Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Kauno Klinikose

QUOTE(rozine_svajone @ 2010 10 06, 07:54)
drinks_cheers.gif sveciai turetu gerbti katik pagimdziusias mamas, ligonines pacientes, ir kol maitina iseiti. negi tuo atveju mamai reikejo iseiti uz duru norint pamaitinti savo kudiki, nes matai sveciams trukdo  lotuliukas.gif



drinks_cheers.gif
todėl anksčiau ir neleisdavo pas gimdyves ir naujagimius jokių lankytojų. Ne vien dėl bacilų ir pan., bet ir dėl "pezančių" uošvienių. Palata yra skirta mamai ir naujagimiui, kad jie jaustųsi ramiai, komfortabiliai ir nereikėtų dangstytis ir taikstytis prie svečių ir nepažįstamų žmonių.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shanghai @ 2010 10 06, 16:12)
drinks_cheers.gif
todėl anksčiau ir neleisdavo pas gimdyves ir naujagimius jokių lankytojų. Ne vien dėl bacilų ir pan., bet ir dėl "pezančių" uošvienių. Palata yra skirta mamai ir naujagimiui, kad jie jaustųsi ramiai, komfortabiliai ir nereikėtų dangstytis ir taikstytis prie svečių ir nepažįstamų žmonių.
4u.gif

Norite pasakyti kad pas jus niekas nesilankydavo? smile.gif jei taip, tuomet pilnai sutinkciau su jusu nuomuone 4u.gif Kad stai , yra nors viena supratinga mama, kuri atsisake visu lankytoju , tuo tarpu ir savo vyro, vardan kitu mamyciu ir ju mazu kudikeliu ramybes ir sveikatos clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija79: 06 spalio 2010 - 15:44
QUOTE(Viktorija79 @ 2010 10 06, 16:37)
Norite pasakyti kad pas jus niekas nesilankydavo?  smile.gif jei taip, tuomet pilnai sutinkciau su jusu nuomuone  4u.gif Kad stai , yra nors viena supratinga mama, kuri atsisake visu lankytoju , tuo tarpu ir savo vyro, vardan kitu mamyciu ir ju mazu  kudikeliu ramybes ir sveikatos  clap.gif

Nors kita vertus sutinku, kadangi manau nei viena is musu nesijaute patogiai , jei pas mamytes prieidavo kruvos lankytoju , giminiu ar bendradarbiu , bet cia reiketu kaltinki gal sveikatos ministerija ar ka kita g.gif kas sukure tokia tvarka. 4u.gif
Atsakyti
O man Klinikose super thumbup.gif ir prieziura ir seseles rupestingos sokinejo kaip apie kiausini biggrin.gif ir daktare,nei kas ragino ka daryti nei ka,netgi maziukus sakydavo priduoti i mazyliu palata kad pamiegociau tongue.gif As nnezinau kas tai leme gal privati palata,o su daktare nesitariau nemokejau ir viskas puiku. thumbup.gif
Papildyta:
Palatoje buvome vieni ir jokiu lankytoju,o daiktus leido pasilikti kai buvau pries gimdymo palatoje, visus,o kai veze i operacine uzrakino saugykloje,o po gimdymo paparaciau kad atnestu telefona atnese be jokiu kaprizu ax.gif

onenorekite kad po gimdymo duotu seksi naktinukus lotuliukas.gif
Papildyta:
user posted image
va tokiu
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2010 10 06, 18:10)
O man Klinikose super thumbup.gif ir prieziura ir seseles rupestingos sokinejo kaip apie kiausini biggrin.gif ir daktare,nei kas ragino ka daryti nei ka,netgi maziukus sakydavo priduoti i mazyliu palata kad pamiegociau tongue.gif As nnezinau kas tai leme gal privati palata,o su daktare nesitariau nemokejau ir viskas puiku. thumbup.gif
Papildyta:
Palatoje buvome vieni ir jokiu lankytoju,o daiktus leido pasilikti kai buvau pries gimdymo palatoje, visus,o kai veze i operacine uzrakino saugykloje,o po gimdymo paparaciau kad atnestu telefona atnese be jokiu kaprizu ax.gif

onenorekite kad po gimdymo duotu seksi naktinukus lotuliukas.gif
Papildyta:
user posted image
va tokiu

Niekas ir nepraso kazkokiu ipatingu naktinuku , pagal pageidavimus tongue.gif tiesiog jie neturetu buti per visas siules praire taip kad visa krutine ir priekis ir uzpakalis pliki lotuliukas.gif
Atsakyti
kas tau juos susius,suplys ir ismes
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2010 10 06, 18:55)
kas tau juos susius,suplys ir ismes

Tu gal juokauji unsure.gif taigi kitaip cia nerasyciau del tu naktinuku, niekas neismes, nes zinuteje pries tai taigi parasiau kad su tokiais ir buvau suplysusiais per visus "galus" , pakol vyras kita diena neatveze mano visu daiktu 4u.gif Ir sesute liepe keltis ir vaikscioti po palata kad po operacijos prasivaiksciuoti o as galima sakyti nuoga biggrin.gif ir jai buvo nemotais kad pas mano palatos kaiminka vyras sedi. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorija79: 06 spalio 2010 - 18:37
Nezinau kaip tau ten nepesiseke aisku buvo ir mano naktiniai daug priekyje iskirpti vieni o kiti graziai susijuosis ir uzsirisa biggrin.gif ,o siaip niekur ligoninese ypatingu nerasi,tiek Lietuvoje tiek uzsienyje yra specialus,o privati palata gerai buvo ir tuom nors ir su apatiniais eik prie nieko nereik taikytis,o siaip lankytojai turi taikitis prie ligoniu o ne atviksciai,na jei tau buvo nemalonu reikejo paprasyti kad trumpam iseitu kol nueisi kur tau reikia
Atsakyti
QUOTE(ferari @ 2010 10 07, 11:28)
Nezinau kaip tau ten nepesiseke aisku buvo ir mano naktiniai daug priekyje iskirpti vieni o kiti graziai susijuosis ir uzsirisa biggrin.gif ,o siaip niekur ligoninese ypatingu nerasi,tiek Lietuvoje tiek uzsienyje yra specialus,o privati palata gerai buvo ir tuom nors ir su apatiniais eik prie nieko nereik taikytis,o siaip lankytojai turi taikitis prie ligoniu o ne atviksciai,na jei tau buvo nemalonu reikejo paprasyti kad trumpam iseitu kol nueisi kur tau reikia

Na matai, esu labai tolerantiska tokiais atvejais, man visada atrodo kad zmogus pats turi susiproteti ir zinoti kad reikia iseiti ar nusisukti, bet jei ne, tai ka padarysi, nevarinesiu taigi as to jos vyro pirmin atgal, jau geriau pakentesiu dantis sukandusi ir pasiguosiu pvz. cia. O del mokamos palatos , galiu pasakyti kad zinoma geriau ir smagiau bet reiktu nepamirsti kad ne visi tokia prabanga gali sau leisti rolleyes.gif
Atsakyti
kartais lieka apsispresti ar gydytojui i kisene ar imti palata zinant kad prieziuros bus daugiau smile.gif mirksiukas.gif o del tolerancijos kartais ,kartaisne visur ji reikalinga,na jei zmogus nesupranta tai galima kazkaip graziai jam pasakyt 4u.gif
Atsakyti
Mamos, o į KMUK priima visas gimdyves, jei pvz. važiuoji ten gimdyt nesusitarus su jokiu gydytoju? Ar čia kvailokas klausimas? smile.gif

Sūnų gimdžiau klinikose (bet šiek tiek pirma laiko, todėl tik į KMUK ir važiavom), su niekuo nesusitarus, išsipirkau vienvietę palatą, buvo saugu, ramu ir patogu. Dėl daktarų, akušerės, sesučių - jokių priekaištų neturiu - labai buvau patenkinta priežiūra, dėmesiu, gimdymu, pagalba maitinant mažylį ir šiaip. Todėl ir antrąjį vaikelį galvoju gimdyt būtent KMUK. Tik nežinau, ar būtina tartis su kokiu gydytoju dėl gimdymo? (aišku dėl ramybės ir saugumo gal būtų patartina). Kaip manot? 4u.gif
Atsakyti
BrBk, jeigu bus vietų, tikrai priims. jei nebus, siųs, pvz., į II ligoninę.
kaip ir su vienvietėmis palatomis - jei jų konkrečiu momentu bus laisvų, pageidaujantiems pasliūlys smile.gif
Atsakyti