyks... bandysiu ikelti rolleyes.gif

''Домучала медальон 1...
Для тех, кто его еще не вязал - делюсь "удобностями":
1 - гладить (или отпаривать) мотив нужно пока не связан последний (12-й) ряд
2 - в 12-м ряду упразднила цепочки из 4вп - по изнанке получился аккуратный блинчик без излишеств
3 - провязала лишний (13-й) ряд из СБН для лучшего закрепления края ...''

velnias... foto nepersikelia g.gif
reikes paieskoti pacioj osinkoj ta pati puslapi ir nuorodele ikelti ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 26 rugsėjo 2010 - 14:45
QUOTE(bielra @ 2010 09 26, 14:37)
Va šis margutis man visai gražus..  mirksiukas.gif



nužudei tu čia mane swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 26, 14:55)
O tai jau daug prinėrei?

blush2.gif nea-nedaug..pabandziau beveik visus ''medalionus''.. na ir dabar jau pradejau nert tiek kiek reiks-ir vat pamaciau,kad blink.gif pamirsau kiek ko dejau-tai reik skaiciuot tongue.gif ...vat paziurek va cia-grazus motyvas i sita sali..
http://club.osinka.r...9387?&start=165
tik foto-o shemutes nera..bet ir is foto aisku kas kaip..man jis liuks ziurisi.. ax.gif

Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2010 09 26, 15:42)
hm... nezinau ar pavyks... bandysiu ikelti  rolleyes.gif

''Домучала медальон 1...
Для тех, кто его еще не вязал - делюсь "удобностями":
1 - гладить (или отпаривать) мотив нужно пока не связан последний (12-й) ряд
2 - в 12-м ряду упразднила цепочки из 4вп - по изнанке получился аккуратный блинчик без излишеств
3 - провязала лишний (13-й) ряд из СБН для лучшего закрепления края ...''
 
velnias... foto nepersikelia  g.gif 
reikes paieskoti pacioj osinkoj ta pati puslapi ir nuorodele ikelti ...

http://club.osinka.r...9387?&start=210
ar ne sis?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 26, 14:46)


thumbup.gif thumbup.gif
nuo cia prasideda ir toliau keleta schemuciu yra apibudinta... mirksiukas.gif ir visai neblogu dar yra tame forume, nors ir ne is sios skraistes, bet taip pat labai tinkanciu medaliu schemu bigsmile.gif
Atsakyti
sveikinu su temute thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


O man viskas labai puikiai gavosi pagal schemas ,nieko nereikia nei dadeti nei atimti. smile.gif
Atsakyti
vat dar cia - thumbup.gif ..ne sios skraistes-bet laaabai grazus..
http://club.osinka.r...9387?&start=135
ax.gif gal kas moka ir turi laiko, ''susistemins'' viska blush2.gif ..reiktu dar perziureti rusaiciu foruma ir isrinkti kas naudinga ''musu darbui'' ax.gif ...as adresyne turiu keleta nuorodeliu issisaugojusi..kai tik nuvogsiu daugiau laiko-ikelsiu..vat dar reiktu man pasimokint kaip cia nuotraukas ikelti tiesiai i zinute,o ne tik per nuoroda.. unsure.gif nu bet kaip nors ''bendrom jegom'' kaip sakant drinks_cheers.gif
Papildyta:
ILAMKA-nu matai g.gif ..hm..tikriausiai jusu ir siulai ir mezgimo''stilius'' sutampa su autores tongue.gif ..o mano tai schmoll.gif ...bet as ir nesistebiu-jau kadangi esu toks ''originalas''-tai ne naujiena tongue.gif
Atsakyti
Jungsiuos ir aš prie jūsų,nors kol kas net siūlų neturiu ir dar suknelę tik pradėjau. Bet gal bent iki pavasario pabaigčiau verysad.gif Papasakokit kas kokiais neriat,nes man reiks dar pirktis... Bet temą tikrai skaitysiu ir domėsiuos kol pati kibsiu į darbą.
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 09 26, 15:07)
sveikinu su temute  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O man viskas labai puikiai gavosi pagal schemas ,nieko nereikia nei dadeti nei atimti. smile.gif


na cia priklauso nuo mezgejeles (as tai, pvz labai tampriai neriu, o mezgu anaiptol- labai laisvai ax.gif ) ir nuo siulu, bei vaselio...
jei tau viskas ciki, vadinasi viska labai puikiai atitaikei thumbup.gif

o pas mane siulai 80 proc akrilo ir 20 proc vilnos... tikiuosi tiks g.gif nes niekur neradau, kur butu parasyta kiek yra metru sioje 100 g matkelej unsure.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 09 26, 15:10)
vat dar reiktu man pasimokint kaip cia nuotraukas ikelti tiesiai i zinute,o ne tik per nuoroda.. unsure.gif  nu bet kaip nors ''bendrom jegom'' kaip sakant drinks_cheers.gif



as tai keliu foto per cia http://www.radikal.ru/

pasirenki nuoroda ''Картинка в тексте'' ir imeti cia - tada rodo foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, ačiū toms,kas atrado šį grožį ir sukūrė temą wub.gif Fantastika wub.gif Tik gaila,kad be pavasario nieko nebus,galiu tik svajoti,reikia daug susikaupusių darbelių padaryt,bet sau prisižadu kad turėsiu jį,būtinai mirksiukas.gif seksiu temą ir mokysiuos,ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
na va pirmas medaliukas yra biggrin.gif

user posted image
Atsakyti

ILAMKA-nu matai g.gif ..hm..tikriausiai jusu ir siulai ir mezgimo''stilius'' sutampa su autores tongue.gif ..o mano tai schmoll.gif ...bet as ir nesistebiu-jau kadangi esu toks ''originalas''-tai ne naujiena tongue.gif
[/quote]

nu mano nerimas yra tankus,as du variantus neriu viena is geru siulu kita is sintetiniu,jie skiriasi labai,bet kazkaip vienodai gerai gaunasi,

KOLEKCIONIERE-labai idomus sujungimas g.gif
Atsakyti