Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 27 tema

Apklausa: Kuris vilkas labiausiai Tau patinka? (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
prabalsavau uz Pola wub.gif patinka man tokie blogiukai smile.gif
Atsakyti
Sveikos naujoje temoje 4u.gif Ačiū, Egliosha aciuks.gif
Taip greit perėjot prie naujos, kad dar nespėjau anos perskaityt blush2.gif Pasitaisysiu lotuliukas.gif
Prabalsavau už Setą, jis man patiko kai knygas skaičiau ir filme taipogi bigsmile.gif Man jis toks mielas ir nuoširdus atrodo thumbup.gif
Nuotraukos kaip visada thumbup.gif Nemaišo labai ir tie vilkiukai, tuo labiau kad tarp irgi neblogų yra lotuliukas.gif
Tanią vaidinsianti aktorė man visai nepatinka schmoll.gif Net nežinau kodėl ji man ne tik negraži, bet ir nesimpatiška doh.gif
Atsakyti
jau kaip man nepatinka Polas, tai šakės. ir tas Semas man baisus irgi. Embris va simpatiškas. Šioje kompanijoje Džeikas gražuolis nu biggrin.gif čia aš apie aktorius.
Atsakyti
Aš prabalsavau už gražuolį Embrį wub.gif (jis man ir už Edvardą gražesnis, bet jai labai jaunas...)
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 10 06, 17:24)
na ne prei seniu, bet du vaikai kazkaip ipareigoja... Kai jauna buvai ir as taip vaiksciojau, dabar jau  schmoll.gif Net vulgariai negrazu man kai jaunos merginos vidurziemy uzsideda trumpas striukes ir matosi pasturgalis plikas... Koks cia grozis?  schmoll.gif  smile.gif

ne striukej esme biggrin.gif Ir as taip nebenesioju.. ir skirtumo ner .. jauna sena..sita mada jau praejo.. esme, kad as dar jaunykle jauciuos biggrin.gif

QUOTE(_buterfly_ @ 2010 10 06, 17:29)
prabalsavau uz Pola wub.gif  patinka man tokie blogiukai smile.gif

ir as ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
Parsikraustau 4u.gif aciu uz temute smile.gif
Atsakyti
as uz jauniausia balsavau ax.gif uz seta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prancuzyte @ 2010 10 06, 18:16)
ne striukej esme  biggrin.gif  Ir as taip nebenesioju.. ir skirtumo ner .. jauna sena..sita mada jau praejo.. esme, kad as dar jaunykle jauciuos  biggrin.gif




Nepasakyčiau, kad ši mada praėjus...Ne masiškai, bet nuogom nugarom dar ir dabar vaikšto... Brrrr....Kiekvieną kartą pamačius tokią, man mintis - kad mano 70 ar 80 denų pėdkelnės per plonos, išgaruoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 06, 19:01)
Nepasakyčiau, kad ši mada praėjus...Ne masiškai, bet nuogom nugarom dar ir dabar vaikšto... Brrrr....Kiekvieną kartą pamačius tokią, man mintis - kad mano 70 ar 80 denų pėdkelnės per plonos, išgaruoja lotuliukas.gif

Mada tikrai praejus mirksiukas.gif O vaikstanciu visada bus.. biggrin.gif
Man tai zinai kas ziauru.. kad jau pei pedkelnes kalba pasisuko.. ziemos metu kai pamatai kokia mergaite su 20 denu pedkelnem.. nu tai nors imk ir nusisauk.. isvis ziema.. 100 denu minimum smile.gif
sorry.. uz poster_offtopic.gif
Atsakyti
man semas irgi siaip sau. Nu negalejo koki labiau tinkanti aktoriu parinkt g.gif Embris tikrai taikliausiai parinktas, po dzeikobo, zinoma tongue.gif Nors pirmoj daly man dzeikas nepatiko, matyt jutau, kad dar per jaunas lotuliukas.gif , bet jau antroj tai vaje vaje koks pagrazejes wub.gif O Edwardas atvirksciai. Pirmoj graziausias, kitose kazkaip prasciau atrodo. Uz tai ir neissirenku fotkes lotuliukas.gif

Nuogi pasturgaliai tinka tik fotosesijoms. Taip vaiksciot ziema labai nepraktiska lotuliukas.gif


Style, koki spektakli ziuri? Senokai bebuvau, reiktu irgi apsilankyt jau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2010 10 06, 19:01)
Nepasakyčiau, kad ši mada praėjus...Ne masiškai, bet nuogom nugarom dar ir dabar vaikšto... Brrrr....Kiekvieną kartą pamačius tokią, man mintis - kad mano 70 ar 80 denų pėdkelnės per plonos, išgaruoja lotuliukas.gif

man kyla mintis apie inkstu uzdegima biggrin.gif gyvenime plika bamba ziema nelaksciau po lauka blink.gif ne taip kaip Dzeikobas hihihi.gif
QUOTE(Dzimute @ 2010 10 06, 19:36)
man semas irgi siaip sau. Nu negalejo koki labiau tinkanti aktoriu parinkt  g.gif  Embris tikrai taikliausiai parinktas, po dzeikobo, zinoma  tongue.gif  Nors pirmoj daly man dzeikas nepatiko, matyt jutau, kad dar per jaunas  lotuliukas.gif , bet jau antroj tai vaje vaje koks pagrazejes  wub.gif O Edwardas atvirksciai. Pirmoj graziausias, kitose kazkaip prasciau atrodo. Uz tai ir neissirenku fotkes  lotuliukas.gif

man Semas tai bais negrazus schmoll.gif
Edzka ir man taip pat g.gif pirmam filme dar dar buvo, bet kad perkares, nu kai nevalges, paskui biski pabrendo, bet ta kancios israiska boze moj grozio tikrai neprideda doh.gif
Atsakyti
Arti te tau Robo keist galesi kasdien smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti