Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kokio amžiaus maitinote krūtimi

QUOTE(ingulka35 @ 2010 09 30, 17:21)
mums tokius fejerverkus padarytu, kad... oj oj lotuliukas.gif
bet pabandyti galima bigsmile.gif


taip atrodo, maitinau iki metu ir 9 men, isvaziavau dviem parom ir kuo puikiausiai su teciu miegojo, aisku atsikele, bet isteriju nebuvo, man grizus jau miegojom kartu bet pienuko neprase nakti, paprase pries miegeli bet paaiskinau, kad nebera ir as verkiau labiau nei vaikas, anas tik pasitikrino ar tikrai nebera ir viskas, po 3 dienu isvis jokio lindimo, prasymu ir t.t. nebeliko, miegam kartu ir visi ritualai isliko apsikabinti, nosim pasitrinti ir panasiai, paguli ant krutines, bet nei praso, nei plesia nieko panasaus nebuvo, kartais mamoms sunkiau buna atsisveikinti su maitinimu, nei vaikams, nes istikro as labiau gailejau ir liudejau, nei mazius 4u.gif

vienu apetitas pagereja ryskiai, kitu taip ir lieka nevalgiukais tie vaikai, maniskiui pvz. MP valgymas netrukde turet gera apetita ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deganti: 30 rugsėjo 2010 - 22:13
QUOTE(Deganti @ 2010 10 01, 00:10)
taip atrodo, maitinau iki metu ir 9 men, isvaziavau dviem parom ir kuo puikiausiai su teciu miegojo, aisku atsikele, bet isteriju nebuvo, man grizus jau miegojom kartu bet pienuko neprase nakti, paprase pries miegeli bet paaiskinau, kad nebera ir as verkiau labiau nei vaikas, anas tik pasitikrino ar tikrai nebera ir viskas, po 3 dienu isvis jokio lindimo, prasymu ir t.t. nebeliko, miegam kartu ir visi ritualai isliko apsikabinti, nosim pasitrinti ir panasiai, paguli ant krutines, bet nei praso, nei plesia nieko panasaus nebuvo, kartais mamoms sunkiau buna atsisveikinti su maitinimu, nei vaikams, nes istikro as labiau gailejau ir liudejau, nei mazius  4u.gif

vienu apetitas pagereja ryskiai, kitu taip ir lieka nevalgiukais tie vaikai, maniskiui pvz. MP valgymas netrukde turet gera apetita  ax.gif

man net skaitant jusu zinute, sirdi uzlieja silti jausmai..nuostabus tie musu kudikeliai, galima sprogti is meiles jiems wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2010 10 01, 08:11)
man net skaitant jusu zinute, sirdi uzlieja silti jausmai..nuostabus tie musu kudikeliai, galima sprogti is meiles jiems wub.gif  wub.gif  wub.gif

Abu saviškius maitinau iki 7 mėn, aišku norėjau dar maitinti, tačiau...
Tačiau nemanau, kad vaikus reikėtų maitinti ilgiau negu iki 1,2 m
Atsakyti
QUOTE(marselina @ 2010 10 01, 07:22)
Abu saviškius maitinau iki 7 mėn, aišku norėjau dar maitinti, tačiau...
Tačiau nemanau, kad vaikus reikėtų maitinti ilgiau negu iki 1,2 m


vaikeli reikia maitinti tiek kiek norisi, kur parasyta iki kiek, kas vienam norma, kitam tik juoka keliantis dalykas biggrin.gif Man asmeniskai norejosi maitinti iki 2 metuku, taciau tada bus ziema ir nutraukti zindyma sudetinga del ligu ir panasiai, tad pasirinkau metu laika kai dar nesam uzpulti bacilu, kai maziui nebuvo nei metuku apie zindymo nutraukima net negalvojau, sulaukus metu - supratau, kad tai ne riba, labai dziaugiausi, kad maitinau sia karsta vasara ir tik rudeniop, kai jau vaikis mano pats uzmigdavo pietu be papulio ir vakare jei migdo tetis, kuo puikiausiai isiversdavo be MP, tik tada nusprendem atsisveikinti su MP, tad as tikiu, kad ieviena mama ras savo laika ir tada viskas vyksta lengvai ir be didelio streso, beja krutine susitvarke per 3 dienas ir.
Atsakyti
maitinau iki 1,5metu.Labai pergyvenau kaip cia nutraukti reiks, nes buvo labai didelis "papinis". naktimis po 4 kartus valgydavo... bet viena spalio diena emiau ir isejau miegoti i kita kambari,o vaikelis su teveliu miegojo (aisku,pries tai suderinau su teveliu ar gales savaitele biski naktimis nemiegoti). Tai pirma nakti verke, lipo ant tecio,ieskojo papuko pas teti... antra nakti tik ieskojo, bet jau neverke... o trecia ir toliau vis mazejo prabudimu skaicius... taigi grizau po 6 dienu kartu miegoti, tai beuzteko pasakyti,kad nieko nebera ir vaikas nepatenkintas nusukdavo nosi. Zodziu,tikejausi, kad bus blogiau, bet su tecio pagalba, tai labai lengva... tiesa, del krutiniu problemu nebuvo. nusitraukiau tik pirmosios dienos ryta ir viskas, savaime nebeliko po kazkiek laiko.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2010 10 01, 09:52)
vaikeli reikia maitinti tiek kiek norisi, kur parasyta iki kiek, kas vienam norma, kitam tik juoka keliantis dalykas  biggrin.gif Man asmeniskai norejosi maitinti iki 2 metuku, taciau tada bus ziema ir nutraukti zindyma sudetinga del ligu ir panasiai, tad pasirinkau metu laika kai dar nesam uzpulti bacilu, kai maziui nebuvo nei metuku apie zindymo nutraukima net negalvojau, sulaukus metu - supratau, kad tai ne riba, labai dziaugiausi, kad maitinau sia karsta vasara ir tik rudeniop, kai jau vaikis mano pats uzmigdavo pietu be papulio ir vakare jei migdo tetis, kuo puikiausiai isiversdavo be MP, tik tada nusprendem atsisveikinti su MP, tad as tikiu, kad ieviena mama ras savo laika ir tada viskas vyksta lengvai ir be didelio streso, beja krutine susitvarke per 3 dienas ir.

tikuosiu ir as kad ateis tas laikas kai manoji pati atsisakys kruties, nes taip gaila neduoti to ko vaikelis labiausiai troksta, tai artumo su mama(nemanau ,kad naktimis keliasi is bado).. tuo paciu jau zinau ,kad jei jau tuoj bus 1 ir 4 men ir ji jau tikrai gali ismiegoti visa nakti..
dar viena didziule problema tai ,kad ji laaaaabai prastai valgo rimta maista doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2010 10 01, 10:23)
tikuosiu ir as kad ateis tas laikas kai manoji pati atsisakys kruties, nes taip gaila neduoti to ko vaikelis labiausiai troksta, tai artumo su mama(nemanau ,kad naktimis keliasi is bado).. tuo paciu  jau zinau ,kad jei jau tuoj bus 1 ir 4 men  ir ji jau tikrai gali ismiegoti visa nakti..
dar viena didziule problema tai ,kad ji laaaaabai prastai valgo rimta maista doh.gif


Mano sunus taip pat labai prastai valge rimta maista iki 2 metu. Paskui viena diena emem ir sutarem, kad valgysim pieneli tik lovytej, pries miegeli. Galiausiai 2m. ir 3men. viena nakti palikau miegoti su teciu, o ryte pats atsisake mano pienuko. Dabar jau su rimtu maisteliu lengviau, bet buna dar kartais dienu nevalgiu... Tada ryte buna 5.30 val. "mama, noju am" smile.gif Sekmes ir kantrybes. Jei turi galimybe zindyti, pasitikek savimi ir vaiku. Ta diena, kai vaikelis nebenores kruties, tikrai ateis smile.gif
Atsakyti
Daug kas stebisi ir dziaugiasi, kad dar maitinu, bet kas gi cia tokio, dukrai dar tik 1m 1men ir 2savaites biggrin.gif Krutis kaip migdukas, kai serga-paguoda. Naudos realios gal mazai, bet malonu taip pabendraut su vaiku. Iki kada maitinsiu dar nezinau, ziuresim kaip pati panele pageidaus...
Atsakyti
MAitinau tik pora men. labai sunkiai,net nesinori prisiminti.Beda buvo su krutimis.
Atsakyti
QUOTE(setute @ 2010 10 01, 18:52)
MAitinau tik pora men. labai sunkiai,net nesinori prisiminti.Beda buvo su krutimis.



Ir man buvo tas pats, vargom 1,5mėn. Tad užaugo mišinelių vaikiukas smile.gif
Atsakyti
9 men
Atsakyti
iki metu ir dvieju menesiu...
Atsakyti