Įkraunama...
Įkraunama...

Rašau bakalaurinį darbą

Sveikos
Kaip sekasi rašančioms?
vasarėlė į pabaigą, pats laikas kibti į mokslo liūną smile.gif

Atsakyti
Ar yra rašančių šiuo metu baigiamąjį darbą? 4u.gif
Dalinkimės bendrais vargais smile.gif
p.s. tema paimta iš seniau, kad nekurti naujos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klauda: 05 lapkričio 2013 - 14:28
man atrodo, tuoj išprotėsiu,, greičiau pabaigt, dabar galvoju, "ką aš sau galvojau?"...
įsivaizdavau, kad "darbu galima viską pasiekti",, kol įstojau belekaip kruvinai dirbau dėl to, po to visus metus tuos, su ašarom ir pastoviu galvojimu apie akademines, o dabar jau ragas išvis. kai stengiesi ir nesiseka, tai išvis "abydna". verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cappuccino @ 2013 11 05, 20:16)
man atrodo, tuoj išprotėsiu,, greičiau pabaigt, dabar galvoju, "ką aš sau galvojau?"...
įsivaizdavau, kad "darbu galima viską pasiekti",, kol įstojau belekaip kruvinai dirbau dėl to, po to visus metus tuos, su ašarom ir pastoviu galvojimu apie akademines, o dabar jau ragas išvis. kai stengiesi ir nesiseka, tai išvis "abydna".  verysad.gif


Nekaltink savęs...susiimk ir padaryk!!! kaip bebūtų sunku...
Kur studijuoji? Kokia baigiamojo tema?
Atsakyti
ar yra dar rasanciu bakalaura? 4u.gif
as dar nepradejau..kaaip prisiverst? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2014 01 07, 20:40)
ar yra dar rasanciu bakalaura? 4u.gif
as dar nepradejau..kaaip prisiverst? doh.gif

Yra bigsmile.gif
Gal jau prisivertėt? Nes man tas sunkiai sekasi.. unsure.gif Turiu planą, pasirankiojau literatūros (kol kas tik lietuviškos), bet neperskaičiau.. Tai kaip ir nelabai ką turiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Green tea* @ 2014 02 04, 13:29)
Yra  bigsmile.gif
Gal jau prisivertėt? Nes man tas sunkiai sekasi..  unsure.gif Turiu planą, pasirankiojau literatūros (kol kas tik lietuviškos), bet neperskaičiau.. Tai kaip ir nelabai ką turiu  doh.gif


Kokiom temom rašot? Man ir reikia. bet taip sunku prisiversti.
Atsakyti
Oj rašom rašom...
Tikras vargas, mintys sunkiai dėliojasi, nors ir tema artima, o dar dėstytojai vis neįtinku... Kartais visai buka pasijaučiu doh.gif
Atsakyti
Gal kam MRU teko diplominį darbą pas O.Merfeldaitę rašyti?
Atsakyti
Labas smile.gif as irgi vargstu su diplominiu,ziurinejuos literatura ir kalinu savo galva,kad sunkia tema pasirinkau. nera lietuviskos literaturos ta tema,o angliskos ir nedaug yra doh.gif vargas,o nedaug jau laiko liko
Atsakyti
Gal yra daugiau rašančių? Kaip sekasi? Kiek % darbo jau parašėte? Ar dažnai konsultuojatės su savo darbo vadovais?
Atsakyti
Gal kas rašė bakalaurinį pas V. Smalskį ( MRU)?
Atsakyti