Įkraunama...
Įkraunama...

Darželio aukletojų pareigos,taisyklės

Vakar parvedė vyras sūnų iš darželio, nuimu kepurę - vaikas apkirptas pirmu numeriu ir dar vienoj vietoj kiaušinio dydžio plika vieta išskusta ohmy.gif Ir visa tai padarė grupės auklėtoja! Klausiu kodėl tave kirpo? Tai supratau tiek, kad norėjo apkirpti vienos darželio darbuotojos vaiką, o tas nesileido. Tada mano sūnus ir dar du vaikai pabuvo vaizdine medžiaga, tipo "matai, šitie vaikai nebijo kirptis, nebijok ir tu" mad.gif Atrodo sūnus klaikiai, kaip koks internatinis blogąja prasme, ypač tas plikas lopas pakaušyje. Plius alergiškas jis, oda labai jautri tai nuo prikritusių plaukų visa nugarytė ir petukai išberti buvo, tai išmaudžiau, ištepiau tepaliuku, kad praeitų niežtėjimas ir miegot galėtų. Gerai, kad ne aš vakar pasiėmiau vaiką, nes būčiau nesusivaldžius ir išdaskius akis tiesiogine prasme blink.gif . Šiandien pasakiau viską ką galvoju civilizuotai ir mandagiai. Bet auklėtoja sako „čia netyčia tą lopą iškirpau“ Tipo, kad apkirpo tai ji nieko blogo nemato, tik nepavyko moteriškei kokybiškai tą padaryti! Pakraupau tikra ta žodžio prasme. Savivaliauja ir dar nieko blogo tame nemato. Pasakiau, kad prie mano vaiko nagų nekištų ir taškas. Galų gale kerpant irgi reikia laikytis tam tikrų higienos normų, dezinfekuoti, sterilizuoti įrankius, o čia gi visus tais pačiais įrankiais žarino, ir kažin ar bent jau nuplautais! Tiesiog nežinau, ar čia aš tokia paranojikė, reaguoju neadekvačiai ar auklėtoja nenormali
Atsakyti
QUOTE (ringa @ 2004 03 05, 21:01)
[color=blue]Vakar parvedė vyras sūnų iš darželio, nuimu kepurę - vaikas apkirptas pirmu numeriu ir dar vienoj vietoj kiaušinio dydžio plika vieta išskusta ohmy.gif Ir visa tai padarė grupės auklėtoja! /color]

ohmy.gif blink.gif su įvairiais zaplyvais auklėtojų būna, nu bet to dar to negirdėjau g.gif , auklėtojai-ku kū tongue.gif
Atsakyti
Tu reaguoji normaliai. Tik as tavo vietoje pirmu taikymu buciau pas darzelio vedeja nudrozus, kita karta dar sugalvos glandas ispjaut ar apipjaustyt blink.gif
Atsakyti
Aš tavo vietoje bučiau tiesiai pas darželio vedėja nuėjusi.Visai jau nuprotėjo,kur tai matyta,siaubas kažkoks ohmy.gif .Pradės darželyje vaikus kirpti,kur darželio seselė žiūri ohmy.gif .Mano manymu tokiai auklėtojai ne vieta darželyje.Mažų mažiausiai griežtas papeikimas wink.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Nu čia tai geras. Iki tokio lygio. ohmy.gif Nu nežinau, aš turbūt būčiau dar ir iki direktorės nuėjus. mad.gif
Atsakyti
Siaubo filmas blink.gif
Atsakyti
Komedija, ne siaubo kinas. Jau tokia nesamone butu man atsitikus.... visas rajonas skambetu, kai rekciau ant tos psichines aukletojos... mad.gif
Atsakyti
Iki šiol atrodė, kad visai nieko ta auklėtoja, vaikui ji labai patinka, sako aš ją labai myliu. Tai ir nesinori jos ir įskūsti. Bet net nžn. jei tokie fokusai kartosis?
Atsakyti
huh.gif as pakraupus!
Net neissivaizduoju ka buciau tavo vietoje jai padarius, bet vaika is to darzelio tikrai pasiimciau arba ji netektu darbo.
Jei ne paslaptis kokiam darzelyje vyksta tokios nesamones?
Atsakyti
QUOTE (ringa @ 2004 03 05, 14:01)
Gerai, kad ne aš vakar pasiėmiau vaiką, nes būčiau nesusivaldžius ir išdaskius akis tiesiogine prasme blink.gif .

O reikejo. Ir pas darzelio vedeja - irgi butinai buciau nudrozus.
Atsakyti
blink.gif daug ka girdejau apie aukletojas, bet tokio dar ne mad.gif kazkoks kosmaras, ar tu viska taip ir paliksi?

ant tokios aukletojos rek nerekes, pas vedeja, po to i svietima, kur tai matyta, ne tokio net siaubo kine neparodytu
Atsakyti
Ne, nu dabar bandau isivaizduoti kaip pareina mano mazius be savo garbanu g.gif ohmy.gif Patinka nepatinka aukletoja, bet vedeja manau turi zinoti ka isdarineja jos pavaldines. Ziurek, kad kita karta jau velu nebutu (sugalvos dar ka nors su bandomaisiais triusiukais atlikti dry.gif )
Atsakyti