Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

Parduotuvės didžiosios maisto dirbs, bet gali dirbti sutrumpintai, kavinės dirbs, o parko darbo laikas yra ju puslapyje ( nurodyta, kad tokiu pačiu laiku dirba ir savaitgaliais bei per išiegines dienas) http://www.juraparks...pl/zaplanuj.php
Lygiai taip pat dėl lankomų pilių pažiūrėkit jų puslapiuose- visada rašo, jei nedirba per šventes
Atsakyti
Sveikutės mergaitės,
labai noriu padėkoti už palaikymą šiuo sunkiu mano gyvenimo laikotarpiu 4u.gif Ir atsiprašyti už neatsakytus klausimus ir neįvykdytus pažadus (tikiuos, kad neužilgo šią klaidą ištaisysiu) verysad.gif Dabar visa šeima jaučiamės kaip ežiukai pasiklydę rūke niekaip nesuprantantys ar sapnuojam ar iš tikro išgyvenam tai ką išgyvenam verysad.gif bijau.gif

QUOTE(rapugis @ 2011 03 09, 09:28)
QUOTE(Aidluka @ 2011 03 03, 22:29)

Poznanės, Torunės, taip pat ir anksčiau rodytose Soliec Kujawsky dinozaurų parko nuotraukose 2009 pavasaris, tiksliau 2009 velykos -  balandžio 11-13 dienos smile.gif

Sita domina 4u.gif Kazkaip susimakalavau beskaitydama ir isivaizdavau, kad ten per velykas buvot, bet ziuriu, kad Berlyne.


Rapugis, jūs nieko nesusimakalavot - mes važiuodami į Berlyną aplankėm būtent per šiuos Lenkijos miestelius thumbup.gif Nepykit, atsiprašau labai - į kitus klausimus atsakysiu vėliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2011 03 11, 16:12)
Sveikutės mergaitės,
labai noriu padėkoti už palaikymą šiuo sunkiu mano gyvenimo laikotarpiu  4u.gif  Ir atsiprašyti už neatsakytus klausimus ir neįvykdytus pažadus (tikiuos, kad neužilgo šią klaidą ištaisysiu) verysad.gif Dabar visa šeima jaučiamės kaip ežiukai pasiklydę rūke niekaip nesuprantantys ar sapnuojam ar iš tikro išgyvenam tai ką išgyvenam  verysad.gif bijau.gif


Aidluka, nesijaudinkite - bent jau mano klausimai tai tikrai nedega - kada galėsite tada atsakysite mirksiukas.gif Nujaučiu, kad jūs turite labai didelių bėdų ax.gif Bet linkiu, kad rūkas nuo jūsų gyvenimo pradėtų bent po truputį sklaidytis ir "ežiukai rastų kelią namo" 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif prisijungiu prie visos jūsų palaikymo komandos, juk visi turim viens kita palaikyti, jei ne žodžiais tai mintimis tikrai:tokiu atveju aš visiems primenu tokia dainusška, kuria dainavo Deivydas, kur dalyvavo kelias i žvaigždes-"...viskas bus gerai, viskas bus gerai....tu pati žinai...."ne tik kas gera visada preina, bet ir kas bloga- kažkada pasimiršta.Žmogus visū stipriausias,Aidluka, man rodos, jūsų- superinės šturmanės dėka, jūsų šeimos laivas ras ramybės uosta.....
Atsakyti
Gyvenimas tęsiasi ax.gif Bandysiu po truputį gydytis sielos žaizdas ir iš vėl iš naujo pradėti gyvent verysad.gif
Šiandien dar nėra jokio noro atsakinėt į klausimus, tai bandysiu aprašyt savo 2009 metų velykinę kelionę - pastebėjau, kad ji kai ką sudomino smile.gif

QUOTE(vidiga @ 2011 03 03, 23:18)
Kadangi kelionių virusas plinta vis labiau  thumbup.gif  tai labai net įsivaizduoju nuostabią ekspromtu suorganizuotą kelionę tokiu netikėtu laiku  bigsmile.gif  kai visi sėdi apsunkę prie stalų...
tik kyla klausimas, kaip suspėjote su laiku, nes spėju, jog tą kartą ir Berlyno zoo oplankėt ir Tropikų vandens parką  smile.gif , o kur dar lenkija su tiek miestelių ir dino parku...

Iš ties žaviuosi Jūsų gebėjimais planuoti keliones... gal visos nakvynės buvo užsakytos, nes iš patirties žinau, jog tai atima nemažai brangaus laiko... o palapinėje turbūt dar buvo šalta miegoti  mirksiukas.gif



Gal pradėsiu nuo to kaip mano galvoje kilo tokia nereali ir galbūt daug kam protu nesuvokiama idėja doh.gif Žodžiu savaitgalis prieš velykas, sėdim visi trys namuose, ryte kaip visada aš guliu lovoj su kompu, skaitau Lietuvos rytą, randu kažkokį straipsnį apie Berlyną ir galvon šauna išganinga mintis (tik mintis, nes pati nepatikėjau tuo ką šeimai pasiūliau lotuliukas.gif ) - velykas atšvęst ne taip kaip visada, o nuvažiuot į Berlyną thumbup.gif Vyras iškart pritarė šiai idėjai, nes pasirodo dar nuo mokyklos laikų vokiečių kalbos mokytoja jį buvo apžavėjus pasakojimais apie šį miestą wub.gif Aš kažkur buvau girdėjus kad ten neblogas zoologijos sodas - vaikas net šokinėt iš džiaugsmo pradėjo kai jam pasakėm kaip planuojam praleist velykas thumbup.gif Na, tai kaip ir viskas nuspręsta - aš turiu beveik savaitę laiko sudėliot maršrutą taip, kad jis patenkintų visų mūsų lūkesčius drinks_cheers.gif Žodžiu, Berlynas "apauga" gražiais Lenkijos miestelių vaizdeliais ir susidėlioja visai neblogas velykinis maršrutas, kurį dabar atpasakot galiu vos ne valandų tikslumu, nes nuotraukose dažnai į kadrą pakliūdavo laikrodžiai lotuliukas.gif

Iš karto pasakau, Tropikų vandens parko šį kartą mūsų planuose nebuvo schmoll.gif Ir nakvynių iš anksto nerezervavom - galvojom, kad vistiek kažkaip rasim kur pernakvot - aišku ne palapinėse, nes tokiu laiku kempingai dar nedirba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2011 03 17, 22:09)
Gyvenimas tęsiasi  ax.gif Bandysiu po truputį gydytis sielos žaizdas ir iš vėl iš naujo  pradėti gyvent  verysad.gif
Šiandien dar nėra jokio noro atsakinėt į klausimus, tai bandysiu aprašyt savo 2009 metų velykinę kelionę - pastebėjau, kad ji kai ką sudomino smile.gif


Džiaugiamės, kad grįžote į mūsų ratelį smile.gif , patikėkit, Jūs čia esat labai laukiama wub.gif o Jūsų pasakojimai bei nuotraukos visuomet sukelia labai geras emocijas, o kai kuriems ir prisiminimus 4u.gif

Kaip jau susidariau vaizdą, čia lankosi visi "pamišę" dėl kelionių thumbup.gif , tokia darausi ir aš...

Taigi laukiame tesinio smile.gif
Atsakyti
Penktadienį vakare apie 22 val. vyras grįžta iš komandiruotės, susidedam daiktus, kurių kelionėj gali prireikti ir nusprendžiam porą valandų prieš kelionę pasnaust smile.gif Galų gale apie 2 val. nakties pajudam iš namų smile.gif Laukia tolimas kelias - neįsivaizduoju, iš kur pas mano brangiausiąjį tiek jėgų atlaikyt tokias keliones - juk vairuoti tai ne šalia sėdėti, nurodinėti ir per langus žvalgytis g.gif
Truputį pasikartosiu su kai kuriom nuotraukom kad vaizdžiau būtų ax.gif Žodžiu šeštadienį anksti ryte pasivaikščiojam po Olštyną - rytas niūrokas, truputį neramu, kad visa kelionė nebūtų niūri ax.gif

Sužavi rodyklė su nuorodom kiek km iki kai kurių miestų, pagalvojam kaip gaila, kad negalim be vizų šios vietos pasiekt per Kaliningradą - kelias tikrai gerokai sutrumpėtų doh.gif

user posted image

user posted image

Riedam toliau link Torunės wub.gif Laikrodis rodo 12,30 val. Praleidžiam valandėlę vaikščiodami po žavų Torunės senamiestį wub.gif

user posted image

Toliau laukia visai šalia Torunės esantis dinoparkas Soliec Kujawski wub.gif

Iš karto įspūdį padaro prie įėjimo į parką stovintis milžiniškas dinozauras - gaila, kad visos nuotraukos su vaiku - kai fotografavau tikrai negalvojau, kad jas kam nors rodysiu, tai iš karto atsiprašau už savo vaikiną stovintį priešaky - įsivaizduokit kad jo nuotraukoj nėra ir pamatysit tikrą vaizdą blush2.gif

user posted image

Keletą kitų šio dino parko nuotraukų esu įkėlus anksčiau - jei kas nepastebėjot - praverskit kelis puslapius atgal ir rasit smile.gif

Šio parko simbolis - žemėje istrigus dinozauro pėda thumbup.gif

user posted image

Parke praleidžiam apie porą valandų ir toliau važiuojam link Poznanės thumbup.gif

Pakely dar matom nuorodą į kitą dinoparką, netoli Poznanės pravažiuojam Lenkijos minilandą, bet nestojam, nes tikrai nelabai turim tam laiko - labai noris po Poznanės senamiesčio aikštę pasivaikščiot wub.gif Senamiestis iš tikro žavus - gaila, kad dar ne sezonas ir neveikia fontanai bei nėra karietų - įsivaizduoju kaip vasarą čia gražu wub.gif

user posted image

user posted image

Laikrodis rodo, kad dabar 18 val. Šiandienos mūsų tikslas pasiekti Berlyną ir kokiam viešbutuke susirasti nakvynę mirksiukas.gif

Berlynas bus rytoj - vaistai labai migdo - nelabai bematau ką rašau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 17 kovo 2011 - 23:49
Smagu girdėt uždegantį kelioninį balsą drinks_cheers.gif Laukiam daugiau tokių gražių prisiminimų su nuotraukom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juki @ 2011 03 18, 19:43)
Smagu girdėt uždegantį kelioninį balsą drinks_cheers.gif Laukiam daugiau tokių gražių prisiminimų su nuotraukom biggrin.gif


QUOTE(vidiga @ 2011 03 17, 23:45)
Džiaugiamės, kad grįžote į mūsų ratelį  smile.gif  , patikėkit, Jūs čia esat labai laukiama  wub.gif  o Jūsų pasakojimai bei nuotraukos visuomet sukelia labai geras emocijas, o kai kuriems ir prisiminimus  4u.gif

Kaip jau susidariau vaizdą, čia lankosi visi "pamišę" dėl kelionių  thumbup.gif , tokia darausi ir aš...

Taigi laukiame tesinio  smile.gif


Ačiū mergaitės, sugraudinot iki ašarų blush2.gif Kažkiap paskutiniu metu labai jautri tapau - kartais užtenka tik žodžio kad pratrūkčiau blush2.gif blush2.gif blush2.gif

QUOTE(vidiga @ 2011 03 17, 23:45)
Kaip jau susidariau vaizdą, čia lankosi visi "pamišę" dėl kelionių  thumbup.gif , tokia darausi ir aš...


Vidiga, pritariu drinks_cheers.gif Man irgi toks įspūdis susidarė, kad čia ligoninė, perpildyta kelionių virusu apsėstųjų lotuliukas.gif Linkiu, kad šis virusas užkrėstų kuo daugiau žmonių, ir pomėgis kelionėms taptų neišgydoma epidemija wub.gif wub.gif wub.gif Juk dauguma užsikrėtę kelionių virusu net nebandom "gydytis" ir paprasčiausiai klimpstam vis gilyn thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
Na, o aš tęsiu 2009 -ųjų velykų mini kelionę smile.gif

Kaip minėjau, mūsų šeštadienio tikslas pasiekti Berlyną smile.gif Iš Poznanės pajudam apie 19 val. ir apie 22 val. mes jau Berlyne thumbup.gif Jaučiamės pavargę - šiai dienai įspūdžių užteks - norim kuo greičiau susirasti kokį viešbutuką ir kristi į lovą ax.gif Įvažiuodami į miestą matom viešbučių iškabas smile.gif Išsiaiškinam, kad šiame regione viešbučio kambarys kainuos apie 100 eur - kaina mus tenkina - ilgai negalvodami viename jų apsistojame thumbup.gif Esam tiek pavargę, kad vakarui skirtas vyno butelis taip ir lieka neatidarytas ax.gif ax.gif ax.gif Tiesiog akimirksniu nulūžtam padėję galvas ant pagalvių lotuliukas.gif
Atsakyti
Sekmadienį, velykų rytą, žadintuvas nuskamba kaip eilinę dieną ruošiantis į darbą smile.gif Nors jaučiamės pailsėję, bet keltis dar nesinori - juk Berlyne dar tik šešta valanda ryto smile.gif Gulim visi trys didžiulėj lovoj (viešbuty nebuvo likę triviečių kambarių, tai administratorius pasiūlė apsigyvent dviviečiame - sako gal tilpsite - ryte taip juokas ėmė prisiminus jo žodžius - į tą lovą kokius tris vaikus dar laisvai būtume galėję suguldyt lotuliukas.gif ) ir negalim atsistebėt, kad taip netikėtai galvon šovus idėja aplankyt Berlyną tapo realybe thumbup.gif Planuojam, ką veiksim visą dieną, truputį neramu ir suspaudžia širdį ar nesijausim vieniši tokią šventinę dieną - juk velykos šeimos šventė - o mes kažkur toli svetimame mieste ax.gif ax.gif ax.gif Vaikui liūdna tik, kad velykinių kiaušinių nebus, bet sako zoologijos sodas bus geriau už kiaušinius - grįšim namo močiutės duos tų kiaušinių lotuliukas.gif Vyrą išsiunčiu į mašiną atsinešt arbatinuko, kad galėtume išsivirt kavos smile.gif Nieko nesuprantu - tik uždarė duris ir vėl grįžo - visai buvom užmiršę kad pusryčiaut turim viešbutyje lotuliukas.gif Na, žodžiu, pasijautėm kaip tikri kaimiečiai - juk pirmą kartą apsilankėm normaliame viešbutyje, šiaip visos mūsų kelionių nakvynės praeina kempinguose palapinėse arba juose esančiuose nameliuose ax.gif

Tik išėjus iš kambario apėmė šventinė nuotaika - visur velykinės dekoracijos wub.gif

user posted image

Karališki pusryčiai, kurie greičiau priminė pietus nei pusryčius - visko net neįmanoma buvo išragaut lotuliukas.gif

user posted image

Netgi velykiniai kiaušiniai vaikino rankoj wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

Įmetu šio viešbučio nuorodą

http://www.vanderval...liner-ring.html

Visi trys vieningai nutariam - pirmoji velykų diena prasidėjo fantastiškai wub.gif Kaži kaip seksis toliau g.gif Grįžtam į kambarį, susikraunam daiktus ir važiuojam į miestą thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 19 kovo 2011 - 10:27
Jau koks jausmas nuostabus apima skaitant thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif savo atostogu sunku sulaukt, noreciau jau dabar persokt kokius 3 menesiukus i prieki ir islekt. Siuo metu finansine puse leidzia tik per atostogas keliaut, o metelius taupyt reik, bet kelioniu virusa gavau nemokamai ir toks pasakojimas dar giliau sirgdina lotuliukas.gif Aciu. Jums linkiu stiprybes ir manau persokus laiko barjiera laukia sauletos dienos ir keliones sunglasses2.gif
Atsakyti