Įkraunama...
Įkraunama...

"Kas iš Dievo" ir kas ne?

Paskutinius pora metu ieskau atsaku i savus klausimus. Po pasisakymo apie taro kortas,gavau uzklausima temoje apie "dvasiniu negaliu priezastis".Kadangi mano galva atsakydama i klausima toje temoje , tureciau rasyti ne i tema, ko asmeniskai as vengiu, pasiuliau uzsukti i viena svetainele, kur apie tai kalbama laisvai ir be pretneziju i visazinojima.Po darbo pailsejusi ir pasimeldusi, suvokiau, kad galima apie tai diskutuoti atverus nauja tema, ka ir darau biggrin.gif

Ikeliu citata:

QUOTE
Mieloji, Dievas ir taro neturi nieko bendro.Gal kaip tik del to ir jauti tai ka jauti:) Tai ka tu "tyrineji" tera ezoterika...nemaisykim to su Dievu ir dieviskumu, neplakim visko i viena katila, pasekmes to paprastai buna liudnos.



O cia uzklausimas su prasymu parasyti apie tai placiau (ziureti citata)
Gal galėtumėt plačiau apie tai parašyti?

Kvieciu issakyti savo nuomones ir pasidalinti patyrimais:) dekinga ML
Atsakyti
Biblojije labai aiskiai yra pasisakyta apie taro kortas, burtus, ezoterika, okultizma ir pan. Dievas tikrai nera UZ siuos dalykus. Tai ar jis gali priestarauti pats sau?
Daugiau info su konkreciomis citatomis: http://www.laikas.lt...os-samoninguma/
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 09 26, 23:07)
Paskutinius pora metu ieskau atsaku i savus klausimus. Po pasisakymo apie taro kortas,gavau uzklausima temoje apie "dvasiniu negaliu priezastis".Kadangi mano galva atsakydama i klausima toje temoje , tureciau rasyti ne i tema, ko asmeniskai as vengiu, pasiuliau uzsukti i viena svetainele, kur apie tai kalbama laisvai ir be pretneziju i visazinojima.Po darbo pailsejusi ir pasimeldusi, suvokiau, kad galima apie tai diskutuoti atverus nauja tema, ka ir darau  biggrin.gif

Ikeliu citata:
O cia uzklausimas su prasymu parasyti apie tai placiau (ziureti citata)
Gal galėtumėt plačiau apie tai parašyti?

Kvieciu issakyti savo nuomones ir pasidalinti patyrimais:) dekinga ML



Kokio Dievo? Krikščionių?- tada taip. visiškai nesuderinama. Dėl labai paprasto principo, visa ezoterika remiasi tuo kad pasiekdamas tam tikras žinias,ir jų pagalba tu gali spėti,keisti,įtakoti,priversti vykti fiziką ir metafiziką.
Krikščionybėje yra Dievas kaip asmuo kaip aukščiausioji sąmonė, o ne kaip tam tikrų dėsnių visuminė sistema- ką teigia ezoterika. Užtat krikščionybėje nėra nei ezoterikos nei magizmo , Kaip čia papraščiau paaiškinti: na pvz su žmogum gi bendrauji kaip su asmeniu, tarkim Tau reikia kad paskolintų knygą, tada Tu paprašai, bet jei vietoj to kad paprašyti, atliktum kokį maginį veiksmą, ir gautum rezultatą t.y. knygą reiškia tai jau ne žmogus tai ne asmuo o mašina kuriai tiksliai parinkusi kodą gavai tinkamą Tau rezultatą.







Atsakyti
Va toks pamąstymas (gal kam bus naudinga):

kadangi viską mūsų žemėje galima suvesti į du dalykus: dieviškajį ir iliuzinį, tai manau kad prieš naudojantis kortomis ar kuo kitu (virgulės, svareliai, švytuoklės) turbūt paklausčiau savęs kam man to reikia ir pasverčiau ar tas dalykas dėl ko šitai darau yra nukreiptas į dieviškumo plėtrą ar į iliuzijos stiprinimą
Galbūt tiktų toks posakis - koks yra vidinis motyvas toks ir rezultatas

ir dar va tokia mintis: ir blogi dalykai atsidūrę gerose rankose neša gėrį, ir geri dalykai patekę į blogas rankas sėja negerumus
kiek tai tikna taro kortoms.. įdomu

4u.gif


Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2010 09 27, 11:49)

ir dar va tokia mintis: ir blogi dalykai atsidūrę gerose rankose neša gėrį, ir geri dalykai patekę į blogas rankas sėja negerumus
kiek tai tikna taro kortoms.. įdomu

4u.gif



prasta mintis - ezoterikos istoriją ir pagrindinius veikiančiuosius aš gan gerai žinau- visi Jie baigė šudinai, žviegdami nuo nebuties siabo,savižudybėm ir tt.. .šetonas net savo tarnų neigalus apdovanoti.
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2010 09 27, 11:49)
Va toks pamąstymas (gal kam bus naudinga):

kadangi viską mūsų žemėje galima suvesti į du dalykus: dieviškajį ir iliuzinį



dieviskaji- tai cia apie krikscioniskaji ar bendrai? apibudinkit iliuzini 4u.gif Ir kodel tik i situos du galima viska suvest? Cia jus asmeniskai viska taip suvedat? Bet turbut suvokiat, kad Jusu tiesa nebutinai yra absoliuti tiesa?
Papildyta:
QUOTE(dekor @ 2010 09 27, 12:16)
prasta mintis - ezoterikos istoriją ir pagrindinius veikiančiuosius aš gan gerai žinau- visi Jie baigė  šudinai, žviegdami nuo nebuties siabo,savižudybėm ir tt.. .šetonas net savo tarnų neigalus apdovanoti.


sizofrenija kvepia..
Atsakyti
QUOTE(Kiera @ 2010 09 27, 11:20)

sizofrenija kvepia..


Man taip pat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 09 27, 12:29)
Man taip pat  ax.gif


Tai kur problemos?)- argumentuokit kolegos: vardas pavardė- ir kaip jam/jai su ezoterika pavyko daug gerų darbų nudirbti, gal net kokius afrikos badaujančius vaikus pamaitinti, ir kaip šiaip gyvenime sekės.
Turėtu būt nesunku jei jau be tinkamo išsilavinimo diagnoze nustatot
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2010 09 27, 12:16)
prasta mintis - ezoterikos istoriją ir pagrindinius veikiančiuosius aš gan gerai žinau- visi Jie baigė  šudinai, žviegdami nuo nebuties siabo,savižudybėm ir tt.. .šetonas net savo tarnų neigalus apdovanoti.


Sis teiginys rimtas!
Kazkada vienas zmogus man pasake - Dievo yra tiek, kiek mes juo tikim.
Tada iseitu taip, jog ir velnias egzistuoja tik tam, kas juo tiki.Jei tai gundymai, tada jie is velnio, jei tai isbandymai, tada jie is Dievo.Ka tai bendro turi su tema? tik tiek, jog zaidimai kortomis, bandymas sukontroliuoti tai,kas nuo musu visiskai nepriklauso.Ar as klystu?
Kita vertus biblijoje yra vieta, kur nuo riksmo sugriuvo miesto sienos...bet tam buvo ruosiamasi tyloje, kaupiamos jegos.Butu galima sakyti, jog tai ta pati ezoterika, bet pasigilinus i motyvus kokios isvados persasi? Arba Kristus? Moteris tikejo, jog isgis jei tik prisilies prie kristaus apsiausto.Ir ka gi? Bet idomus faktas tas, jog Jezus iskarto poajuto .Kas tai?
Ka as noriu pasakyti tai yra tai, kad turim pasirinkima gyventi arba protu arba sirdimi.Uzkietejusios sirdys tyli, todel protas ima diktuoti ir susireiksmines praranda tikraji atramos taska, kas man siuo atveju yra DIEVAS.Dar berasant kilo mintis apie Angelus.Yra begales pasakojimu apie ipatingo streso ar nelaimes metu pasirodo butybes zmoniu pavidalu, atlieka darba ir pasisalina.Idomiausia tai, jog jaas mato tik asmuo, kuris yra pavojuje.Kas tai? Dievo pasireiskimas ar proto isdaigos? Yra begales liudijimu po mirties.Ju pasakojimai dalinai atspindi biblijos aprasymus.Nes siuo matu masatu, jog kiekvienam .leidziama pamatyti pagal nuopelnus , duodama pagal paasiruosima ir tikejimo stipruma ir ne todel, kad Dievas rusiuotu ar skirstytu, o todel, kad tegalime pakelti tiek, kiek tikime:) Zmogaus pasiputimas begalinis.Pajutes savyje galias labai greitai ismoksta manipuliuoti aplinkiniais, tenkindamas savo demoniukscius.Juk ir medi pazistam is jo vaisiu.stai cia ir yra pavojus, jog alkanam zmogui sunku atsirinkti ir pazinti kuris vaisius ji pamaitins Tad baigdama noriu pabrezti, kad viskas is DIEVO, todel reikia labai atydziai rinktis.Neturekit kitu Dievu tik mane viena... smile.gif

P.S.Ka tai bendro turi su tema?
Manau jog viskas is DIEVO tiek geris tiek blogis, reikalas tame jog musu valioje rinktis ar viena ar kita ar gyventi ant ribos.Rasydama temoje apie negalias pavartojau zodi, kuris tik dalinai atspindi tai kuo as tikiu - rasydama "ne is Dievo" turejau galvoje musu paciu motyva, intencijas, todel atsiprasau tu , kuriuos suklaidinau,O tema uzvedziau, nes tikiu, kad bet kokio poklabio metu galima pasimokyti ar suzinoti kazka, ko iki siol nezinome.Ir galiausiai parasysiu, jog uzklausimas buvo ne i tema, nenorejau gadinti temos, o atsakyti norejau, tad pasirinkau viesa ir atvira pokalbi naujoje temoje:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 27 rugsėjo 2010 - 13:22
QUOTE(dekor @ 2010 09 27, 11:50)
Tai kur problemos?)- argumentuokit kolegos: vardas pavardė- ir kaip jam/jai su ezoterika pavyko daug gerų darbų nudirbti, gal net kokius afrikos badaujančius vaikus pamaitinti, ir kaip šiaip gyvenime sekės.
Turėtu būt nesunku jei jau be tinkamo išsilavinimo diagnoze nustatot


Galėčiau privardinti tų pavardžių tiek ir tiek smile.gif
Kiekvienas skirtingai suprantam, ką reiškia sėkmė gyvenime.
Koks išsilavinimas yra tinkamas? Gi yra ezoterikų ir medikų tarpe. Pvz., gydytoja Inesa Mintaučkienė. Jos straipsnių dažnai būna žurnaluose. Toliau- gydytoja Dalia Jakaitė. Ji turi tiek pacientų, kad naujų seniai nebepriima. Dalia yra keturių vaikų mama. Visi gimę namie, neskiepinti ir nelankę darželio.
Atsakyti
QUOTE(Kiera @ 2010 09 27, 12:20)
sizofrenija kvepia..


Tikrai taip - daugelis besidominciu ezoterika, praranda miega del nieku, del noro buti kitokiais, ka ir pabreze Dekor...

tik va smalsu, kodel ji prisieme tai asmeniskai kaip "diagnoze"? blink.gif (parasiau mazutem raidem, nes tai ne i tema blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 27 rugsėjo 2010 - 14:27
QUOTE(dekor @ 2010 09 27, 12:16)
prasta mintis - ezoterikos istoriją ir pagrindinius veikiančiuosius aš gan gerai žinau- visi Jie baigė  šudinai, žviegdami nuo nebuties siabo,savižudybėm ir tt.. .šetonas net savo tarnų neigalus apdovanoti.


jeigu teisingai supratau jūsų mintį
ir aš panašiai manau kad galbūt už tokių "žaisliukų" stovi nelabosios dvasios
..parašiau kaip pamąstymą kad pažvelgti iš kitokio kampo

QUOTE(Kiera @ 2010 09 27, 12:20)
dieviskaji- tai cia apie krikscioniskaji ar bendrai? apibudinkit iliuzini  4u.gif Ir kodel tik i situos du galima viska suvest?  Cia jus asmeniskai viska taip suvedat? Bet turbut suvokiat, kad Jusu tiesa nebutinai yra absoliuti tiesa?


dieviškieji, tai čia šiek tiek plačiau.. galima sakyti kad ir aplamai, bendrai..
dovanokit, iliuzinio neapibūdinsiu, skurdokas žodiniukas šiuo klausimu, o netiksliai nesinoti.. Bet jeigu labai labai kukliai tai kaipo kas nukreipta į materialumo didinimą..
kodėl tik į šiuos du..mhm.. (o kas daugiau gali būti ?) Arba vystytis,plėtotis į materialųjį pasaulį arba stiebtis į aukštesniuosius
Taip, ir aš asmeniškai bandau viską taip suvesti kiek man tai pavyksta
Žinoma, negarantuoju kad šitai yra absoliuti tiesa, tiesiog man tai labiausiai panašu į jają ir asmeniškai priimtina.. todėl ir parašiau savo tokį va požiūrį
Atsakyti