Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kokio amžiaus maitinote krūtimi

Maitinau iki metu, iskart po gimtadienio atsisakem paskutinio likusio maitinimo. Be jokio streso schmoll.gif thumbup.gif
Atsakyti
blush2.gif pirma vaikeli maitinau iki 3,5 men. buvau jauna,gal nelabai aktualu man buvo maitinti krutimi,o antra vaikeli iki 5,5 men.labai norejau maitinti,bet pienuko neuzteko vaikeliui
Atsakyti
dukrytei 1,3 m ir dar tikrai nesiruosiam baigti sito reikalo biggrin.gif ji be kruties negali, diena gal dar butu imanoma kazkaip atpratinti, bet jau nakti tai niekaip - buna ir po 5 kartus keliasi, svarbu, kad jaustu mane salia ir krutis burnoj butu biggrin.gif buvo minciu maitinti iki 3 metu, bet sveikata mano jau nusilpo, vis sirguliuoju pastoviai, tai manau uzteks iki vasaros pamaitinti, jei lengvai pasiduos nujunkymui, jei ne, tai nekankinsiu vaiko, lauksiu ilgiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 12 07, 08:57)
Nepavargau, tiesiog aplinkiniai jau nusibodo su savo klausimais Kiek ilgai zadi maitinti? Gal iki mokyklos?

Kartais tekdavo ir man tokių klausimų išgirsti. Tai vienas iš linksmiausių atsakymų (jeigu vaikas žinda, o kažkas klausia kada baigsi) atsakyti "Tuoj" arba "Po kelių minučių" biggrin.gif
Čia yra daugiau naudingų variacijų šia tema http://zindymas.lt/node/14
Atsakyti
Maniškei jau 1.8mėn, bet ji dar neatsisako MP. Aišku gauna tik 1 kartą prieš nakties miegą. Dabar naktį miegu kaip žmogus, nebesikeliu n kartų. O dieninį pienuką nutraukėm 1.3mėn. 4u.gif
Atsakyti
...pirmaja dukrele maitinau 3 metus, antraji bernuzeli - 2 metus, o dabartiniam zuikeliui metukai, tai planuoju iki dvieju metuku maitint smile.gif. man tai patogu, apie nauda vaikams net nekalbu...
Atsakyti
2 metus ir visą mėnesį smile.gif susirgo mano vaikas išėjęs į darželį ir nebenorėjo daugiau papuko... Dabar kartais sako "mama noriu tavo papo", net juokas suima biggrin.gif čia dažniausiai prieš miegą, kai tuo pačiu užsimano valgyt, kakot, žaist, piešt ir pabėgiot dar:)
Atsakyti
Viena maitinau iki 1 m 3 men (turejau toksikoze, tad teko nutraukti maitinima, nes nebeturejau jegu), o kita maitinau iki 1 m.9 men. Ir nors jau pusmetis, kaip nebemaitinu, mazas kartais dar prisimena, parodo i krutis ir sako - ten pienukas, duok smile.gif
Atsakyti
Iki 2 metuku 5 men.
Atsakyti
Norejau 1m baigti, bet nenorejau, kad vaikui butu stresas, tai pomazu, pomazu ir 1 metu ir 1 menesio jau uzdarem pieno fabrikeli wink.gif
Atsakyti
vyresneli iki triju metu....
mazyli dar maitinu, noreciau jau nebemaitinti, nes labai nualino bemieges naktys......
bet vyras kategoriskas- kuom jaunelis prastesnis uz broli.....
mociutes jau nebesikisa i si reikala.....nors su vyresneliu pastoviai klausinedavo- kada baigsi maitint, kada nebenesiosi ant ranku:)
Atsakyti
pirmąjį iki 7,5 mėnesių
antrą iki 1 metų ir 3 mėn (nustojau nes pastojau)
trečiąją dar maitinu (1 metai ir 3 mėn) ir kažkaip neturiu nusimatyto kada baigt...Manyčiau iki 2 metukų parišti šį reikalą... blush2.gif
Atsakyti