Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 25 tema

Apklausa: Kuri antrojo plano herojė jūsų mylimiausia? (47 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(style @ 2010 09 30, 23:40)
nieko nieko toks visai, bet kadangi man eprie jaunesniu traukia tai...  ax.gif


Mane tai kaip tik vyresni labiau traukia biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(petrike @ 2010 09 30, 23:38)
Bet ar Renesme ji isimyles, tai dar neaisku! ax.gif Mes dar turim vilties del Nahuelio bigsmile.gif

bet tada as nesuprantu to pasizymejimo. kiek skaiciau tai jei pazymi tai reiskia ji tau skirta mastau.gif ir tai buna abipusis jausmas kaip Semui su Emile mastau.gif ar ne?


skaitau Bri, kelintas puslapis, bet dar nekabina, neidomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 09 30, 23:41)
Mane tai kaip tik vyresni labiau traukia  biggrin.gif

Mane realiam gyvenime irgi prie vyresniu traukia, bet va TWILIGHT'o mylimiausieji visi uz mane jaunesni...

Na, kad greiciau primust tema ikeliu savi pacio paciausio aktoriau foto, kurio nenurungs niekas. Jis mano meila nr 1...

Mark'as:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Off topic'as visai uz temos ribu, bet norejau Jumi parodyti... wub.gif blush2.gif

Atsakyti
Na visos issilakste, einu ir as tada miegot.

Saldaus Robkes ax.gif
user posted image

Papildyta:
Na jau beveik einu biggrin.gif Dar:

WELCOME TO THE RILEYS
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
taigi Arti ant vietos numirs siandien lotuliukas.gif kokie dar miegai kol tema nedamusta biggrin.gif

zodz Bri gyvenima kazin ar pirksiu. dvidesimtas puslapis o man vis dar neidomu!!! sensta Stefa ar ka mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 30 rugsėjo 2010 - 23:17
QUOTE(egliosha @ 2010 09 30, 23:49)
bet tada as nesuprantu to pasizymejimo. kiek skaiciau tai jei pazymi tai reiskia ji tau skirta mastau.gif ir tai buna abipusis jausmas kaip Semui su Emile mastau.gif ar ne?

Ar Kler neturi pasirinkimo?
- Žinoma. Bet kodėl ji turėtų nepasirinkti jo pabaigoje? Jis bus puiki pora jai. Lyg jis būtų
sukurtas tik jai.

taip kad pasirinkimas Renesmei yra... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2010 10 01, 00:15)

zodz Bri gyvenima kazin ar pirksiu. dvidesimtas puslapis o man vis dar neidomu!!! sensta Stefa ar ka mastau.gif

O as zadejau pirkt... reiks ir man pabandyt angliskai paskaityt. paziuresiu ar ir man taip pasirodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(petrike @ 2010 10 01, 00:28)
Ar Kler neturi pasirinkimo?
- Žinoma. Bet kodėl ji turėtų nepasirinkti jo pabaigoje? Jis bus puiki pora jai. Lyg jis būtų
sukurtas tik jai.

taip kad pasirinkimas Renesmei yra... ax.gif
Papildyta:

O as zadejau pirkt... reiks ir man pabandyt angliskai paskaityt. paziuresiu ar ir man taip pasirodys g.gif

nu nematau prasmes nesirinkt vyro, kuris sukurtas jai biggrin.gif bet nemanau, kad Stefos tikslas padaryti knyga be happy end'o, ne ta tematika biggrin.gif todel tikiu, kad jie su Renesme bus kartu kaip kad Bella yra su Edwardu biggrin.gif

na prasideda ta knyga medziokle. ir vis nesibaigia ji. ir kazkaip nu nekabina g.gif reik dar desimt puslapiu iritnt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 10 01, 00:40)
nu nematau prasmes nesirinkt vyro, kuris sukurtas jai biggrin.gif bet nemanau, kad Stefos tikslas padaryti knyga be happy end'o, ne ta tematika biggrin.gif todel tikiu, kad jie su Renesme bus kartu kaip kad Bella yra su Edwardu biggrin.gif

na prasideda ta knyga medziokle. ir vis nesibaigia ji. ir kazkaip nu nekabina g.gif reik dar desimt puslapiu iritnt biggrin.gif

Jei is tikruju tai ir as tikiu, kas Dzeikas liks su Renesme ... blush2.gif Megstu geras pabaigas, blogieciai nugaleti ir visi laimingi! mirksiukas.gif
Gerai, nedamusiu as jau temos... pasiplaunu ax.gif Labanakt! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(petrike @ 2010 10 01, 00:45)
Jei is tikruju tai ir as tikiu, kas Dzeikas liks su Renesme ... blush2.gif Megstu geras pabaigas, blogieciai nugaleti ir visi laimingi! mirksiukas.gif
Gerai, nedamusiu as jau temos... pasiplaunu ax.gif Labanakt!  tongue.gif

drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
isrinkti Denalio klano narius vaidinsiantys aktoriai!!!

Huge breaking news Twilighters! Summit Entertainment has just put out a press release announcing exactly who will be playing the members of The Denali Coven in The Twilight Saga: Breaking Dawn. Check it all out below:
THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN — The Denali Coven Casting Update
The Denali Coven is comprised of Christian Camargo (THE HURT LOCKER, Dexter) as Eleazar; Casey LaBow (Moonlight) as Kate; Mia Maestro (Alias, POSEIDON) as Carmen; MyAnna Buring (DOOMSDAY) as Tanya; as well as previously announced Maggie Grace (Lost, TAKEN) as Irina.
The Denali Coven is the only other “vegetarian” vampire coven in the world, considered cousins to the Cullens.
The next chapter of THE TWILIGHT SAGA will be released as two separate films with the first of the two slated to be released in theatres on November 18, 2011 and the second coming to theatres on November 16, 2012.
Academy Award® winner Bill Condon will direct both films starring Kristen Stewart, Robert Pattinson and Taylor Lautner. The project, based on the fourth novel in author Stephenie Meyer’s Twilight series, is currently being written by Melissa Rosenberg with Wyck Godfrey, Karen Rosenfelt and Stephenie Meyer producing.

user posted imageEleazar
user posted imageKate
user posted imageCarmen
user posted imageTanya
user posted imageIrina
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Style laikykis 4u.gif Sakei, kad tau dar vilkiukas patinka, bet as nepamenu koks. Mes tau vietoje tavo vieno mylimo ir isvaziavusio galesime dvieju foto kelti. Tikiuosi, kad tai palengvins laukima ax.gif biggrin.gif

Egliosha as kai skaiciau istorija apie Bri, tai vis laukiau ir laukiau, kada mane ta istorija itrauks. Taip ir nesulaukiau doh.gif

Man atrodo, kad musu forume pirmauja dvyniai...Atejusi i darba bandysiu suskaiciuoti lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Japoniene @ 2010 09 30, 19:43)
Man taip atrodo kad antakiai jos sutvarkyti teisingai, tada ir bruožai švelnesni ir atrodo gražiai.

drinks_cheers.gif
Mano veido bruozams buna taip pat. Jei negerai sutvarko antakius, tai tada toks vaizdelis i mane ziurint doh.gif ...amzinai pikta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 09 30, 23:12)
o cia tai geras... Daivut, jos abi dvyniai  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Tiksliai
Papildyta:
QUOTE(style @ 2010 09 30, 23:56)
Va nors kas nors nepamirsta, kad filme vaidino ne tik Robas, Kristen, Tayloras ar Jackson'as...  4u.gif  biggrin.gif

O tavo Kajus jau "Eclipse" kiek daug vaidino bigsmile.gif
Sakyciau pastovejo paziurejo apsisuko ir isejo tongue.gif lotuliukas.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(style @ 2010 10 01, 01:11)
WELCOME TO THE RILEYS
user posted image

Skaiciau atsiliepima apie si filma. Rase panele. Ji sake, kad jai filmas labai patiko...kad po jo perziuros yra apie ka pagalvoti...Kristen pamatysime kitokia....
Labai laukiu sio filmo biggrin.gif



Papildyta:
QUOTE(donata222 @ 2010 09 30, 22:51)
Čia aš vienintelė šiandien pirmą kartą šitą video pamačiau?  g.gif  biggrin.gif
http://www.youtube.c...feature=related

Tikriausiai taip mirksiukas.gif
Fanai sia vieta nuo ...iki nagrinejo.
Matavo Roberto(jei ten jis) peciu auksti ir lygino su Kristen (jei ten ji) paciais.
Iki sios dienos neaisku, ar ten jie ar kas kitas. ax.gif
Papildyta:
Tie fanai lotuliukas.gif

The Cullens

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 01 spalio 2010 - 04:53