Įkraunama...
Įkraunama...

senas geras ar prastesnis naujesnis?

Dujos pinga.. vazinejames ir dziaugiames. jei dyzelis vel bus pas mane, tai rida tik iki 100.000 km.
Atsakyti
man tai tik sena nes man masina reikalinga darbui ir vazineju as daug gaila nauja masina butu suvaryt o be to gyvenu anglijoje keliai siauri priparkuot problema todel masina greitai subraizyta buna
Atsakyti
Senesnes paprastesnes,maziau problemu su jom,patiems pasiremontuoti galima,o nauja kai suges,ypac elektronine dalis,tai kisene gerai teks pakratyti... doh.gif Ir lepesnes jos,vaziuokles ne tokios tvirtos ir t.t...
Atsakyti
100 proc. už naujesnę. Geriau jau 2008peugeot, reno ir pan., nei 1998 bėmvė ar audi.
Atsakyti
Turiu 96m. opeli-nekeisciau i jokia naujesne,paprastumas veza thumbup.gif Nu nebent i Vivaro-sitos tai labai noreciau ax.gif
Atsakyti
būtų galimybės laisva ranka nusipirkti naują mašiną (kalbu ne apie tai, kad iš paskutiniųjų), net neabejoju, kad ja pasinaudotum rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 08 gruodžio 2012 - 01:30
QUOTE(denaxa @ 2012 12 07, 23:49)
Turiu 96m. opeli-nekeisciau i jokia naujesne,paprastumas veza thumbup.gif

Bijot, kad nieko uz ja negausit? biggrin.gif Turejom 1998 metu forda, masina kaip "ledas", deja, pardavineti sekesi sunkiai, vos uz 2000lt iskisom doh.gif Tiesiog nereikejo trecios masinos kieme.
Kitos dvi-pirktos apynaujes, keliu metu senumo, atsidziaugti negalime drinks_cheers.gif Elektronikos sooociai, tas tiesa, bet pirmus 10 metu ji tikrai negenda, o atvirksciai, uzbega uz akiu sunkiems gedimams ir remontams. Pvz, turiu Citroena, jo kompiuteryje paraso visas klaidas, net kai reikia stabdzius jau keisti ar dirzeli thumbup.gif thumbup.gif Net geras vairuotojas nejaucia, jog stabdziai link pabaigos, o automatika tuoj "uzuodzia" ir pranesa.
Taip esam issigelbeje nuo dideliu remontu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2012 12 08, 02:27)
būtų galimybės laisva ranka nusipirkti naują mašiną (kalbu ne apie tai, kad iš paskutiniųjų), net neabejoju, kad ja pasinaudotum rolleyes.gif

Tai va ir sakau-Vivaro nauja pirkciau,o kitu-ne,dar nemaciau tokios,kuri man patiktu,tie ispusti apvalaini sonai baisus man...,o ir elektronikos be saiko prikimsta...feee... schmoll.gif
Nu dar Huumeris patiktu... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2012 12 08, 07:18)
Bijot, kad nieko uz ja negausit? biggrin.gif Turejom 1998 metu forda, masina kaip "ledas", deja, pardavineti sekesi sunkiai, vos uz 2000lt iskisom doh.gif Tiesiog nereikejo trecios masinos kieme.
Kitos dvi-pirktos apynaujes, keliu metu senumo, atsidziaugti negalime drinks_cheers.gif Elektronikos sooociai, tas tiesa, bet pirmus 10 metu ji tikrai negenda, o atvirksciai, uzbega uz akiu sunkiems gedimams ir remontams. Pvz, turiu Citroena, jo kompiuteryje paraso visas klaidas, net kai reikia stabdzius jau keisti ar dirzeli thumbup.gif  thumbup.gif Net geras vairuotojas nejaucia, jog stabdziai link pabaigos, o automatika tuoj "uzuodzia" ir pranesa.
Taip esam issigelbeje nuo dideliu remontu drinks_cheers.gif

Jos rinkos kaina dabar-1500 tukst.lt,taigi pardavinet visai neapsimoka ax.gif Tuo labiau,kad masina puikiai sutvarkyta,vaziuokle-ledas,tik kad kebulas rudyja.Man ji labai patogi,nebrangios dalys,nebrangi darbu kaina,vaziuoja gerai,nes gerai priziurima-nera jokios priezasties ja keisti. Del stabdziu kaladeliu-siaip visada jauciasi,kada jos jau prie pabaigos (juki stabdant jauciasi kaip "kabina"),na,o ir jausti nebutina-visada galima pasiziureti,ta visada darau kai masina servise pakelta buna,ir ne tik stabdzius apsiziuriu proga pasinaudojus,o ir visa kita ax.gif Aplamai visu gedimu pradzia jauciasi-kompiuterio tam tikrai nereikia,svarbu viska kas jau link pabaigos tvarkyti laiku ir nelaukti kol problema pasidarys rimta... ax.gif Bet cia-kas liecia senas patikimas masinas,o tose naujesnese tai gal ir nesijaustu,nezinau... ax.gif
Atsakyti
Gal ir keista, bet naujos mašinos išlaikymas tikrai nėra pigus. Jei mašina turi garantiją, privalote važiuoti į techninį aptarnavimą pas gamintojo atstovą, kur už nieko nedarymą ima kosminius pinigus. Galima ten ir nevažiuot, bet prarasite garantiją. Suprantama, naujai mašinai reikia Kasko draudimo. Genda ir naujos mašinos, bet jų detalių ir remonto kaina daug didesnė už tarkime dvylikos metų mašinos.
Visgi aš irgi laikausi požiūrio, kad už skiriamas lėšas geriau įsigyti kuo naujesnę, kad ir nedidelę, kad ir neprstižinės markės mašiną. Jeigu galimybės leidžia tikrai verta pirkti visiškai naują mašiną iš parduotuvės.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 12 07, 22:49)
Turiu 96m. opeli-nekeisciau i jokia naujesne,paprastumas veza thumbup.gif Nu nebent i Vivaro-sitos tai labai noreciau ax.gif

wub.gif
as negaliu atsiminti niekaip vienos markes.. doh.gif ziauriai patiko.. noriu tokios.. parodyciau..ale nepamenu biggrin.gif tokia pat didzke .. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2012 12 11, 21:03)
wub.gif
as negaliu atsiminti niekaip vienos markes..  doh.gif ziauriai patiko.. noriu tokios.. parodyciau..ale nepamenu biggrin.gif tokia pat didzke .. wub.gif

kai prisiminsi-parodyk... biggrin.gif
Atsakyti
Denaxa FORD TOURNEO! Vienature.. Tokia man ji WUB!
Atsakyti