Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 27 tema

Apklausa: Kuris vilkas labiausiai Tau patinka? (51 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
plepekit plepekit be namu neliksit biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2010 10 11, 15:10)
O kodel bet? g.gif  biggrin.gif
Aš šiandien pasidovanojau Irving "Vidutinio svorio santuoka" ir  dar norėjau kokią knygą nusipirkti, bet neišsirinkau, tai gal tu apie savo siūlomą gali smulkiau biggrin.gif


Kviečiame į amerikietiškas mokyklines išleistuves! Penkias apysakas jų tema sukūrė populiarios bestselerių autorės, sumaniusios skaitytojus, ypač skaitytojas, pašiurpinti (bet ir prajuokinti), mat išleistuvės šėtoniškos, jose jaunimėliui kortas maišo visokia anapusinė bjaurastis: vampyrai, demonai, giltinės parankiniai ir pan., taip pat veikia stebuklingomis galiomis apdovanotos išvaizdžios panelės. Taigi smagaus šiurpo!


Nezinau, man knyga patiko.Kekvienas apysaka begalo idomi..skaitai ir negali astiplesti, tikrai uzkabina.

Bet si knyga ne apie vampyrus.
Atsakyti
Arti dėkui 4u.gif
jusmac reikia laiko. Mes pirmą pusmetį kiekvieną rytą ašarodavome. Kartais daugiau, kartais mažiau, o kartais ir be ašarų nueidavome ir tik dabar, praėjus metams, galiu pasakyti, kad priprato, nors...kiekvieną rytą klausia, ar šiandien ta didi diena, kai galės neiti į darželį.
"Harpija" dėkui, manau, kad nusipirksiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 11 spalio 2010 - 14:28
QUOTE(jusmac @ 2010 10 11, 14:19)
Mano maziukas pradejo eiti nuo rugpjucio vidurio, bet pries tai dar buvo tris menesius su aukle, kol buvo su aukle, tai tik retkarciais paverkdavo kol as iseinu i darba, na o i darzeli, kol pratinau ir buvau kartu tai viskas labai patiko, net namo nenoredavo eiti smile.gif  o kai jau palikau viena tai nebuvo nei vienos dienos kad neverktu verysad.gif  ir jis ne siaip paverkia pradzioje, o nuo ryto iki vakaro istisai verkia, nei zaidzia nei valgo unsure.gif  tik kai miega aukletojos gali atsipusti. Jam viena aukletoja tai patinka, jis visada jos reikalauja, bet kai ir buna ta jo numyletine vistiek verkia verysad.gif  vis naktimis vemia, o jau kai rengiu i darzeli rengiu toks vaizdas kad atiduodu ji i kalejima koki, sedi galva nunarines ir asareles tik kapt kapt  cray.gif is proto galima sitaip iseiti  verysad.gif

Na va ir as pasiguodziau  smile.gif  kartais reikia su kazkuo pasikalbeti .
Aciu uz patarimus  4u.gif

Jusmac, suprantu kaip tau sunku..ir panasu, kad ne aukletoje beda, o tavo vaikuciui sunku adaptuotis..buna kad vaikutis tik po ilgesnio laiko persilauzia..as jums to labai labai linkiu smile.gif As nujauciu, kad tu jau viskas isbandei..bandyk dar kalbetis su juo..klausk kas labiausiai ji liudina..gal kokia savo nuotraukyte tu jam duok ir sakyk, kai bus liudna, paziurek i mane..na aisku as cia fantazuoju dabar..bet kartais net nezinai kas gali padeti..reik viska isbandyti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 11 spalio 2010 - 14:28
Naujas UZtemimo knygos virselis?
http://www.knyguklub.../uztemimas.html?
Atsakyti
biggrin.gif


Oi kaip tikiuosi kad praeis unsure.gif nes jau yra minciu mesti darba ir sedeti namie g.gif nes jau gaila vaiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 11, 15:29)


Na va, Arti jau tures galimybe issigyti ilgai laukta knyga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 10 11, 16:28)
Jusmac, suprantu kaip tau sunku..ir panasu, kad ne aukletoje beda, o tavo vaikuciui sunku adaptuotis..buna kad vaikutis tik po ilgesnio laiko persilauzia..as jums to labai labai linkiu smile.gif As nujauciu, kad tu jau viskas isbandei..bandyk dar kalbetis su juo..klausk kas labiausiai ji liudina..gal kokia savo nuotraukyte tu jam duok ir sakyk, kai bus liudna, paziurek i mane..na aisku as cia fantazuoju dabar..bet kartais net nezinai kas gali padeti..reik viska isbandyti..

Labai aciu uz palaikyma ir patarima smile.gif rytoj ta ir bandysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Klausykit merginos o kuri nors turit ta "Sulelydzio filmo vadova"?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Harpija* @ 2010 10 11, 14:29)

yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif pagaliau sulaukiau bigsmile.gif Matet...kokia as kantri buvau....jeeee je jeee jeeee clap.gif clap.gif clap.gif
Dabar lauksiu nuolaidu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 11 spalio 2010 - 14:39
QUOTE(Arti @ 2010 10 11, 15:37)

Dabar lauksiu nuolaidu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 10 11, 15:35)
Klausykit merginos o kuri nors turit ta "Sulelydzio filmo vadova"?? g.gif

turiu...

Jusmac, laikykis... 4u.gif Maniske tai tik is ryto verkia ir kai reikia atsisveikinti, paskui sako linksma buna ir draugu ten turi...

Atsakyti