Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

Sena tema uzdaryta. Keliames cia smile.gif

"As tiksliai nezinau, zodines tos garantijos ar rastu, negaliu pasakyti, pasirinkau sau geresni ir pigesni depiliacijos buda, nejau i salona. Bet tai kad tos garantijos suteikiamos, manau normalu, taip ir turetu buti. Kaip turetu jaustis zmogus, kuris sumoka 5 tukst. ir negauna net zodines garantijos, kad jam bus koks nors efektas? Beje, anksciau jau pasakojau cia, kad drauge mano JAV susitvarke lazeriu ir gavo garantija VISAM gyvenimui, ir ne blefine, ir ne is kokio tai lievo salono, kuris klienturos neturi. Tiesiog ten yra normalu imant pinigus is zmogaus suteikti jam garantijas, o pas mus... aj net nesinori kalbet verysad.gif "

Labai idomu, buciau tikrai labai dekinga, jei galetumete atsiusti to salono, kuris suteikia visam gyvenimui garantija internetini adresa, manau, ir visiems butu idomu pasiskaityti. Ar Jus pasekete, kokios salygos slypi po zodziu garantija - taip, ten yra paplites toks zodis garantija kai reklaminis triukas, t.y., po juo visada prirasyta papildomos salygos - t.y. mazdaug skamba taip: jei po triju menesiu atlikus proceduras jums ataugs kazkiek plauku, pries tai sumokeje suma uz visa paketa (JAV tai taip pat labai populiarus budas siulyti paketais, maza kas , isvaziuos zmogus kur, pastos ar kas kitka per tuos metus, o pinigai tai jau sumoketi), tuomet jums atliksime dar tris proceduras ir pan. Salygu yra paciu ivairiausiu. Labai lengva pasitikrinti - pagooglinkite USA hair removal guarantee. Tai yra taip vadinamas marketingas.
Papildyta:

"Čia tikrai prasilenkiama su tiesa. Su IPL aparatais tikrai dirbta ir kvalifikuoti gydytojai dermatologai, pvz. "Medea" klinikose"

I reklamines zinutes nenoreciau atsakineti.

O del mano zodziu perfrazavimo - as niekada ir nesakiau, kad dermatologai negali ditbti su IPL aparatais, gali ir jie, ir prezidentas thumbup.gif , jei tik nori... As kalbejau apie tai, kad su lazeriais dirba isimtinai tik gydytojai.
Atsakyti
QUOTE(ausrazs @ 2010 10 04, 19:07)
Čia tikrai prasilenkiama su tiesa. Su IPL aparatais tikrai dirbta ir kvalifikuoti gydytojai dermatologai, pvz. "Medea" klinikose. Pati dariausi procedūras, labai pasiteisino, dariausi keturias procedūras (paskui dėl tam tikrų aplinkybių negalėjau lankytis), efektas buvo geras (mano šviesi oda ir tamsūs, galima sakyti, juodi plaukai), plaukeliai tose vietose neataugo apie pusantrų metų. Pradėjus atauginėti, reikia daryti vadinamąsias kontrolines procedūras, jos daug retesnės nei pirminės.

Man ir po 5 IPL proceduru nebuvo jokio efekto, vos baigius sita kursa, plaukai eme augt kaip auge. Mano oda taip pat sviesi, plaukai tamsus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rakile @ 2010 10 04, 20:35)
Labai idomu, buciau tikrai labai dekinga, jei galetumete atsiusti to salono, kuris suteikia visam gyvenimui garantija internetini adresa, manau, ir visiems butu idomu pasiskaityti. Ar Jus pasekete, kokios salygos slypi po zodziu garantija - taip, ten yra paplites toks zodis garantija kai reklaminis triukas, t.y., po juo visada prirasyta papildomos salygos  - t.y. mazdaug skamba taip: jei po triju menesiu atlikus proceduras jums ataugs kazkiek plauku, pries tai sumokeje suma uz visa paketa (JAV tai taip pat labai populiarus budas siulyti paketais, maza kas , isvaziuos zmogus kur, pastos ar kas kitka per tuos metus, o pinigai tai jau sumoketi), tuomet jums atliksime dar tris proceduras ir pan. Salygu yra paciu ivairiausiu. Labai lengva pasitikrinti - pagooglinkite USA hair removal guarantee. Tai yra taip vadinamas marketingas.
Papildyta:


Mes deja kasdien su ja nebendraujam, bet kai bus proga butinai paklausiu, ji netoli Baltimoro gyvena, turbut ten pat ir tvarkesi, suzinosiu, parasysiu tiksliai.

Galit vadinti tai kaip norit, marketingas, triukai, bet tame tik abipuse nauda izvelgiu: ir salonui daugiau klienturos, ir zmogui garantija, kad neismes pinigu i bala, o ne taip kaip pas mus, tu ateik, sumokek 5K, o bus efektas ar ne velnias tik zino...
Stai pvz vienas salonas, kuris zada Lifetime Guarantee, ka blogo apie ji pasakysite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika333: 05 spalio 2010 - 09:19
QUOTE(Vika333 @ 2010 10 05, 10:12)
Mes deja kasdien su ja nebendraujam, bet kai bus proga butinai paklausiu, ji netoli Baltimoro gyvena, turbut ten pat ir tvarkesi, suzinosiu, parasysiu tiksliai.

Galit vadinti tai kaip norit, marketingas, triukai, bet tame tik abipuse nauda izvelgiu: ir salonui daugiau klienturos, ir zmogui garantija, kad neismes pinigu i bala, o ne taip kaip pas mus, tu ateik, sumokek 5K, o bus efektas ar ne velnias tik zino...
Stai pvz vienas salonas, kuris zada Lifetime Guarantee, ka blogo apie ji pasakysite  smile.gif


Tai ir norejau pasakyti:) Cia labai akivaizdus pavyzdys - "By a 6 treatment laser hair removal package.
Complete All 6 treatments in package (treatments are spaced no less than 6 weeks apart)
Should you see less than the optimal 90% reduction in hair growth receive up to 3 more treatments over the next 12 months
Offer expires 12 months after the 6th treatment, or 21 months after the first treatment in the package, whichever occurs first" - tai reiskia nusipirkite 6 proceduru paketa (neblogai sugalvota), jei jus nepamatysite 90 proc. plauku sumazejimo, jums atliksime dar 3 PROCEDURAS. Pasiulymas galioja 1 metus laiko po paskutines proceduros. Kitais zodziais tariant, jie parduoda 6-9 proceduru paketa, kas iskaiciuota i kaina. Ir viskas. Kalba eina tik apie tris papildomas proceduras, ( o ne viso gyvenimo garantija), kurias jus ir taip nusipirkote, nekalbant apie tai, kad apsimoka net tas tris proceduras ir padovanoti, nes jei visi prades pirkti paketus, o ne vaikscios po 1-3 proceduras, tai isivaizuokite kaip padides pajamos! O kur tada VISO GYVENIMO garantija smile.gif? Siaip labai gudriai sugalvota.
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2010 10 05, 10:12)
Stai pvz vienas salonas, kuris zada Lifetime Guarantee, ka blogo apie ji pasakysite  smile.gif


Šis salonas garantuoja, kad tolimesnes procedūras visą gyvenimą galėsite daryti už pusę kainos. Bet yra ir geresnių pasiūlymų. Pažįstama Floridoje tvarkėsi ir gavo garantiją, kad depiliuosis visiškai nemokamai, jei plaukeliai vėl augs. Jei kam nors aktualu, pasidomėsiu, kaip tiksliai tas salonas vadinasi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rakile @ 2010 10 05, 12:41)
O kur tada VISO GYVENIMO garantija smile.gif?


Man atrodo, jūs nevisai teisingai supratote. Žada 3 nemokamas procedūras, ir jei dar reikės, jos visos kainuos perpus mažiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Niridė @ 2010 10 04, 22:23)
Man ir po 5 IPL proceduru nebuvo jokio efekto, vos baigius sita kursa, plaukai eme augt kaip auge. Mano oda taip pat sviesi, plaukai tamsus...  unsure.gif


O anksčiau jūs vašku depiliavote ar cukrum?
Atsakyti
QUOTE(rakile @ 2010 10 05, 12:41)
Siaip labai gudriai sugalvota.


Nu tai ir kas cia blogai, nesuprantu? g.gif Salonas privilioja daugiau klientu, zmones patenkinti, nes 3 proceduras gali gauti nemokamai, po to jei reikes tai bus pusvelciui. O pas mus ka siulo??? Nieko, ir net jokiu garantiju kad tau isvis koks nors efektas bus....
Atsakyti
QUOTE(D'Luxe @ 2010 10 05, 13:23)
Šis salonas garantuoja, kad tolimesnes procedūras visą gyvenimą galėsite daryti už pusę kainos. Bet yra ir geresnių pasiūlymų. Pažįstama Floridoje tvarkėsi ir gavo garantiją, kad depiliuosis visiškai nemokamai, jei plaukeliai vėl augs. Jei kam nors aktualu, pasidomėsiu, kaip tiksliai tas salonas vadinasi  4u.gif
Papildyta:
Man atrodo, jūs nevisai teisingai supratote. Žada 3 nemokamas procedūras, ir jei dar reikės, jos visos kainuos perpus mažiau  smile.gif
Papildyta:
O anksčiau jūs vašku depiliavote ar cukrum?

Siaip nespejau atsakyti. Toliau
"Puchase of package entitles client to a Lifetime Guarantee of single treatments on same body area at half the per treatment price" - vadinasi, zmogus visa gyvenima "priristas" prie to salono. Kas gali buti geriau? Tuomet reikia sneketi apie zmogaus "pririsimo", o ne apie plauku pasalinimo garantija.

O apie tas viso gyvenimo garantijas - viena pavyzdi jau aptareme, visi jie panasus, skiriasi tik papildomos salygos.
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2010 10 05, 13:44)
Nu tai ir kas cia blogai, nesuprantu?  g.gif  Salonas privilioja daugiau klientu, zmones patenkinti, nes 3 proceduras gali gauti nemokamai, po to jei reikes tai bus pusvelciui. O pas mus ka siulo??? Nieko, ir net jokiu garantiju kad tau isvis koks nors efektas bus....


Aš manau, anksčiau ar vėliau pas mus taip pat pradės teikti garantijas ir siūlyti įvairias akcijas būsimoms procedūroms, neviskas iš karto mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rakile @ 2010 10 05, 13:48)
Tuomet reikia sneketi apie zmogaus "pririsimo", o ne apie plauku pasalinimo garantija.


Vienaip ar kitaip žmogus vistiek yra "pririštas" prie plaukų šalinimo procedūrų. Nėra ir nebus tokios priemonės, kuri pašalintų plaukus visam gyvenimui. Ir po lazerio, ir po IPL procedūras vistiek reikės kada nors kartoti smile.gif Man atrodo labai patrauklu tai daryti perpus pigiau ir gauti keletą nemokamų procedūrų, kaip šioje nuorodje siūloma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'Luxe: 05 spalio 2010 - 12:55
QUOTE(D'Luxe @ 2010 10 05, 13:54)
Aš manau, anksčiau ar vėliau pas mus taip pat pradės teikti garantijas ir siūlyti įvairias akcijas būsimoms procedūroms, neviskas iš karto  mirksiukas.gif
Papildyta:
Vienaip ar kitaip žmogus vistiek yra "pririštas" prie plaukų šalinimo procedūrų. Nėra ir nebus tokios priemonės, kuri pašalintų plaukus visam gyvenimui. Ir po lazerio, ir po IPL procedūras vistiek reikės kada nors kartoti  smile.gif Man atrodo labai patrauklu tai daryti perpus pigiau ir gauti keletą nemokamų procedūrų, kaip šioje nuorodje siūloma  smile.gif


As su tuo pilnai sutinku, kad tuomet butu gerai visiems.
Atsakyti
QUOTE(D'Luxe @ 2010 10 05, 13:23)
O anksčiau jūs vašku depiliavote ar cukrum?

Daugiausiai tai skutau. Po lazerio ar IPL proceduru isvis negalima plauku rauti paciam. Taigi, nepadejo nei IPL (5 proceduros), nei termo fotoepiliacija ( 10 proceduru). Kai pasipiktinusi "atnesiau" parodyti tai salono savininkei savo "krumus", sioji pareiske, kad mano hormonai kalti (nors pati kalbejo, kad net panelems su hirsutizmu reikejo iki 10 proceduru), ir kad cia dar labai geras rezultatas - pasalinta 40 (!!!) procentu plauku doh.gif Na nei juokis nei verk... Tai dabar atseit, ji man pagal kazkokia lentele perskaiciuos, kaip daryt pagal stipresne programa (o pati juk buvus gydytoja ginekologe, nepasakysi,kad kvaila, bet kad sukta, tai faktas). Padare viena procedura jau labai stengdamasi -net po du sykius ta pacia vieta apdirbinejo. Na ka - efektas matosi, bet, kaip jau ir rasiau, tik tok tas efektas buna, ko pastoviai darai verysad.gif O juk pacios savininkes kalte, kad visai vasarai ji paliko salona, isvykus atostogaut, ir nieko nepalikusi vietoj saves - ka as turejau daryti? Grizti i ta IPL salona reikalaujant grantijos? Buvo imanoma, bet nejau, nes ten skauda zveriskai, o rezultatu nera... Maniau, kad toji savininke bent jau ta procedura nemokamai padarys - kur tau!! doh.gif Pasvajoki.. kaip cia ir rase - salonas geriausiu atveju atsiprasys, kad nepavyko.. Paketu pirkimas irgi ne iseitis, nes perkant procedura ne paketo kaina iseina dvigubai brangiau, o kai nusiperki paketa, paaiskeja, kad skauda neistveriamai, tik ir skaiciuoji, kada tos proceduros greiciau baigs!!! Zodziu, issiliejau....bet nuo to, deja, ne lengviau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niridė: 05 spalio 2010 - 13:34
QUOTE(Niridė @ 2010 10 05, 14:33)
Daugiausiai tai skutau. Po lazerio ar IPL proceduru isvis negalima plauku rauti paciam. Taigi, nepadejo nei IPL (5 proceduros), nei termo fotoepiliacija ( 10 proceduru). Kai pasipiktinusi "atnesiau" parodyti tai salono savininkei savo "krumus", sioji pareiske, kad mano hormonai kalti (nors pati kalbejo, kad net panelems su hirsutizmu reikejo iki 10 proceduru), ir kad cia dar labai geras rezultatas - pasalinta 40 (!!!) procentu plauku doh.gif Na nei juokis nei verk... Tai dabar atseit, ji man pagal kazkokia lentele perskaiciuos, kaip daryt pagal stipresne programa (o pati juk buvus gydytoja ginekologe, nepasakysi,kad kvaila, bet kad sukta, tai faktas). Padare viena procedura jau labai stengdamasi -net po du sykius ta pacia vieta apdirbinejo. Na ka - efektas matosi, bet, kaip jau ir rasiau, tik tok tas efektas buna, ko pastoviai darai verysad.gif  O juk pacios savininkes kalte, kad visai vasarai ji paliko salona, isvykus atostogaut, ir nieko nepalikusi vietoj saves - ka as turejau daryti? Grizti i ta IPL salona reikalaujant grantijos? Buvo imanoma, bet nejau, nes ten skauda zveriskai, o rezultatu nera...  Maniau, kad toji savininke bent jau ta procedura nemokamai padarys - kur tau!! doh.gif Pasvajoki.. kaip cia ir rase - salonas geriausiu atveju atsiprasys, kad nepavyko.. Paketu pirkimas irgi ne iseitis, nes perkant procedura ne paketo kaina iseina dvigubai brangiau, o kai nusiperki paketa, paaiskeja, kad skauda neistveriamai, tik ir skaiciuoji, kada tos proceduros greiciau baigs!!! Zodziu, issiliejau....bet nuo to, deja, ne lengviau...


blink.gif pyyyyp nesikeikiant doh.gif o ar bandet pareikalauti, kad nors dali pinigu grazintu? As tai bjauri boba, tooooki skandala pakelciau protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2010 10 06, 12:49)
blink.gif pyyyyp nesikeikiant  doh.gif o ar bandet pareikalauti, kad nors dali pinigu grazintu? As tai bjauri boba, tooooki skandala pakelciau  protest.gif

Hmmm, kaip cia reikalausi, jei man neva hormoninis sutrikimas g.gif Juk is vieno svogunelio augo po 2-3 plaukus, o dabar - tik po viena,- stai kos "puikus" rezultatas rolleyes.gif As tikejausi,kad bent uzbaigs, kas pradeta, nemokamai, bet ziu - nesusiprato pati, teks kita syki pakalbet astriau.. Tik labai pyktis nesinori, nes jau nebenoriu ieskoti kitu salonu, kur vel viska pradetu is pradziu, ir klausimas, ar butu efektyvu (jau ir taip apsigavau su tuo isgarsintu IPL verysad.gif )
Atsakyti