Įkraunama...
Įkraunama...

Colo-Vada

sveikos merginos, kas laikotes colovada noreciau patarti kaip tuos miltelius gerti ir ne vemti smile.gif , pasiimkit 0.33lt mineralinio buteliuka prisipilkite puse buteliuko salto vandens. super bus jei ta vandeni laikysite saldytuve ir supilat miltelius, uzsukat ir suplakat, po to greitai isgeriat, patikekit pats geriausias budas juos isgerti biggrin.gif
as jau trecia karta laikaus ir nieko, ne vemiu ax.gif , ai dar patartina sias dvi savaites nevalgyti mesos
sekmes visoms ir geru rezultatu 4u.gif
Atsakyti
Norint geresniu rezultatu ir lengvesnes sios programos eigos,vertetu organizma paruosti t.y is pradziu apie pora savaiciu valgyti lengviau virskinamus produktus, isgerti nuo1,5l vandens per diena, atsisakyti kai kuriu gerimu ir valgiu. Ir pradeti gerti colovada pagal menulio kalendoriaus dienas.
Bet visgi Colovada priskirciau organizmo valymui ir svorio metimo pirmam etapui.
Atsakyti
nieko neraso apie tai jog maitinaciom negalima g.gif , bet jauciu kad negaliam smile.gif
Atsakyti
Jusu padety geriau palaukti,jums paciai nieko nenutiks,bet mazosios maitinimas nukentes ax.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu... kiek skaičiau, visos rašo, kad nebuvo sunku tas keturias dienas būti nevalgius, jautėsi sočios. Man tai yra ŽIAURUUU blink.gif Jau antra diena geriu tą molį, skonis pakenčiamas geriant su sultim, bet jaučiu tuoj mirsiu iš bado aggressive.gif Dieną dar užsimiršti kažkaip, o vakare atsigulus - košmaras doh.gif
Tai čia aš nenormali kaži, ar kaip? ko tik man vienai taip sunku?g.gif gal apvalesnėm lengviau... ekstra atveju organizmas maitinasi iš riebaliukų atsargų... g.gif mano pilvas jau tuoj prie nugaros priaugs lotuliukas.gif
Papildyta:
Beje, kurios laikėtės programos dėl sveikatos - pajutot pagerėjimą po to kažkokį?
Atsakyti
QUOTE(juraza @ 2011 01 22, 19:10)
Nieko nesuprantu... kiek skaičiau, visos rašo, kad nebuvo sunku tas keturias dienas būti nevalgius, jautėsi sočios. Man tai yra ŽIAURUUU blink.gif Jau antra diena geriu tą molį, skonis pakenčiamas geriant su sultim, bet jaučiu tuoj mirsiu iš bado aggressive.gif Dieną dar užsimiršti kažkaip, o vakare atsigulus - košmaras doh.gif
Tai čia aš nenormali kaži, ar kaip? ko tik man vienai taip sunku?g.gif gal apvalesnėm lengviau... ekstra atveju organizmas maitinasi iš riebaliukų atsargų...  g.gif mano pilvas jau tuoj prie nugaros priaugs lotuliukas.gif
Papildyta:
Beje, kurios laikėtės programos dėl sveikatos - pajutot pagerėjimą po to kažkokį?


Matyt ne viska perskaitei, nes as ir skundziausi, kad man nepakenciama buvo 4 dienas ta moli gert doh.gif Visada jauciausi alkana, jokio sotumo jausmo nuo isgerto molio nejausdavau, nors kitos ta akcentuoja, tik sunkuma skrandyje jausdavau - na kad jis pripildytas. Negalejau ziureti kaip kiti valgo, nes bet koks valgis atrode nerealiai skanus ir viliojantis doh.gif . Nors atrodo turiu valios, bet turtbut tam reikia kazkaip ir stipriai psichologiskai pasiruosti biggrin.gif
Atsakyti
Jei kalba eina tik apie atsikratyma kilogramu,tai galima ir dar lengvesniu ar pigesniu budu surasti.
Colovada programa skirta netik svorio mazinimui,zmones issigydo ar apsigydo letines ligas,tokias kaip diabetas,hipertonijas, ivairius letinius uzdegimus,alergijas ir t.t Netgi isvengia chirurginio gydymo.
Ir jeigu tai vadinate organizmo prievartavimu ar kankinimu,tai vargiai ar isviso reikejo pradeti ta valyma. Nes kai zmogu prispiria rimta liga,tai jis viska istveria,svarbu,kad butu rezultatas. O po Colovada programos rezultatas visada buna.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 03 24, 14:29)
  Colovada programa skirta netik svorio mazinimui,zmones issigydo ar apsigydo letines ligas,tokias kaip diabetas,hipertonijas, ivairius letinius uzdegimus,alergijas ir t.t

O sakykit- su Colo vada šienligę galima bent apmažinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2011 03 24, 15:49)
O sakykit- su Colo vada šienligę galima bent apmažinti  g.gif

galima,bet vien tik su colovada neapgydysit.Colovada butu tik pirmasis etapas.Ziurejau vaizdine medziaga,ten pati gydytoja homeopate skaite paskaita apie alergijas.Ji pati apsigyde sienlige ir pavasario laukia be baimes.Jos teiginiai tokie,kad homeopatiniais vaistais galima sukelti alerginius simptomus,o coral papildai gydymo pirmasis laiptelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 20 balandžio 2012 - 19:59
drinks_cheers.gif , ta pati minejo ir homeopate savo paskaitoje.Tai yra ne vieno menesio gydymas,kuris prasideda nuo organizmo valymo.Ir tokiom priemonem,kurios napadaugintu alergenu kiekio.
Atsakyti
Laba 4u.gif

ar laikantis colo vada pirmas 7 dienas galima vartoti druskos, kazkiek cukraus?
Atsakyti
QUOTE(Ruanda @ 2011 03 28, 22:20)
Laba  4u.gif

ar laikantis colo vada pirmas 7 dienas galima vartoti druskos, kazkiek cukraus?



Galima, valgiau viska kaip iprastai. Nors ir taip as mazai valgau galima sakyti ax.gif
Atsakyti