QUOTE(Blond Power @ 2011 02 20, 23:54)
Kam grožio masažams tas medicininis išsilavinimas? Turiu aš tą medicininį išsilavinimą, bet man jis nieko neduoda. Net darbo susirasti nepadeda:)
Visiems dabar reikia PATIRTIES
Jei gera kursų mokytoja, ji viska išaiškina. Visus pliusus ir minusus, visus poveikius. Galimus niuansus ir vienetinius atvejus.
O kas tie grozio masazai? Celiulitas grozio ar sveikatos problema? Kiek as zinau, tai be medicininio galima daryti tik veido, aromaterapinius, atpalaiduojancius masazus
Papildyta:
[quote=vitkeG,2011 02 21, 18:26]
[quote=naura14,2011 02 20, 20:00]
Pasiulyciau pirmiau baigti bent vienus kursus, tada suprasite, ar tas dalykas traukia, ar sugebate, ar turite tam jegu. O tos abi mokyklos gerai ruosia kineziterapiautus., Kaunas turi geresni pasirinkima nei Vilnius, kas liecia praktine mokymo puse. O del darbo, tai galima dirbti ir be medicininio, bet licencija turi tureti salonas, kuriame dirbsite. Be to, klientai visada kreivai ziuri i zmones, darancius dalykus, susijusius su medicina ir neturincius medicininio issilavinimo. O is kitos puses, marios masazuotoju to issilavinimo neturi..
Tai taip ir padarysiu,jau uzsiregistravau i Agnum kursus Kaune,skaiciau apie sio centro rengiamu masazo kursu atsiliepimus,ju pliusus ir minusus,bus matyt,ka juose ismokins.Bet dar patarimo prasau ar man geriau pradet nuo klasikinio, ar kaip jie teigia,kad nuo aromaterapinio?Dar turiu laiko pasirink kuriuos pirma mokintis.
[/quote]
Vienareiksmiskai nuo klasikinio, nes jis pagrindu pagrindas. Be jo nesuprasite nieko kituose kursuose, nes per klasikini ismokstama visa sistema, pagrindiniai judesiai, o jau toliau eina ivairios variacijos.