Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

QUOTE(Veivas @ 2011 02 01, 23:51)
Pritariu del  Gps...ismaisiau visa Europa, greit bus desimtmetis kai keliaujame su zmona dviese ir be GPS butu sunku..kas be ko , popierini varianta irgi reikia tureti... thumbup.gif


QUOTE(Veivas @ 2011 02 02, 17:50)


Tikrai aš nieko neturiu prieš GPS schmoll.gif Tai yra tikrai nuostabus kelionių pagalbininkas drinks_cheers.gif Na, bet aš tikriausiai esu keistuolė - man tiesiog BEPROTIŠKAI patinka šturmanaut - tikriausiai dėl to ir nepasigendu GPS-o thumbup.gif Kad jūs žinotumėt kokį kaifą jaučiu dirbdama "šturmano" darbą lotuliukas.gif Neįsivaizduojat, koks jausmas apima kokiam didžiuliam mieste, pvz. Paryžiui , "nuvairuot" šeimą ten kur reikia thumbup.gif thumbup.gif Tai toks adrenalinas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vien dėl to fantastiško pasitenkinimo jausmo nenoriu "parduot" savęs GPS schmoll.gif Mes irgi automobiliu apkeliavom daugiau nei pusę Europos ir mano pagalba dar niekada "nepaklydom" ax.gif Aš paprasčiausiai nenoriu atimt iš savęs galimybės patirt tą malonumą, kurį pajauti SAVO JĖGOM kelionėje atradęs tai ko ieškojai, nes tikrai žinau, jei įsigyčiau GPS - pasiduočiau jo įtakai - aptingčiau ir likčiau tik keleiviu, sėdinčiu šalia vairuotojo blush2.gif

Paskaičiau ką parašiau ir pagalvojau, kad žmonės isivaizduos kad reikalų turi su mazochiste, kuri pati save kankina šturmanavimu lotuliukas.gif Patikėkit, tikrai aš savęs nekankinu - tikraja ta žodžio prasme aš KAIFUOJU nuo šio darbo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 02 vasario 2011 - 22:11
QUOTE(mot99 @ 2011 01 25, 03:14)
Tikrai saunus reportazas, fantastiskos foto ir puiki kelione. Mums reikejo 4 kelioniu, kad tiek apvaziuotume  ax.gif Ir tai ne viska. Ir dar man labai patiko, kad nebuvot grieztai apsibreze pagal grafika - patiko Venecija ir buvot kiek norejot. Sito reikes is jusu pasimokyti. Sekmes jums sekanciose kelionese. Ir lauksim tolimesniu ispudziu  mirksiukas.gif


Ačiū aciuks.gif Jau keli metai planuodama keliones pasilieku rezervui po porą dienelių nenumatytiems atvejams thumbup.gif Ir tikrai tai pasiteisina - nereikia skaudančia širdim palikti vietų, kuriose noris ilgiau pabūt wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 02 vasario 2011 - 22:25
Laba
O kol Jus ziurit i zemelapi, galima pasidairyti ir pafotkint is vaziuojancios masinos. Sturmanu buvau nuo Varsuvos su zemelapiu ir tik is 3 karto pasukom teisingai i Krokuvos puse (nu nevisi zino, kad Krokuva tai Katovicu puse). Kita kelione su GPS buvo jau geriau, bet ir tai Mestrej neitaikem i keliuka reikiama.
Bolzano papuolem i tralu aikstele, sukom daug ratu ir juokinom juos kol isvaziavom is tos aiksteles. Stresas buvo ne tik mums, bet ir vokieciams su kabriais. Aisku kai kam cirkas iki nukritimo.
Tai dabar tik uz GPS - kiekvienam savo drinks_cheers.gif .
Faina jusu tema, favoritese sedi ir diskusijos idomios 4u.gif liux...
Atsakyti
QUOTE(rapugis @ 2011 02 03, 09:50)
...O kol Jus ziurit i zemelapi, galima pasidairyti ir pafotkint is vaziuojancios masinos.

Na, patikėkit, spėju aš ir važiuodama pafotkint - negalėčiau be to ištvert yahoo.gif Spėju netgi vyra užknist su priekaištais, kad LANGAS NENUVALYTAS blush-anim-cl.gif blush2.gif Nors jis kiekvienąkart sustojus visus langus visada nuvalo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 03 vasario 2011 - 21:17
QUOTE(Cobre @ 2011 01 15, 00:52)
oi, zakopane ir mums siuo klausimu atsirugo, "pakrikstijo"  doh.gif  biggrin.gif   po to net nebenorejome nei uz ka pas zmones apsistoti  doh.gif  kazkokia fobija buvo atsiradusi net.

Kas čia daros su ta Zakopane g.gif Cobre, jūs gal jau ketvirtas žmogus iš kurio girdžiu nepasitenkinimą dėl gyvenimo pas žmones būtent Zakopanėj doh.gif Matyt ten lenkai labai išnaglėję ir nesiskaito su turistais - žino, kad gyvena turistinėj vietoj ir savo sąlygas diktuoja doh.gif Aš tai tą naktį Zakopanėj prisimenu kaip didžiausią košmarą doh.gif Nuvažiavus tiek kilometrų naktį norėjos pailsėt, o šalia mūsų kambario buvo virtuvė, kurioje vos ne iki paryčių vyko triukšmingas lenkų balius, beje šeimininas pats dalyvavo toj pjankej doh.gif Jam visai nė motais, kai bandėm prašyt (ne tik mes, bet ir dar kelios šeimos su mažais vaikais), kad leistų pailsėt doh.gif doh.gif Negana to, paryčiais, jau triukšmui nutilus, šeimininkas dar sugebėjo pasižadint mano vyrą ir paprašyt, kad pervarytų mašiną į kitą vietą - tai jau buvo viršūnė doh.gif Aišku, manasis pasiuntė tą senį ir net nesikėlė iš lovos thumbup.gif Ryte dar susiriejo su juo, nes už tokią "malonią" nakvynę atsisakėm mokėt visą sutartą sumą ax.gif Nuo to karto pasakiau, kad daugiau niekada pas lenkus jokių nakvynių nebus schmoll.gif
Pst. Bet, aišku, vienareikšmiškai teigti, kad visi nuomotojai Zakopanėj tokie bjaurūs ir negerbiantys turistų, negaliu - gal čia tik kai kuriems, tame tarpe ir mums, taip "nenuskilo" g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 05 vasario 2011 - 11:13
Aidluka, dėkui dar kartelį už reportažą 4u.gif Dbr perskaičiau nuo pradžios iki galo. Net šiurpas kūnu ėjo. Kitos vietos ir mano jau aplankytos. Reportažo gale net susigraudinau, nes jau 2 metus (kadangi auginu mažą vaikelį) negalėjau išvykt, o taip norisi į kalnus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rapugis @ 2011 02 03, 09:50)
Laba
O kol Jus ziurit i zemelapi, galima pasidairyti ir pafotkint is vaziuojancios masinos. Sturmanu buvau nuo Varsuvos su zemelapiu ir  tik is 3 karto pasukom teisingai i Krokuvos puse (nu nevisi zino, kad Krokuva tai Katovicu puse). Kita kelione su GPS buvo jau geriau, bet ir tai Mestrej neitaikem i keliuka reikiama.
Bolzano papuolem i tralu aikstele, sukom daug ratu ir juokinom juos kol isvaziavom is tos aiksteles. Stresas buvo ne tik mums, bet ir vokieciams su kabriais. Aisku kai kam cirkas iki nukritimo.
Tai dabar tik uz GPS - kiekvienam savo  drinks_cheers.gif .
Faina jusu tema, favoritese sedi ir diskusijos idomios  4u.gif  liux...

Kai nebuvo GPS, tai važiuodavom tik su žemėlapiu, bet ir pafotkint, ir pafilmuot spėji. Juk ne ralio trasa važiuoji biggrin.gif. O paklydę buvom tik vieną kartą Varšuvoj, kai išvažiavom už žemėlapio ribų. biggrin.gif
Dabar žinoma paprasčiau, ir ypač tas prietaisėlis gerai, kai važiuoji miestu. Man jis patinka tada, kai pati vairuoju per miestus, nes maniškis, tai labai jau atsipalaiduoja dirbdamas šturmano darbą laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2011 02 02, 21:42)
Tikrai aš nieko neturiu prieš GPS schmoll.gif Tai yra tikrai nuostabus kelionių pagalbininkas drinks_cheers.gif Na, bet aš tikriausiai esu keistuolė - man tiesiog  BEPROTIŠKAI patinka šturmanaut - tikriausiai dėl to ir nepasigendu GPS-o  thumbup.gif  Kad jūs žinotumėt kokį kaifą jaučiu dirbdama "šturmano" darbą  lotuliukas.gif Neįsivaizduojat, koks jausmas apima kokiam didžiuliam mieste, pvz. Paryžiui , "nuvairuot" šeimą ten kur reikia  thumbup.gif  thumbup.gif Tai toks adrenalinas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Vien dėl to fantastiško pasitenkinimo jausmo nenoriu "parduot" savęs GPS schmoll.gif Mes irgi automobiliu apkeliavom daugiau nei pusę Europos ir mano pagalba dar niekada "nepaklydom" ax.gif Aš paprasčiausiai nenoriu atimt iš savęs galimybės patirt tą malonumą, kurį pajauti SAVO JĖGOM kelionėje atradęs tai ko ieškojai, nes tikrai žinau, jei įsigyčiau GPS - pasiduočiau jo įtakai -  aptingčiau ir likčiau tik keleiviu, sėdinčiu šalia vairuotojo blush2.gif

Paskaičiau ką parašiau ir pagalvojau, kad žmonės isivaizduos kad reikalų turi su mazochiste, kuri pati save kankina šturmanavimu  lotuliukas.gif Patikėkit, tikrai aš savęs nekankinu - tikraja ta žodžio prasme aš KAIFUOJU nuo šio darbo wub.gif  wub.gif  wub.gif


Aš irgi kaifuoju nuo šturmano darbo. Paprastai kartu su žemėlapiu turiu ir konkrečios vietos, į kurią turime pakliūti, papildomų stambesnio mastelio detalesnių žemėlapiukų iš google maps. Dar namuose gerai susiplanuoju būsimą maršrutą ir google prasieinu žemėlapiu tuo maršrutu. Važiuojant į miestus papildomai pasiieškau ir parkingo aikštelių prie lankomų objektų. O jei mano "navigacija" ir sugrybauja retkarčiais, visada galima paklausti sutiktų žmonių.
Šiemet planuojam važiuoti į Kroatiją ir Slovėniją, tai irgi tik su popieriniais žemėlapiais.
Tiesiog tai kaip kontrolinis namų darbas thumbup.gif
Atsakyti
Dar kartą įdėmiai perskaičiau Jūsų fotoreportažą ir supratau, kad ne tik tarp judviejų su vyru ir mūsų galima dėti lygybės ženklą, skaičiau ir net girdėjau save tą patį kalbant ar mąstant lotuliukas.gif Įtariu, kad būtų smagu kur nors pakeliui susitikti... Tiesa, vienas skirtumas yra, aš kiekvienoje vietoje stengiuosi aplankyti kuo daugiau, lyg ten būčiau paskutinį kartą ax.gif Tas noras kildavo iš to, kai turėjau tikslą važiuoti į vis kitą šalį ir niekada negrįžti atgal, deja, supratau, kad tos Europos ne tiek ir daug blush2.gif Kažin, ar jūsų dalies maršruto nekartosim šiemet blush2.gif
Atsakyti
Klausimėlis važiavusiems panašiu maršrutu iki Reino krioklių ax.gif

Ar yra pakeliui dėmesio vertų vandens parkų g.gif buvom nusižiūrėję Slovakijoje, bet praeitą vasarą taip išėjo, jog nespėjom su laiku, o antrus metus skirti tai pačiai šaliai kaip ir nelabai įdomu g.gif o be to važiuojant link Bavarijos pro Drezdeną nelabai ir pakeliui doh.gif
apie Lenkijos vandens parkus gerų atsiliepimų neradau...

Beje, ar verta užsukti į ginklų muziejų? gal kas buvote ir galite parašyti... g.gif
Atsakyti
Jeigu važiuosit iki Reino krioklių, tai vandnes parkų yra prie Bodeno ežero
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 02 18, 07:58)
Jeigu važiuosit iki Reino krioklių, tai vandnes parkų yra prie Bodeno ežero



būtų net labai pakeliui, nes ten trumpam apsistoti noretume smile.gif

o gal žinot konkrečiau kuriam miestelyje, ar internetine nuoroda?
radau kažkokį prie Miuncheno, rašo lyg tai su terminiais baseinais, būtų iš ties puiku vakare atsipalaiduoti o vaikam nuo kalniuku palakioti wink.gif
Atsakyti