Įkraunama...
Įkraunama...

Mano mažosios kruopytės Miglės gimimo stebuklas

tikrai pasistege mamyte 4u.gif taip issamiai ir graziai papasakota wub.gif aukit sveikutes 4u.gif
Atsakyti
Labai grazu 4u.gif
Nubraukiau net asaryte wub.gif blush2.gif
Atsakyti
saunuole mamyte!!!aukit ,stiprekit !!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
cray.gif Nuostabiai aprašyta... ir milijoną kartų graudžiau, kai pati neseniai išgyvenau tokius emocijų šuolius - nuo didelės kančios iki dieviškos palaimos. Aišku tau grokai sunkiau buvo, šaunuolė, kad tiek ištvėrei, bet juk buvo labai labai verta...
Atsakyti
Saunuole mamyte tiek iskentus, sveikatos jums ir augti stiprioms 4u.gif Labai graziai papasakota istorija wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo finta: 26 rugsėjo 2010 - 20:08
labai grazi istorija wub.gif
Atsakyti
Labai graži istorija 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Buvo sunku, bet tai greit pasimirš - liks tik gražiausios akimirkos iš Miglės gimimo 4u.gif Gimimas tikras stebuklas, net nėr žodžių jam apibūdinti... wub.gif
Atsakyti
saunuole Gretusiu!!! nuostabi tavo kruopytes atejimo i si pasauli istorija. Beje, kad ji ir sunki buvo, taciau labai issimintina. Susimasciau net pati, kad man labai istriges yra mano pirmagimes gimimas, kuris buvo ilgas ir tolki grazu ne super sklandus, o va antrosios dukreles gimimas buvo tik kaip sapnas, todel nera ko net prisiminti kaip viskas greitai ivyko. Todel sakyciau, kad gilus isgyvenimai ir sunkumai padaro daug saldesnes tas palaimos akimirkas ir palieka didesni pedsaka musu sirdyse drinks_cheers.gif wub.gif
aukit sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gražiau istorijos papasakotos neskaičiau - griebia už širdies 4u.gif
Atsakyti
Labai graži istorija wub.gif o kas buvo bloga greit pasimirš 4u.gif
Atsakyti
Gretusiu cray.gif cray.gif cray.gif
Labai grazi, teisinga ir optimistiskai nuteikianti istorija wub.gif Asaros kaip pupos bega beskaitant, tikrai uz sirdies griebia wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti