Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu Nr. 97

QUOTE(amiyra @ 2010 10 06, 12:33)
aciu uz pagyras  blush2.gif  4u.gif

kelios foto is arciau smile.gif tik nera labai geros kokybes  ax.gif nes skubet reikejo smile.gif


fantastika wub.gif

QUOTE(zundyte @ 2010 10 06, 12:45)
o aš ką tik pagalvėlę pasiuvau,pirmą kartą tai dariau tai truputuką šleiva gavosi

nu labai graži, asmeniškai man nesimato kur šleiva, čia kai pati žinai kur tai ir matai ..
labai gražios spalvos ir nerinukai thumbup.gif
Atsakyti
amiyra labai gražus pledas ir dar kartelį sveikinu sulaukus tokios nuostabios dukrytės

zundyte labai gražu.




Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 10 05, 14:40)
laba diena  4u.gif  stai ir as  biggrin.gif
ateinu ne tusciom smile.gif pleda atnesu parodyt su pledo savininke smile.gif

wub.gif nu nerealus wub.gif
Kažkaip kai vis kokį kiškį čia parodydavai, dar taip greitai siuvinėdama, tai maniau, kad jis mažesnis bus... blush2.gif o čia toks didelis ir nerealiai gražus jis thumbup.gif Ir mažoji labai labai wub.gif
Atsakyti
Kokių grožybių pridėjot bigsmile.gif

Ačiū vienai forumietei, nepamenu kuri, kad pasakė, kur galima po 1,80 Lt nusipirkt DMC siūlus Kaune (priešais buvusią Skalsą Gertrūdos gatvėj) 4u.gif Šiandien ten apsipirkau. Tik tiek, kad nėra jokios nuorodos dėl nuolaidos. Aš užklausiau, tai pasakė, kad perkant vieną matkelį DMC - 2,20 Lt. Perkant tris - po 2 Lt. O virš trijų - 1,80 Lt. (O gal nuo trijų jau po 1,80 Lt). Nepamenu blush2.gif

Gal galit pasakyt, kaip atrodo DMC kreinik 032, nes pardavėja ir aš nežinojom kaip jie atrodo ir nerado g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 06 spalio 2010 - 14:02
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 06, 15:00)
Gal galit pasakyt, kaip atrodo DMC kreinik 032, nes pardavėja ir aš nežinojom kaip jie atrodo ir nerado g.gif

Tokio kaip DMC Kreinik negirdėjau. Tiesiog kiek mačiau, yra DMC metalikas ir atskirai-Kreinik metalikas. Kreinik 032 šitam psl. parodyta:
http://www.kasiulai....arl-p-3542.html
wink.gif
Atsakyti
Oi, atsiprašau. Kreinik 032. Nėra žodžio DMC. Prie kokių siūlų reiktų ieškot parduotuvėj? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 06 spalio 2010 - 14:21
QUOTE(zuzanele @ 2010 10 06, 15:19)
Oi, atsiprašau. Kreinik 032. Nėra žodžio DMC. Prie kokių siūlų reiktų ieškot parduotuvėj? g.gif

Realiose parduotuvese Kreiniko nerasi, tik internetinese. Nebet Kasiulai parduotuve Kaune jo gali tureti realiai.
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 10 05, 12:40)


ateinu ne tusciom smile.gif pleda atnesu parodyt su pledo savininke smile.gif

wub.gif kaip gražuuu wub.gif ir pledukas ir jo savininkė wub.gif
Atsakyti
pasirodysiu ir as su savo dar "siltu" darbeliu smile.gif ilgai brandintas ir subrandintas smile.gif
Permin sampleris, silkiniai melanziniai siulai, 32 evenweave (spalvos jau neatmenu biggrin.gif)
user posted image
user posted image
Atsakyti
o kokio cia dydzio?? blink.gif Nes atrodo tai kaip nemazas kilimas!
Bet super uz kantrybe ir kruopstuma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 10 06, 16:33)
pasirodysiu ir as su savo dar "siltu" darbeliu smile.gif ilgai brandintas ir subrandintas smile.gif

Labai grazu wub.gif Matosi daug darbo ideta thumbup.gif

O as pasirodau su savo metrika. Siuvineta sunenui wub.gif
user posted image
Atsakyti
Oho, kiek naujų darbelių ir kokie grožiai. wub.gif wub.gif wub.gif

Siuvinėtojų dėmesiui, daugiau lietuviškas žuranalas "Siuvinėju kryželiu" leidžiamas NEBEBUS. Šiandien tai sužinojau leidykloj, liks tik "Rankdarbių kraitelė" su priedais.
Atsakyti