Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 26 tema

Apklausa: Kas labiausiai jums patinka Edvarde? (48 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Daiva41, o tu skaitai rusu ir kita - nauja sukurta foruma? g.gif Nes tai as tik siandien ji atradau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 05, 12:07)
O kur jie Toma paliko?  unsure.gif  As jau pripratau juos matyti trise... o dabar pasimatymas dviese  g.gif

nu kiek gi jis gali su zvake stoveti hihihi.gif

QUOTE(Arti @ 2010 10 05, 12:42)
Jezus ir kuo cia dziaugtis unsure.gif ..man tai liudna i tokias fotkes ziuret verysad.gif ..Del manes tai tu fotkiu galetu ir nebut..uztektu ir zinot, kad jie kazkur ten..ant sito svieto bastosi ax.gif Matet kaip vienas paparacis savo veideli slepia..va taip ji menesi paganius ir atsoktu jam noras paparaciu but  mad.gif Zodz, jei tik mano valioj butu..visom fanen ciucialas nurauciau ir visiems papracams subines isspardiciau, kad tik paliktu zmogu ramybej aggressive.gif

Jei butum tokia, nebutum zvagzde,arba kokia psichine zvaigzde,nuo kurios nusigreztu visi fanai ir tada...nebutum zvagzde.Brangioji,tai kaina kuria tenka moketi uz slove.Kai tampi aktorium turi suvokti,kad triumfo valanda atsisveikini su privatumu biggrin.gif Man taip pat nepatinka kai karsta naujiena buna ka zvaigzde valge restorane,bet pati mielai ziuriu tas fotkes.Todel neturiu teises piktintis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2010 10 05, 14:43)
Jei butum tokia, nebutum zvagzde,arba kokia psichine zvaigzde,nuo kurios nusigreztu visi fanai ir tada...nebutum zvagzde.Brangioji,tai kaina kuria tenka moketi uz slove.Kai tampi aktorium turi suvokti,kad triumfo valanda atsisveikini su privatumu  biggrin.gif Man taip pat nepatinka kai karsta naujiena buna ka zvaigzde valge restorane,bet pati mielai ziuriu tas fotkes.Todel neturiu teises piktintis  cool.gif

drinks_cheers.gif Nu taip. Aš manau jie ir taip sėkmingai slapstosi, juk nesėdi 24 h per parą kambaryje. o nesuseka. Taigi kai kartais juos užsiokina tai jau reikia kentėti, tokia jau ta populiarumo kaina. O dar manau, kad ne be prodiuserių pagalbos visas tas slaptumas, kuo daugiau intrigos tuo fanam įdomiau, o tai beabejo įtakoja ir būsimo, bei esamų filmų populiarumą.
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 05, 16:31)
Daiva41, o tu skaitai rusu ir kita - nauja sukurta foruma?  g.gif  Nes tai as tik siandien ji atradau...  doh.gif

Aš skaitau tik twilight-saga.ru. o apie kita nežinojau . biggrin.gif Dalinkis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 05 spalio 2010 - 15:11
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 05, 09:06)
Aš vieną intrigėlę turiu... mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
Bet ir tu pati apie tai skaitei (šaltiniai mūsų berods  panašūs).
Visi tyliai tyliai kalba, kad Žanės Džasperis biseksualas. Jis  vis neapsisprendžia ar vyrus mylėt, ar moteris ax.gif Bet info ši tik tarp fanų ir žurnalistų sklando ir nėra patvirtinta, todėl geltoninu, kad Žanei nuotaikos nesugadinčiau lotuliukas.gif

nuuuuu čiaaaaa dabar kaaaas!!!!!!!!
user posted image

***** turėjau kažkada mintį, kad jis gaaali būt ir gėjus. vat taip va... bet skaičiau, kad jis užaugo ir mėgsta Texasą, o ten pakantumas gėjams turbūt dar mažesnis nei Lietuvoje.

nu anyway, bi-sexulus, tai biseksualus, svarbu ne gėjus lotuliukas.gif šansų yra ir MAN lotuliukas.gif
Atsakyti
Uzsispyrele27 hi.gif

Žane tai tik gandai...jis dar nematė tavęs mirksiukas.gif Kai pamatys,supras...jam reikia tik moterųųųųųųųųųųųųųųųųųųų mirksiukas.gif 4u.gif lotuliukas.gif


Prisiminiau, je itarp mūsų yra pedagogų, tai sveikinu su mokytojo diena 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 05 spalio 2010 - 15:20
Zane, nu netikiu kad ans gejus yr nors tu ka biggrin.gif
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 05, 11:00)
Sakai, reikia atsiprašyti, kad taip jas visaip kaip išvadinau :
Na gerai...tos kurios myli Taylor, ne pedofilės ::
Atsiprašau ::  ::

atleidziu nail.gif:
user posted image
QUOTE(Arti @ 2010 10 05, 14:38)
Tai kad man paciai be jusu liudna mirksiukas.gif ..vis pasizadu, kad mazinsiu bendravima su jumis ir as vel cia kaip cia..O jei ir dingsiu kada, tai ne su visam..kol "Stefos sapno" nebaigsiu..vaidensiuos cia, bent savo rasliava priduot ::
(Nors siaip tai as kaip degtukas..greit uzsiplieskiu kokia naujove..ir taip pat greit uzgestu :: Vyras jau laukia naujos mano manijos...sako sita jau turetu baigtis : Va kai dingsiu..galesit mane papracinti kitose temose...dabar Arti kulturizmu susidomejo..matet..girdejot : )

ale kazkaip man sirdis jaute kad tu cia po priedanga biggrin.gif ot isprotejus moteriske laugh.gif kulturiste laugh.gif
QUOTE(Gorada @ 2010 10 05, 14:53)
as greiciau to isimylejusio super dailaus kuno, tamsaus gymio, ir elgesio kaip Blackas fane. tai sunku pasakyti ar Tayloro ar Jacobo smile.gif
jei Tayloro tai labai fiziškai  blush2.gif
jei Jacobo tai biski giliau wink.gif

wub.gif wub.gif friends.gif
Atsakyti
taaaaaaaaaaaaip
juoba, kad aš tokia vyriška motera lotuliukas.gif tiksiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Pratesiant paparaciu ir Robsten tema, tai anksciau Kristen rode savo nepasitenkinima... sikart man atrodo, kad Robertas vos valdesi...

user posted image

ziaurokai cia viskas... nervus gerai istampo zurnalistai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 10 05, 15:40)
Pratesiant paparaciu ir Robsten tema, tai anksciau Kristen rode savo nepasitenkinima... sikart man atrodo, kad Robertas vos valdesi...

user posted image

ziaurokai cia viskas... nervus gerai istampo zurnalistai  doh.gif

O gal jie taip susipykę buvo ir papracai buvo puiki proga tą pyktį pademonstruoti...
Atsakyti
Sveikos... as cia taip vargau vargaiu, o jau ziuriu matet ju ta pasimatyma.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellana: 05 spalio 2010 - 15:47
QUOTE(Bellana @ 2010 10 05, 16:45)
Sveikos... as cia taip vargau vargaiu, o jau ziuriu matet ju ta pasimatyma..  lotuliukas.gif

geriau papasakok kaip tau sekas laugh.gif ar vis dar su Dzeikobu ar jau Edwardeli pakabinai laugh.gif
Atsakyti