Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima rasti gerą auklę pagal skelbimą?

QUOTE(reikiaaukles @ 2015 03 09, 20:56)
Arba jūs neturite savo vaikų, arba jie jau dideli ir pamiršote, kiek miega naujagimiai smile.gif Ir ne visi kakoja kas valandą, mano vaikas tuštinosi kas keturias paras ir gydytojai sakė, tai normalu, nes kūdikiai- individualūs.  O gal tas vaikas maitinamas iš buteliuko mišinuku ir auklė puikiausiai gali termosiuke šiltą maistelį vežiotis ir sumaitinti, jei prireiks?
Mamos norą, kad jos vaikas kuo ilgiau praleistų gryname ore - labai palaikau, o tokias aukles kaip tamsta - ne. Nenorėčiau, kad mano vaiką prižiūrėtų tokia kaip jūs - įsikibusi savo tiesos ir JAU smerkianti, nė nežinodama situacijos.


kiek miega kūdikiai, naujagimiai nepamiršau. Kaip jie ir kada tuštinasi, kaip tuštinasi, atpylinėja ir dar visokius dalykus daro- irgi nepamirau. auklė su termosiuku lauke- nieko gero, ir maistelis atvėsta kol vaikas pavalgo, ir šiaip. Grynas oras zulinant šaligatvius- man abejotinas dalykas. Aš auklės darbo neieškau, tai jūsų baimės nepagrįstos jog būtent aš pas jus įsidarbinsiu.
Atsakyti
ieškau auklės Kaune 4u.gif


Atsakingos, mylinčios vaikus.Pilnai darbo dienai ir savaitei.
Dainavoje.
Prižiūrėti 1 metų ir 3 mėn mergytę ir pagaminti jai valgyti.
Galbūt mūsų lūkesčiai sutaps? smile.gif
Tikimės šilto šeimyninio bendradarbiavimo smile.gif

860070155
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 03 09, 20:34)
šiaip tai skamba klaikiai ne komentarai, o skelbimas. Vaikui 1,5 mėnesio ir jis keturias valandas važinėjasi lauke? Tai jam nei valgyt, nei kakot, nei gert- nieko nereikia? Pats skelbimas skamba kaip patyčia iš vaiko.

mano vaikas lauke miegodavo po 5valandas, o gimes gruodi smile.gif lauke miegodavo nuo 1.5sav laiko
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 03 09, 20:34)
šiaip tai skamba klaikiai ne komentarai, o skelbimas. Vaikui 1,5 mėnesio ir jis keturias valandas važinėjasi lauke? Tai jam nei valgyt, nei kakot, nei gert- nieko nereikia? Pats skelbimas skamba kaip patyčia iš vaiko.

g.gif puikiai skamba
Atsakyti
Gera aukle radome per supermamu foruma.
Atsakyti
Ieškome auklės savo berniukui, du metai jam. Kadangi lanko darželį, tai reikėtų berniuką prižiūrėti mūsų namuose kai jis serga - pilną darbo dieną. Kažin ar realu rasti tokią auklę? Nesinori vaikui susirgus kaskart vis kitą auklę kviestis, norim tos pačios, bet tik vaiko ligos atveju. Vilnius, netoli Santariškių.
Atsakyti