Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

QUOTE(Niridė @ 2010 10 06, 23:50)
man neva hormoninis sutrikimas g.gif


Kaip suprasti "neva hormoninis sutrikimas"? Tyrimus daret ar ji cia is akies jum nustate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2010 10 07, 13:52)
Kaip suprasti "neva hormoninis sutrikimas"? Tyrimus daret ar ji cia is akies jum nustate?  g.gif

Tame ir reikalas, kad is akies, kiek tyriaus anksciau, viskas yra buve ok. Bet zinai, ji, kaip ginekologe, visada gali pamykti, kad po trisdesimties neva persitvarko hormonai, ar t.t. ar pan., na ir ka tu jai...
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2010 10 07, 15:16)
Tame ir reikalas, kad is akies, kiek tyriaus anksciau, viskas yra buve ok. Bet zinai, ji, kaip ginekologe, visada gali pamykti, kad po trisdesimties neva persitvarko hormonai, ar t.t. ar pan., na ir ka tu jai...

o kur cia daretes procedura?
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2010 10 07, 14:16)
Tame ir reikalas, kad is akies


Pipec atsiprasant, bile babkes nulupt.... va del tokiu daktariuksciu gyvenime neisiu i salona
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2010 10 08, 13:33)
o kur cia daretes procedura?

Ne Lietuvoj mirksiukas.gif

QUOTE(Vika333 @ 2010 10 08, 13:39)
Pipec atsiprasant, bile babkes nulupt.... va del tokiu daktariuksciu gyvenime neisiu i salona

Taigi... ir turi kentet kaip kokiu sovietmeciu, nes nezinai, kur tau geriau padarys... pakutini syki, kai gerai pasvilino, baigia visi plaukai iskrist, na o bet taciau, hmmm, kaip cia pasakius, paciam bikini centre tai ir like, nes ten ji vis "nedaeina" savo aparatu - iseina, kad man pirstu reik rodyt, kur `nedadielkos`` yra unsure.gif Na ir parodysiu, atnesiu as jai likusius ``krumelius``, dzin, nes jau pyktis ausis semia cool.gif

Bet juk ne visur taip, issigast gal nereiktu, juk sitiek va rekomendaciju, bunant, gyvenant LT, galit susizvejot, va man tai sunkiau, kai nera KO pasiklaust, KUR ta dalyka gerai daro... O buitiniai aparatai niekada neprilygs profesionaliems..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niridė: 08 spalio 2010 - 18:56
QUOTE(Niridė @ 2010 10 08, 19:55)
Na ir parodysiu, atnesiu as jai likusius ``krumelius``, dzin, nes jau pyktis ausis semia cool.gif


As jusu vietoj kartu su krumais atnesciau jai hormonu tyrimu rezultatus, ypac jei esat tikra, kad pas jus tik "neva" sutrikimai
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2010 10 08, 19:55)
O buitiniai aparatai niekada neprilygs profesionaliems..


Lazeriai - sutinku, vargu ar kada nors jie prilygs profesionaliems. Fotoepiliatorius, naminis jis ar profesionalus - nera jokio skirtumo (tik tiek kad profesionalus yra daugiafunkciniai ir gydo visokias ligas, o naminis tik plaukus salina). Aisku, kiekvienam savo, bet man asmeniskai tai nepakeiciamas daiktas.

Kiek as sumokeciau salone uz viso kuno tvarkyma? Cia merginos sake, galima surasti, kur 1 viso kuno procedura padarytu tik uz 1000 litu, tarkim tu proceduru reikia 5-7, tai jau pradziai sumele nebloga susidaro, na ir plius dar tos proceduros palaikymui irgi kainuos...

Kur garantija, kad bus koks nors efektas? Garantiju jokiu nera nei su naminiu, nei su profesionaliu. Bet vienas dalykas yra investuoti i namini aparata, kuri tu galesi parduoti jei jis tau nepatiks, o visai kas kita yra 5-7 kartus brangiau sumoketi uz paslaugas salone, ir kai negauni jokio efekto - prarandi visus savo pinigus.

Visu trecia, turint ta aparata namuose, as neturiu gedytis ir kam nors pirstu rodyti, kur giliam bikini man yra "nedadielkos", uzsidarau vonioje ir pati sutvarkau pacius intymiausius uzkampius.

Visu ketvirta, as neliksiu "ant ledo", kaip jum pvz buvo, kai ataugo plaukai, o gydytoja isvaziavo atostogauti. Nereikia man jokiu gydytoju, as ir pati viska padarysiu, ir neturiu derinti tu proceduru laiko, vaziuot kazkur, kad ir 12 valanda nakties sauna mintis kad reikia apsicirskint...

Man asmeniskai per daug yra pliusu, kad reiketu ieskot alternatyvos, bet kaip ir sakiau, kiekvienam savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2010 10 09, 11:01)
As jusu vietoj kartu su krumais atnesciau jai hormonu tyrimu rezultatus, ypac jei esat tikra, kad pas jus tik "neva" sutrikimai

Gera mintis thumbup.gif Bet tyrimai taip parastai nera skiriami (poliklinikoje), ne issyk padaromi, ir, bent jau Lietuvoje, irgi kainuoja, tad gal tiek tos jau. Net nupurto pagalvojus, kad vel tektu eit pas ginekologa, kad israsytu tyrimus (iskart klaustu,o kaaaam?? hormoniniu tableciu saket, juk negeeersit), ir dar uz verteja temptis saviski, kuriam peilis visos tos poliklinikos unsure.gif

QUOTE(Vika333 @ 2010 10 09, 11:22)
Lazeriai - sutinku, vargu ar kada nors jie prilygs profesionaliems. Fotoepiliatorius, naminis jis ar profesionalus - nera jokio skirtumo (tik tiek kad profesionalus yra daugiafunkciniai ir gydo visokias ligas, o naminis tik plaukus salina). Aisku, kiekvienam savo, bet man asmeniskai tai nepakeiciamas daiktas.

Kiek as sumokeciau salone uz viso kuno tvarkyma? Cia merginos sake, galima surasti, kur 1 viso kuno procedura padarytu tik uz 1000 litu, tarkim tu proceduru reikia 5-7, tai jau pradziai sumele nebloga susidaro, na ir plius dar tos proceduros palaikymui irgi kainuos...

Kur garantija, kad bus koks nors efektas? Garantiju jokiu nera nei su naminiu, nei su profesionaliu. Bet vienas dalykas yra investuoti i namini aparata, kuri tu galesi parduoti jei jis tau nepatiks, o visai kas kita yra 5-7 kartus brangiau sumoketi uz paslaugas salone, ir kai negauni jokio efekto - prarandi visus savo pinigus.

Visu trecia, turint ta aparata namuose, as neturiu gedytis ir kam nors pirstu rodyti, kur giliam bikini man yra "nedadielkos", uzsidarau vonioje ir pati sutvarkau pacius intymiausius uzkampius.

Visu ketvirta, as neliksiu "ant ledo", kaip jum pvz buvo, kai ataugo plaukai, o gydytoja isvaziavo atostogauti. Nereikia man jokiu gydytoju, as ir pati viska padarysiu, ir neturiu derinti tu proceduru laiko, vaziuot kazkur, kad ir 12 valanda nakties sauna mintis kad reikia apsicirskint...

Man asmeniskai per daug yra pliusu, kad reiketu ieskot alternatyvos, bet kaip ir sakiau, kiekvienam savo  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Gal galiu paklaust, kiek atsiejo tas fotoepiliatorius ir kur ju galima gaut? Ar paciai darant neskauda? Ar reguliuojamas sviesos impulsu intensyvumas?
As bijau, kad, zinant, jog skaudes, paciai nepakils rankos ta daryt... kaip kad su elektriniu epiatorium jau buvo... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2010 10 09, 11:55)
Gal galiu paklaust, kiek atsiejo tas fotoepiliatorius ir kur ju galima gaut? Ar paciai darant neskauda? Ar reguliuojamas sviesos impulsu intensyvumas?
As bijau, kad, zinant, jog skaudes, paciai nepakils rankos ta daryt... kaip kad su elektriniu epiatorium jau buvo... rolleyes.gif


As labai brangiai mokejau, nes pirkau pries beveik metus issimoketinai (dar ne iki galo atsiskaiciau). Jie tada kainuodavo 1990, issimoketinai su pabrangimu man bendra suma gausis apie 2100, bet kadangi moku tik po 90 Lt/men, tai kysene neverkia. Ple, po keliu menesiu ziuriu, jie jau po 1400 Lt, paskubejau biski doh.gif Nezinau, kokia dabar kaina, gal dar labiau atpigo, pirkau is www.depiliacija.lt. Is karto gavau 3 lempas po 750 blyksniu, ir kelias lempas dar dasipirkau (lempos kaina 155 Lt). Intensyvumas reguliuojasi, yra 5 galingumo lygiai. NESKAUDA visiskai. Man paskauda biskeli, nes "savivaliauju" biggrin.gif ta prasme, as namuose pasiekiu ta stipru salonini galinguma - paleidziu po kelis blyksnius i ta pacia vieta, siaip to negalima daryti, bet man dzin kas ka sako, nes man efektas tada buna zymiai greitesnis. Ir net kai paskauda biski, tai nera taip skaudu kaip rauti, tai biski stipriau padilgcioja ir tik tuo metu kai saudai blyksniuka

As jusu vietoj nepirkaciau naminio, nes jei 15 proceduru salone jokio efekto nedave, tai ir su situo aparatu jum bus tas pats schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika333: 09 spalio 2010 - 11:58
QUOTE(Vika333 @ 2010 10 09, 12:57)

As jusu vietoj nepirkaciau naminio, nes jei 15 proceduru salone jokio efekto nedave, tai ir su situo aparatu jum bus tas pats  schmoll.gif

na va, ir issiaiskinom smile.gif Dekui uz issamu atsakyma ir patarima 4u.gif
Atsakyti
nu cia ziuriu daug praleidau,jau net nauja tema atsidare,tai va pasidariau as antra procedura su ELOS lazeriu pries pora sav. dar daugiau plaukeliu netekau thumbup.gif tik antroji procedura buvo labai skausminga,nes as atejau su keliu dienu senumo plaukais,kitaip negalejau,nes jeigu buciau nusiskutusi pries procedura,tai ant savaitgalio buciau buvusi visa raudonais taskiukais isberta,o kadangi turejome vaziuoti baliavoti i pirtele,tai turejau procedura darytis su pakankamai ilgokais plaukeliais,todel nuo siol stengsiuosi darytis penktadieniais smile.gif Nors skausmelis buvo tikrai nemalonus,bet kenteti galima juk tik valanda paskauda,o kai matai rezultatus tai ir iskenteti yra lengviau,kazkas manes klause kur darausi tai galiu pasakyti kad darausi Kaune,salone.
Atsakyti
kaip manot, jeigu yra tik keletas, bet labai ikiriu, nepageidaujamu juodu plauku ant smakro, ar verta darytis ta procedura? Jie gali tik tuos plaukus paveikt ir neliesti kas aplink yra?
Atsakyti