Įkraunama...
Įkraunama...

senas geras ar prastesnis naujesnis?

Na, nutariau atidaryt naują temelę. Turbūt ne paslaptis, kad be asmeninių simpatijių, prielankumų ir pan, yra nusistovėję "geri" ir "blogi" automobilių gamintojai. Pavyzdžiui, paneigt tokio ženklo kaip toyotą kokybę reiktų pasistengt. Tuo tarpu koks opelis kaip labai solidus ir patikimas automobilis negarsėja. Iškart prašau neįsižeist vienos ar kitos markės automobilių savininkus - tikiu, kad jūs savo mašina džiaugiatės, kad ji turi savųū privalumų, o gal net yra 'pati geriausia' ir pan. bet tema ne apie tai. Norėčiau kad padiskutuotumėm, ką geriau pirkti: geresnės markės, bet senesnį automobilį, ar už tuos pačius pinigėlius gerokai naujesnį, bet prasčiau vertinamo gamintojo? pageidautini argumentai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2006 01 23, 02:27)
Norėčiau kad padiskutuotumėm, ką geriau pirkti: geresnės markės, bet senesnį automobilį, ar už tuos pačius pinigėlius gerokai naujesnį, bet prasčiau vertinamo gamintojo? pageidautini argumentai wink.gif

Na žiūrint, kokia ta naujesnė, ir kokia ta senesnė - gal turi išsirinkus konkrečias markes? Būtų lengviau diskutuoti g.gif nes dabar tai labai abstraktus klausimas g.gif
Aš vis dėlto rinkčiausi naujesnę - bet ir tai priklauso, koks tas prastesnis gamintojas - jei tai naujas fordas ar opelis, tai tikrai imčiau juos, bet jei tai koks nors kia, tai ko gero rinkčiausi senesnę - nors čia irgi priklauso nuo to, kokia ta senesnė smile.gif
Atsakyti
as tai ziureciau kuri masina tvarkingesne yra, ta ir imciau ax.gif kas is to jei pasiimi naujesne masina o ji surudijus, viskas barska, keisti reikia, jau tada geriau senesne bet kad tvarkinga butu g.gif kai ruosiausi pirkti masina buvau nusiziurejus mazda 323f '95m uz 8500lt bet kai mano meistras pradejo vardyti ka reiks keisti ir kur gali greitai prarudyti, nes dauzta buvo tai greitai noras atsoko ja pirktis doh.gif poto radom corolla '92m tvarkinga, nedauzta ir tik 5500lt kainavo, ir dabar vazineju be jokiu problemu thumbup.gif tfu tfu tfu kad tik kas neatsitiktu biggrin.gif
Atsakyti
Aš pasisakyčiau už naują automobilį su 5 metų garantija ax.gif nu jokio vargo vienok: atvažinėji penkis metus ir vėl keiti į naują g.gif
Atsakyti
DjeVU variantas, ko gero, idealiausiais (nors irgi ne be išimčių - turbūt daug kas girdėjo per tv nuskambėjusį atvejį su naujutėlaičiu Opel Zemfira). Bet tam reikia jau labaaai didelių pinigėlių.

Na, mūsų atveju iš naujesnių tai būtų OPEL ASTRA kokių 98-99 metų (Fordai kažkaip nelabai traukia). O Toyotos už tą pačią sumą gerokai senesnės. jau nekalbant apie kokias audines, kurių kainos doh.gif doh.gif doh.gif

Na, bet aš nebūtinai apie tas markes norėjau padiskutuot, bet šiaip pasiklausyt už ir prieš ax.gif
Atsakyti
pritariu ir ausrytukei, kad reikia žiūrėt į konkretų automobilį, nes amžius nėra vienintelis rodiklis. Bet prieš žiūrint konkrečius automobilius reikia kažkaip susisiaurint tą paieškos ratą, nes visų peržiūrėt tai tikrai neįmanoma. O domina keli modeliai audinių, opel astra, Toyota carina, corolla, Mitsubishi gallant, Nissan almera, primera ir t.t. Taigi reikia kažkaip visą tą 'gaują' siaurint. Vat čia ir ateina laikas spręst - seną gerą ar prastesnę naują 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DjeVu @ 2006 01 23, 11:13)
Aš pasisakyčiau už naują automobilį su 5 metų garantija ax.gif nu jokio vargo vienok: atvažinėji penkis metus ir vėl keiti į naują g.gif



Labai prastas variantas, tokiu atveju reiktu kakoti pinigais ir geriausia tris kartus per dieną.
1. Automobilis nuvertėja labiausiai per tuos 5 metus
2. Nauja nupirkus būtinas KASKO dar pora tukstanciu per metus
3. Norint atitikti garantija būtina profilaktinė apžiūra, kuri nepigiai kainuoja
Kaip jums tokia investicija investuoju 30000 gaunu 10000?
Atsakyti
O domina keli modeliai audinių, opel astra, Toyota carina, corolla, Mitsubishi gallant, Nissan almera, primera ir t.t. Taigi reikia kažkaip visą tą 'gaują' siaurint.

Na as asiulyciau Opel Vectra (astra kiek girdejau barskuciu patampa)
Vectra turiu pats tik mano 96 metu (toks senesnis modelis) nors 96metu yra naujas modelis (kai uzaugsiu gal tokia pirksiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )

visokios tojotos carinos ir corolos nepatinka visiskai...nei grazios nei girdejes kad geros... (neisizeiskit ju turetojai)

Nissan almera taip pat nebloga, teko pavazinet su tokia tik ji buvo 2002 metu...

Mitsubichi Galant, va cia tai masinyte. Brolis turejo tokia, 98 metu, didele, smagiai vaziuoja, nerudija (cinkuotos visos nerudija, net ir opeliai biggrin.gif )
na vienu zodziu is sio saraso siulau arba Galanta arba Vectra. vectra 97 metu kainuoja ~12 000lt galantas 97-98 ~15 000lt (nebent amerikietiskas variantas uz tokia suma iseina 2002metu)

audi naujesniu metu labai brangios.... nezinau ko jie nori su tokiom kainom...
Atsakyti
QUOTE(Baubazz @ 2006 01 25, 18:00)
.............
visokios tojotos carinos ir corolos nepatinka visiskai...nei grazios nei girdejes kad geros... (neisizeiskit ju turetojai)
.............

Shiaip tai Carinos ir Corrolos vienos patikimiausiu automobiliu savo klaseje.
Atsakyti
aš pasisakau už naujesnę bet su garantija. neseniai pakeičiau savo primerą 1992 m. į renault megane 2001 m. pirkau iš salono, permokėjau kelis tūkstantėlius, bet gavau garantiją, o tai man svarbiausia, nes aš neturiu savo žmogaus, kuris galėtų patarti pirkt ar ne (čia aš kalbu apie pirkimą turguje ar iš rankų), geras auto ar blogas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2006 01 23, 02:27)
Na, nutariau atidaryt naują temelę. Turbūt ne paslaptis, kad be asmeninių simpatijių, prielankumų ir pan, yra nusistovėję "geri" ir  "blogi" automobilių gamintojai. Pavyzdžiui, paneigt tokio ženklo kaip toyotą kokybę reiktų pasistengt. Tuo tarpu koks opelis kaip labai solidus ir patikimas automobilis negarsėja. Iškart prašau neįsižeist vienos ar kitos markės automobilių savininkus - tikiu, kad jūs savo mašina džiaugiatės, kad ji turi savųū privalumų, o gal net yra 'pati geriausia' ir pan. bet tema ne apie tai. Norėčiau kad padiskutuotumėm, ką geriau pirkti: geresnės markės, bet senesnį automobilį, ar už tuos pačius pinigėlius gerokai naujesnį, bet prasčiau vertinamo gamintojo? pageidautini argumentai wink.gif

as tai patarčiau pirkti senesnę tačiau žinomo gamintojo, tegul ji ir brangesnė tačiau jos išlaikymas pigesnis, ir važiuoti maloniau
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2006 01 25, 00:53)
Labai prastas variantas, tokiu atveju reiktu kakoti pinigais ir geriausia tris kartus per dieną.
1. Automobilis nuvertėja labiausiai per tuos 5 metus
2. Nauja nupirkus būtinas KASKO dar pora tukstanciu per metus
3. Norint atitikti garantija būtina profilaktinė apžiūra, kuri nepigiai kainuoja
Kaip jums tokia investicija investuoju 30000  gaunu 10000?


1. Žinoma, kad nuvertėja. Automobilis yra jokia investicija, tai tik daiktas, skirtas palengvinti susisiekimą. Senam automobiliui nebėra kur nuvertėti, nes šiaip jau laikomasi nuostatos, kad po 7 metų automobilio vertė tesudaro iki 5 proc. jo pradinės kainos. Manau, kad viskas priklauso nuo požiūrio biggrin.gif
2. KASKO būtina tik lizinguojantis automobilį. Jeigu moki pinigus iš karto, tavo reikalas, ar tu drausiesi KASKO draudimu, ar ne. Niekas negali priversti to padaryti.
3. Geriau jau profilaktiniai techniniai aptarnavimai, negu nuolatinė rizika sugesti kur nors kelyje su senu kledaru. Pagaliau bent jau iš anksto žinosi, kiek tau kainuos techniniai aptarnavimai ir kada juos reikės atlikti. Į seno automobilio remontą gali tekti sukišti daugiau pinigų nei į naujo techninę priežiūrą. Bet čia jau kaip pasiseks. Genda ir nauji automobiliai, bet tam ir yra garantija, kad defektai būtų pašalinami nemokamai.
Atsakyti