Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Mažasis/mažoji stileiva"

QUOTE(*Dita* @ 2010 10 05, 16:56)
ta nuotrauka daryta pries kelis metus kai dar nesidomejau fotografija ir blykstes kalimas i kakta visai nemaise, o ir objektyvas buvo tamsus, savaime blykste issokdavo.
pamacius nauja konkursa perziurejau savo nuotrauku archyva, kad rasciau kazka atitinkancio tema, buvo daug nuotrauku kur vaikas issipuoses pats, bet butu kimbama, kad ne pats apsirenge, kad pozuota ir t.t.si labiausiai atitiko reikalavimus, o ir man kaip mamai buvo miela prisiminus kaip iejus i kambari paziuret ar miega vaikas, randu juokus krecianti, kiski vaidinanti bigsmile.gif
sureagavau i pirmus komentarus ir nenorejau, kad nuotrauka toliau dalyvautu konkurse, gal del nestumo hormonai sukile, nezinau, bet tiek to, pasidziaugsiu kitais vaikuciais ir ju isradingumu, kvailiojimais smile.gif
na va, pasiteisinau doh.gif aciu kam patiko zuikis mano 4u.gif

Be reikalo sureagavot. Juk tai, kad porai žmonių kažkas netiko, nereiškia, kad kitiems nepatiks mirksiukas.gif Jei turit, kaip rašot, daugiau, tai kodėl gi nesudalyvavus ax.gif Ir mažiau imkit į galvą, kas čia kam patinka, o kas ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 10 05, 18:14)
Be reikalo sureagavot. Juk tai, kad porai žmonių kažkas netiko, nereiškia, kad kitiems nepatiks mirksiukas.gif Jei turit, kaip rašot, daugiau, tai kodėl gi nesudalyvavus ax.gif Ir mažiau imkit į galvą, kas čia kam patinka, o kas ne 4u.gif

bus matyt, gal dar ir sudalyvausiu ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Prasidejo konkursas,o as net ne pastebejau,matyt 'miegojau' biggrin.gif
Atsakyti
Super thumbup.gif 4u.gif
http://www.supermama...p...&phid=20897
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2010 10 05, 20:58)

visai nieko gero,eiline foto
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Nuotraukų 8, o aptarimų lapų jau 5 lotuliukas.gif
Nėra dar čia foto, už kurią balsuočiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaršuA: 06 spalio 2010 - 07:30
QUOTE(MaršuA @ 2010 10 06, 07:29)

Nėra dar čia foto, už kurią balsuočiau mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man bent kol kas tai pati tema tokia...nekelianti noro nei "įtaikyt į ją", nei kažką improvizuot. Gal su laiku kas toptels gavon, bet kol kas jos atžvilgiu man kažkokia apatija...
Atsakyti
Man trūksta esteiškumo daugumoje nuotraukų, bet čia labai sunki tema, nes mano trimetė panelytė su skoniu ir net gumytes į plaukus renkasi tas kurių spalva dera prie apsirengimo, jaučia spalvas ir niekada neapsirengtu taip kaip tie vaikai kurie dabar dalyvauja konkurse. Iš karto žinau kad mano nuotraukos nė vienos nepatvirtintu, nes sakytų, jog nepašu, kad pats vaikas išsipuošė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2010 10 06, 10:33)
Man trūksta esteiškumo daugumoje nuotraukų, bet čia labai sunki tema, nes mano trimetė panelytė su skoniu ir net gumytes į plaukus renkasi tas kurių spalva dera prie apsirengimo, jaučia spalvas ir niekada neapsirengtu taip kaip tie vaikai kurie dabar dalyvauja konkurse. Iš karto žinau kad mano nuotraukos nė vienos nepatvirtintu, nes sakytų, jog nepašu, kad pats vaikas išsipuošė verysad.gif

Manau nesuklysiu parašius, kad šitas konkursas tam būtent ir yra, kad vaikiška "beskonybe" pasidžiaugt smile.gif Kada dar žmogus sau leistų į smarkiai per didelius batus įsispirt, ar skarutę atvirkščiai užsirišt? mirksiukas.gif
Galų gale suteikit dukrai progą paeksperimentuot ir su savo aprėdais, gal kas įdomaus ir gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 10 06, 11:42)
Manau nesuklysiu parašius, kad šitas konkursas tam būtent ir yra, kad vaikiška "beskonybe" pasidžiaugt smile.gif Kada dar žmogus sau leistų į smarkiai per didelius batus įsispirt, ar skarutę atvirkščiai užsirišt? mirksiukas.gif
Galų gale suteikit dukrai progą paeksperimentuot ir su savo aprėdais, gal kas įdomaus ir gausis smile.gif

labai teisingai parašyta wink.gif

turi būti labiau juokinga nei tvarkinga.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2010 10 06, 11:46)
labai teisingai parašyta wink.gif

turi būti labiau juokinga nei tvarkinga.

bet šiaip biškį nesąmonė, nes vaikas vaikui nelygu, kiti gi nuo 3 m. laikraščius skaito... bet jis vistiek vaikas, todėl turėtų būti lygybė vaikams g.gif gal kam kaip tik patiktų tarkim Valerijos vaikas, kad nuo mažų dienų toks protingas ir skoningas. O kad kas manys, kad mama taip aprėdė, tai vėl nesąmonė, tarkim aš savęs visai neatsimenu, kad būčiau kaip nors puošusis, tai tarkim jei mano mama norėtų su manimi sudalyvauti konkurse, būtų turėjusi arba manęs prašyti, kad kažką išmąstyčiau arba ir pati aprengti kažkaip įdomiai, juokingai. Žodžiu, ne teismo salė čia, neįlysim į nuotraukas ir nepatikrinsim kaip ten kas buvo, todėl kodėl negali dalyvauti visos?
Atsakyti