Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 25 tema

Apklausa: Kuri antrojo plano herojė jūsų mylimiausia? (47 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveikos,senai nesirodžiau buvau išvažiavusi paatostogauti,beje pažiūrėjau sarašiuką tai kas man prirašė team Jacob prisipažinkit ? lens.gif Gi aš Team Edward g.gif
Atsakyti
QUOTE(pimcute @ 2010 09 30, 17:55)
jos klasiokų  biggrin.gif

Aaa

QUOTE(Dixieinesa @ 2010 09 30, 18:33)
Sveikos,senai nesirodžiau buvau išvažiavusi paatostogauti,beje pažiūrėjau sarašiuką tai kas man prirašė team Jacob prisipažinkit ?  lens.gif Gi aš Team Edward  g.gif

Žanė lotuliukas.gif mes ja spaudėm kuo greičiau sukurti, gal pražioplino.
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 09 30, 17:21)
Viespatie dieve o tai liutu dar cia yra ar ne????? group.gif Labai dbr parupo biggrin.gif

As wub.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
QUOTE(Žanė @ 2010 09 29, 23:26)

Čia mano jaunystę primena... Tada Na-na buvo aukštumoj thumbup.gif

QUOTE(Nika89 @ 2010 09 30, 08:26)
Liga.. biggrin.gif  manau jis nesuprastu.. jam aisku jau kyla itarimas, kad filma po n kartu ziuriu bigsmile.gif Man rodos jam butu visiskai nesuprantas svaigimas del knygos.. ir aktoriu.. tai galvoju kam ji nervint doh.gif  o prie forumo dazniausiai prisijungus darbe bunu rolleyes.gif

Mano vyras kartais nepiktai pasijuokia iš manęs dėl mano manijos lotuliukas.gif nes ir Vampire diares žiūriu, tai juokiasi: pas kuriuos vampyrus dabar svečiuose?.. lotuliukas.gif Bet niekada nepyksta ir tikrai nepavydi schmoll.gif

QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 09 30, 10:21)
Manau, kad kazkas yra tarp ju... praktiskai visur kartu  smile.gif
Papildyta:
Stefanas gerietis... ir as noriu, kad jis liktu su Jelena... kartais net Deimonas nervina mane, bet vis del to man jo taip gaila  doh.gif  biggrin.gif

Va man irgi kažkaip jo vis gaila, jam gi labai ir nesiseka...

QUOTE(Daiva41 @ 2010 09 30, 16:22)
Nėra, vienos ožkos su dvyniais ir avinais lotuliukas.gif

tongue.gif ne tik ožkos su visais ten kitais lotuliukas.gif Aš tai žuvis, va! bigsmile.gif
Nuotraukos labai thumbup.gif lydaus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif

Mano zenklo irgi dar nera pamineta rolleyes.gif
Grazios foto.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 09 30, 14:58)
zodz nuejau i nauja tema ir ciut infarkto negavau swoon.gif zodziu panos taip, sekancia tema kursiu as devil.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Dixieinesa @ 2010 09 30, 18:33)
Sveikos,senai nesirodžiau buvau išvažiavusi paatostogauti,beje pažiūrėjau sarašiuką tai kas man prirašė team Jacob prisipažinkit ?  lens.gif Gi aš Team Edward   g.gif

atsiprašau atleisk nesmerki ir neteisk lotuliukas.gif jei rimtai, supainiojau tave su kažkuo, kas Džeikobistė yra nepyyyyk lotuliukas.gif


jau kaip juokiuos iš Arti apklausos - kuo jums patinka Edvardas? ir ***, nėra varianto "nepatinka" lotuliukas.gif tada teks riktis babkes lotuliukas.gif


beje, aš - šaulys gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 30 rugsėjo 2010 - 19:47
QUOTE(Žanė @ 2010 09 30, 19:46)
jau kaip juokiuos iš Arti apklausos - kuo jums patinka Edvardas? ir ***, nėra varianto "nepatinka"  lotuliukas.gif  tada teks riktis babkes  lotuliukas.gif

Zane, va va..zinok as spicialiai nedejau to 'nepatinka' nes pagalvojau, kad babkes tai visiems patinka lotuliukas.gif
nu blyn..snekesit ar nesnekesit jus..ciuju naujos temos man nesulaukti siandien doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 30 rugsėjo 2010 - 19:52
QUOTE(Žanė @ 2010 09 30, 20:46)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
atsiprašau atleisk nesmerki ir neteisk  lotuliukas.gif  jei rimtai, supainiojau tave su kažkuo, kas Džeikobistė yra nepyyyyk  lotuliukas.gif
jau kaip juokiuos iš Arti apklausos - kuo jums patinka Edvardas? ir ***, nėra varianto "nepatinka"  lotuliukas.gif  tada teks riktis babkes  lotuliukas.gif
beje, aš - šaulys gun_bandana.gif

oro_buckis.gif
o as nuejau ir nieko nepasirinkus paspaudziau ziuret rezultatus irnesakyk.gif jau sukuriau pas save nauja apklausa devil.gif
Atsakyti
Nu jūs mergos pavarot su tempais... kažin aš į kas trečią temą gal sugebėsiu bent po vieną žinutę įpaišyt g.gif
Ir aš prie tos daugumos... nu kur ožkos, dvyniai ir avys... tai va aš per vidurį - dvynė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 09 30, 21:54)
oro_buckis.gif
o as nuejau ir nieko nepasirinkus paspaudziau ziuret rezultatus irnesakyk.gif jau sukuriau pas save nauja apklausa devil.gif

Nu jau nereikia išsivaizdinti tongue.gif

user posted image

user posted image

Žane, aš irgi šaulys. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Islydejau savo vyruka cry.gif
Atsakyti
As jau kelias sav be savo gyvenu verysad.gif

Speju siandien nebaigsim sios temukes bigsmile.gif
Einu dusan ir skaityt B.A. wub.gif
Atsakyti