Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai nuotakoms

QUOTE(BukSavimi @ 2012 11 06, 22:28)
Na bet jau man abeji auskarai taaaip atsibodę... Visi dabar su tais burbuliukais daro... Vien dėl to, pas mane tokių nebus... biggrin.gif


As net nesu atkreipus i tai demesio biggrin.gif
Atsakyti
As tai dazniau esu macius su paprastais perliukais, su visokiais laseliais ir gana trumpais. biggrin.gif nors internete visokiu burbulu tikrai daug maciau vestuviniuose papuosaluose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 06, 22:38)
As tai dazniau esu macius su paprastais perliukais, su visokiais laseliais ir gana trumpais.  biggrin.gif  nors internete visokiu burbulu tikrai daug maciau vestuviniuose papuosaluose  biggrin.gif


"Burbuliniai" auskarai tikrai butu mano pasirinkimas, jei vestuves butu ziema! Tokie ziemiski jie man, kaip sniego gniuztes arba bumbuliukai ant eglutes smile.gif
Atsakyti
As jau pradejau nerimauti del savo auskaru... Pradingo mano auksaranke,neatsiliepia jau beveik 2 savaites doh.gif O iki vestuviu tik menesis beliko. Kitur uzsisakyti jau nespesiu,o ir nera noro rinktis paskubomis. Gal ka is turimu savo pritaikysiu verysad.gif

QUOTE(BukSavimi @ 2012 11 06, 23:28)
Na bet jau man abeji auskarai taaaip atsibodę... Visi dabar su tais burbuliukais daro... Vien dėl to, pas mane tokių nebus... biggrin.gif


As irgi turiu panasius,vienoms vestuvems dariausi,pries kokius 3 metus.
Taip juokas sueme is tavo pasisakymo,kad atsibode,atrodo lyg tuokiesi kas menesi ir tau tie auskarai jau atsibodo biggrin.gif As nepiktai,tik tokia mintis sove i galva mirksiukas.gif

Mano ilgieji tokie,tik man dabar jie visiskai netiks ziema.
user posted image
Atsakyti
Na tai, kad daugiau kitokiu is ilgu nelabai ka randu tongue.gif
dar gal tokie
user posted image bet galetu buti ilgesni rolleyes.gif

o kazin graziai atrodys, kai kaklas tuscias? ar geriau reik kazko ant kaklo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Steisi @ 2012 09 14, 08:28)
Kitoje supermamu temoje aptikau nuoroda i lietuviu kurtus papuosalus. Seniau cia domejausi apie papuosalus su gintaru, tai jie turi siek tiek ir gintariniu papuosalu, kurie yra "kazkas kitokio", ko ir ieskojau. Gintaras cia pateiktas orginaliau, siuolaikiskiau. Gal ir pacios jau zinot, bet pasidalinsiu - autorine juvelyrika


Koki faina puslapi cia parodete! smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 11 06, 23:51)
As jau pradejau nerimauti del savo auskaru... Pradingo mano auksaranke,neatsiliepia jau beveik 2 savaites  doh.gif  O iki vestuviu tik menesis beliko. Kitur uzsisakyti jau nespesiu,o ir nera noro rinktis paskubomis. Gal ka is turimu savo pritaikysiu  verysad.gif
As irgi turiu panasius,vienoms vestuvems dariausi,pries kokius 3 metus.
Taip juokas sueme is tavo pasisakymo,kad atsibode,atrodo lyg tuokiesi kas menesi ir tau tie auskarai jau atsibodo  biggrin.gif  As nepiktai,tik tokia mintis sove i galva  mirksiukas.gif

Mano ilgieji tokie,tik man dabar jie visiskai netiks ziema.

O kodėl nespėtum? Juk tokius visokius auskarus padaryti nėra sunku ir netrunka ilgai (na bent jau jei teisingai daugmaž įsivaizduoju taviškius, kažkokius vistiek iš karoliukų ir panašiai). rolleyes.gif
Na kodėl, aš pavyzdžiui pati į tuos burbulus žvalgausi, ir gražu man jie, ir turbūt imsiu (jeigu per pusę metų nepersigalvosiu lotuliukas.gif ), bet vistiek truputį su ja sutinku ir nesu tikra ar jie pakankamai "vestuviniai" unsure.gif
Taviškiai nuostabūs wub.gif tik aš neimčiau dėl auksinių detalių pavyzdžiui, bet ant kitos varvinčiau seilę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 07, 00:01)
O kodėl nespėtum? Juk tokius visokius auskarus padaryti nėra sunku ir netrunka ilgai (na bent jau jei teisingai daugmaž įsivaizduoju taviškius, kažkokius vistiek iš karoliukų ir panašiai).  rolleyes.gif
Na kodėl, aš pavyzdžiui pati į tuos burbulus žvalgausi, ir gražu man jie, ir turbūt imsiu (jeigu per pusę metų nepersigalvosiu  lotuliukas.gif ), bet vistiek truputį su ja sutinku ir nesu tikra ar jie pakankamai "vestuviniai"  unsure.gif
Taviškiai nuostabūs  wub.gif  tik aš neimčiau dėl auksinių detalių pavyzdžiui, bet ant kitos varvinčiau seilę  wub.gif


Vat butent,kad ne visos daro su auksinem detalem,o kitokio metalo as negaliu nesioti. Dabar del kuriu tariausi,visai kitokie. Taip tikiuosi,kad atsilieps ta auksaranke g.gif
Tariausi del situ :
http://www.etsy.com/...stones-earrings
http://www.etsy.com/...ngs-bridal-gold
Atsakyti
https://www.facebook...k=photos_stream

va panele daro biski kitokius, gal kam pravers smile.gif as pas ja kazka uzsakinesiu.. bet noriu tu melynu tokiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 11 07, 00:07)
Vat butent,kad ne visos daro su auksinem detalem,o kitokio metalo as negaliu nesioti. Dabar del kuriu tariausi,visai kitokie. Taip tikiuosi,kad atsilieps ta auksaranke  g.gif
Tariausi del situ :
http://www.etsy.com/...stones-earrings
http://www.etsy.com/...ngs-bridal-gold

Tada supratau, beje pirmieji irgi nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(festina lente @ 2012 11 06, 22:51)

Mano ilgieji tokie,tik man dabar jie visiskai netiks ziema.


labai grazus ir sitie smile.gif wub.gif kodel netiks ziema? smile.gif nebent prie sukneles netinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergina_ @ 2012 11 07, 00:22)
labai grazus ir sitie smile.gif wub.gif  kodel netiks ziema? smile.gif nebent prie sukneles netinka smile.gif


Dar sukneles neturiu doh.gif Bet ji nebus labai sventiska,bus paprasta suknute,tokie auskarai butu visai ne i tema.
Papildyta:
QUOTE(Apelsinuk @ 2012 11 06, 23:57)
Na tai, kad daugiau kitokiu is ilgu nelabai ka randu  tongue.gif

o kazin graziai atrodys, kai kaklas tuscias? ar geriau reik kazko ant kaklo?  ax.gif


Mano galva,jei auskarai ilgi,tikrai nereikia nieko ant kaklo deti. O jei nori kazko ant kaklo,tada auskariukai mazyciai graziau ziurisi.
Atsakyti